Nasza twórczość fotograficzna cz. II

madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2013 11:00
madmaddie, fajny moment uchwycony, tylko razi mnie prześwietlony chodnik, samochód, budynek i niebo 🙁

raw mam w poprawnej ekspozycji, ale ja sobie lubię prześwietlić  😉
slw95   żyj i pozwól trwać
05 czerwca 2013 14:48
MsCarmen, dziękuję! :kwiatek:
madmaddie, rozumiem, czasem prześwietlenia nawet pasują do danego zdjęcia 🙂 Tutaj nie przeszkadzałoby mi, gdybyś na przykład zdjęcie wykadrowałabyś w pionie i biała plama zostałaby tylko na tym czymś co babcia ładuje do wózka, jej kurtce częściowo i troszkę chodnika i byłoby okej, ale tak moim zdaniem zdecydowanie jest za dużo białych plam.

Dokopałam się do folderu ze zdjęciami ze stycznia i powiem Wam, że w sumie ta zima jest ładna, ale tylko na zdjęciach 😁
MsCarmen - dziękuję bardzo!!! 🙂  :kwiatek:
to ostatnie to bawiłam się z nudów w PS 🤣, co do drugiego, też żałuję tego ogrodzenia no ale inaczej się nie dało... :/
dziewczyny, brak mi słów na te wszystkie Wasze foty!  😍

wrzucam Wam coś swojego, z padokowego pstrykania.
2. i 3. były robