moda, ciuchy etc...

http://www.piazzadimoda.pl/ ciekawostka dla Wrocławianek 🙂 będą najlepsze marki ( Gucci, Armani, Moschino itp.) najprawdopodobniej w outletowych, przyjaznych cenowo kolekcjach 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 czerwca 2013 12:03
karolina_ pokaż body!  😀
no w pracy go na sobie nie mam  😁 jak przyjdę do domu to cyknę jakieś foto i wstawię wieczorem
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2013 15:43
Hexa, szczerze wątpię, żeby to były oryginalne rzeczy... Kiedyś dziewczyny pisały, że takie marki jak np. Gucci nie robią nawet wyprzedaży i obniżek, a co dopiero outlety...
Pialotta zupełnie nie moje klimaty, dla mnie totalny koszmarek w ogóle, a co dopiero do japonek... ale może coś takiego?


edit: złe zdjęcie i dorzucam jeszcze sklep internetowy : klik
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2013 20:06
infantil, trochę droga ta pidżama  😁

Ja w końcu poszłam na ślub w sukience w kwiatki. W ostatnim momencie uświadomiłam sobie, że mam tylko czarne pończochy, a to w połączeniu z czarną sukienką nie wyglądałoby za dobrze
Cholernie droga, nigdy nie dałabym tyle kasy za dres (na wf  😁 ). Ale są i tacy, którzy dają o wiele więcej, co kto lubi. Pialotta pytała, mi na fejsbuku wyskoczyło, to podrzuciłam. Może jej się akurat spodoba  😉
infantil dziękuje, ale takie wory to zupełnie nie mój klimat  :kwiatek: chodziło mi o ciut inny fason, ale już wiem gdzie takie mogę dostać  😉
Pomocy. Idę w sobotę na ślub. Mam ciemną, czerwoną obcisłą sukienkę z małą srebrną wstawką. Co do tego? Chodzi mi głównie o buty i jakieś okrycie. Czerń jest bardzo tradycyjna. Chciałam coś innego. Spróbowałabym z miodowym brązem, ale nie wiem czy nie będzie się gryzło. Wszędzie teraz do czerwieni beże, ale to chyba zbyt intensywna czerwień do beżu. Dodam, że włosy mam jasny brąz, oczy zielone, ciemną cerę.
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2013 21:48
Daj zdjęcie sukienki, to będzie łatwiej doradzić. 🙂

Dziewczyny, kojarzy któraś z was neonowy sweter z Zary, z obecnej kolekcji (chyba TRF, bo 2 tygodnie temu widziałam go na tym dziale w Galerii Kazimierz), raczej luźny, z zamkiem na karku? Kosztował 79.90 i ostatnio był pokazywany w którejś gazecie typu Party itp., nie pamiętam tytułu... Szukam na stronie, ale nie widzę, a sprawa jest pilna, bo chciałam kupić na prezent. Ja po galeriach będę mogła się przejść dopiero pod koniec tygodnia i nie mam jak sprawdzić. :kwiatek:
Zdjęcie będę mogła dodać jak wrócę po sukienkę do starego mieszkania, bo jeszcze nie zwiozłam wszystkich rzeczy. Ale jest to mniej więcej coś takiego : http://www.stylistka.pl/bazar/nowa-marszczona-czerwona-sukienka-s-xs-1/  z tym, że na ramionach ma takie malutkie brylanciki.
Hexa, szczerze wątpię, żeby to były oryginalne rzeczy... Kiedyś dziewczyny pisały, że takie marki jak np. Gucci nie robią nawet wyprzedaży i obniżek, a co dopiero outlety...


Znam przedśięwzięcie od kuchni, więc co do autentyczności mam pewność - nie mam tylko pojęcia jaki będzie zakres tych kolekcji  🙂
Hexa, szczerze wątpię, żeby to były oryginalne rzeczy... Kiedyś dziewczyny pisały, że takie marki jak np. Gucci nie robią nawet wyprzedaży i obniżek, a co dopiero outlety...

Nie sądzę by do Sky Tower wpuścili handlarzy podróbkami.
ovca   Per aspera donikąd
04 czerwca 2013 12:39
Kiedy zaczną się letnie przeceny w galeriach? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2013 15:08
Hexa, yegua, po prostu mnie to trochę zdziwiło, bo Gucci i outlet to są wyrazy nieco się gryzące... Ale ja ze wsi, to co mogę wiedzieć.
Dziewczyny pomocy!

Czy ktoś oprócz BonPrix ma w ofercie kostiumy kąpielowe w formie sukienki i nie po 300zł?

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀 :kwiatek:
Na szybko [[a]]http://allegro.pl/listing/listing.php?string=str%C3%B3j[[a]]+k%C4%85pielowy+z+sukienk%C4%85 .
Co prawda stroje nie są szałowe, ale może przez kombinacje słów odnajdziesz coś fajnego  😉
Właśnie tak szukałam, niestety królują wyroby z BonPrix, a do nich jakoś nie mam przekonania.
W bonprixie rzadko trafi się coś fajnego, ale właśnie stroje kąpielowe od nich sobie chwalę - mam dwa ''sukienkowe''.
Które modele, jeśli wolno spytać? Dobrze Ci służą?
Dziewczyny, do spódnicy - przód do kolan, tył długi pasują tylko szpile, nie?

Baleriny będą skracać nogi, koturno-espadryle z zabudowanym przodem chyba też odpadają? Mam co prawda piękne czarne platformy, ale to raczej do patrzenia, bo 12 cm obcas mnie przerasta 😀.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 czerwca 2013 19:22
Sisisa ja chodzę w balerinach  😉
Ja też chodzę w balerinach. Ostatnio widziałam dziewczynę w takiej spódnicy i niskich conversach i nie wyglądało to źle. Tylko spódnica była całkowicie gładka, jednokolorowa.
Pod jaką nazwą mogę znaleźć taką górę od stroju?
Bandeau?
karolina_ pokaż body!  😀


z opóźnieniem, ale jest. PS. jako, że nie chce mi się odpalać fotoszopa i wymazywać swojej buźki, to fota jest na krótko...


PPS. Trzeba się brać za odchudzanie... masakra jakaś

edit: wywalam fotę, starczy pronografii :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2013 17:34
Fajne jest!  💘 (Gdzie kupiłaś? 😉 ). Buźka na zdjęciu też jest fajna, zdecydowanie nie trzeba wymazywać 😉
Powiedzcie mi dobre dusze-nie za krótka na cywilny ?
klik
Smarcik- lokalny butik w londku, nie sieciówka, ale może szukaj podobnego w sklepach z bielizną?
Czy ja wiem, czy nie trzeba wymazywać :P

Equi Dream- link się nie otwiera.
czy jest gdzieś miejsce w sieci, gdzie mogę obejrzeć ciuchy z kolekcji new yorkera?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się