Bryczesy

36.
Początkowo były trochę ciasne ale ten materiał to taki który się rozciąga a po praniu znowu jest normalny.
😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2013 16:23
a podałabys tu lub na pw swoje wymiary?  :kwiatek: nie wiem czy probowac upchnac zad w 38  😡 czy celowac w 40, ktora jednak boje sie , ze bedzie troche luzna  ❓
dziewczyny, wie któraś jaki to model ES?  :kwiatek:
klik
Czy ktoś  z Was miał może bryczesy SPOOKS'A ? 🙂
Jak z ich trwałością itd. 🙂
a jak wypadają rozmiarowo bryczesy młodzieżowe (170) horze grand prix?  :kwiatek:
No to przyszły te HORZE Ada 🙂
Śmieszne, jak zwykłe rurki z zamkami. Bardzo fajnie dopasowane, ciekawe jak z tymi zamkami,coś mi sie wydaje,że będzie uwierać 😀
No i przyszły białe Animo, nie wiem jaki model ale śliczne ! <3


I jak spisują się Horze Ada? Suwaki bardzo przeszkadzają?
Nic a nic nie przeszkadzają. Tylko trzeba te zamieszki do góry brać żeby w kostkę się nie wbily
Dostałam dzisiaj mój zaległy prezent urodzinowy - Schockemohle Alexa   💘 są z mikromateriału, dopasowane. Dzisiaj będzie test na koniu.
edit. Na koniu też super, mega wygodne.  💘
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
04 czerwca 2013 14:24
Kupiłam kiedyś te bryczesy: http://www.amigo-konie.pl/14c-cavallino-bryczesy-rosa-damskie-z-pelnym-lejem-w-kratke-granatowo-niebieska.html  bardzo szybko przetarł mi się lej na kolanie i choć całe bryczki są fajne i elastyczne, to lej muszę wymienić. Czy ktoś z Was wymieniał kiedyś lej w bryczesach? Czy od razu spisać je na straty?
I jeszcze czy ktoś może coś powiedzieć o tych: http://www.gnl.pl/bryczesy-york-lexis-p-5085.html
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
kiara, przez rok codziennego użytkowania służyły dobrze, a potem z czasem wyblakły, wyciągnęły się masakrycznie na kolanach i wyglądały bardzo nieestetycznie. Wg mnie nie jest to zakup na więcej niż rok.
Planuję odstawić na emeryturę swoje ukochane bryczesy Euro Stara, które dzielnie służyły mi przez 14 lat (leje wyglądają bardzo dobrze, żadnych przetarć ani dziur). w związku z tym chciałabym kupić jakieś używane, bo niestety nie stać mnie na nowe gatki ES lub Pikeura za 600-700zł. Po tych 14 latach przekonałam się bardzo do ES a wiem że Pikeur robi równie dobre rzeczy. Przeglądałam różne ogłoszenia ale niestety nie było nic z tych firm w moim rozmiarze. W związku z czym mam zapytanie jak oceniacie bryczesy Cavallo i Catago? Zależy mi na tym by posłużyły mi na długi czas. Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli jest napisane na leju że jest z McCrown to co to jest za skóra, bo z tego mam lej w tych 14 letnich bryczesach.
a czy ktoś wie z czego są leje w Kyronach?
McCrown to skóra syntetyczna. Catago nie polecam


Polecicie jakieś bryczesy z pełnym lejem w cenie do max 250 zł? :kwiatek: Takie, które posłużyłyby dłużej niż jeden sezon (do jeżdżenia jednego konia z częstotliwością od "kilka razy w tygodniu" do "codziennie"😉... Czy w tej cenie to nierealne? Marzą mi się jakieś czerwone, ale domyślam się, że to już za wysokie wymagania i albo muszę dozbierać na coś porządniejszego, albo wybić sobie z głowy czerwone za tą cenę, bo się rozpadną po miesiącu 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
05 czerwca 2013 19:02
sumire, http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Bryczesy/Damskie/Bryczesy-Jessie-damskie-pelny-lejMH.html?pa=3 tu bardzo fajna promocja, z 500 zł na co prawda 300zł ale są też czerwone 🙂 Tylko właśnie nie wiem jak z ich jakością i w sumie odwiedzam ten wątek,by zapytać się o ich jakość? Ma ktoś bryczesy tej firmy? Wydają się być porządne, a strasznie mi się podobają.
Sumire te co zalinkowałaś to są firmy Mountain Horse!


ja mam bryczesy firmu horsehouse:
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Bryczesy/Damskie/Bryczesy-damskie-301-Pelny-lej-HH.html

chyba z rok, jestem z nich b. zadowolona, nic się z nimi nie dzieją jedyne co to lej się trochę zmechacił, ale na czarnych nie widać tego. Fajnie leżą.
Ale one mają różne kroje, w zależności odmodelu. Przymierzałam też te: http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Bryczesy/Damskie/Bryczesy-damskie-Fanny-pelny-lej-HH.html i jakoś źle w nich wyglądałam, ale wszystko pewnie zależy od figury.

Koleżance lej bardzo się zmechacił, jakość fairplaya..
Myślę że trochę lepsze - na pewno mocne i wytrzymałe (horsehouse)
Oczywiście jakość wykonania bez porównania np. z pikeurami.....  💃
slw95, mam mh Jessie czerwone,  ale na razie jeździłam w nich zaledwie kilka razy,  więc o trwałości się nie wypowiem.  Materiał jest dość gruby,  wydaje się być porządny.  Ale rozmiarówka to jakaś porażka.  W przeciwieństwie do innych mh te trzeba brać większe, bo są bardzo małe.
Sumire te co zalinkowałaś to są firmy Mountain Horse!

Przecież ja nic nie linkowałam 🤣
sumire sorry, oczywiście miałam na myśli slw95
🙇
Dziewczyny, jesteście okropne, przez Was mnie kuszą te czerwone...
Na allegro przecenione bryczki animo  😍

http://allegro.pl/sport-i-turystyka?string=animo
Same duże 🙁
slw95, ja mam te MH granatowe z pełnym i oliwkowe z małym lejem. Zimą jeździłam w weekendy w granatowych, a teraz od 2 tygodni nie mogę się przekonać do ściągnięcia oliwkowych z tyłka, jeżdżę w nich codziennie na 2 koniach, więc przydałoby się im jakieś pranie, ale kurczaki, wygodniejszych bryczesów to nigdy nie miałam.  😁 Za taką cenę polecam, naprawdę warto, zastanawiam się nad kupieniem jeszcze jednych. Materiał jest super, nie taki 'gumowy' jak np. Fair Play, w których jest mi koszmarnie gorąco.

Ale rozmiarówka to jakaś porażka.  W przeciwieństwie do innych mh te trzeba brać większe, bo są bardzo małe.


Jestem chyba jedyną osobą we wszechświecie, której pasuje rozmiar ten, który normalnie nosi. Pani w sklepie była bardzo zdziwiona.  🤣  Albo po prostu schudłam i kupuję za duże spodnie.  😁
a może mi ktoś wytłumaczyć te rozmiary?
slw95   żyj i pozwól trwać
06 czerwca 2013 20:27
toltek, wiem, że są firmy MH i właśnie pytam się o jakość bryczesów tej firmy 🙂
anai, a wygodnie się Tobie w nich jeździ?
Altiria, ooo, nie pomagasz, chyba będę miała 300 zł mniej w portfelu 😀 Mnie osobiście na tych katalogowych zdjęciach podobają się przeogromnie! Jeśli wyglądają tak samo w rzeczywistości to będę w siódmym niebie 😅

Ooo, właśnie fajnie jakby ktoś dokładniej coś powiedział na temat tej rozmiarówki! :kwiatek:
a może mi ktoś wytłumaczyć te rozmiary?


np 52 IT ( 48D )

D jest rozmiar europejski  😉
Dramka, dzięki 😉

Faktycznie wielkie, nawet ja bym się utopiła.
slw95, co do rozmiarów.  Zamówiłam jak zwykle 36, a pani z hh od razu zamówiła zamiast 36 rozmiar 38.  I dobrze zrobiła,  bo w 36 w życiu bym nie weszła,  w 38 zapinałam się na styk. Jedyny minus to to, że pani zamówiła rozmiar większe w ogóle nie konsultując tego ze mną. Jeździ mi się wygodnie,  ale wolę materiał esów ( w mh jest dość gruby).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się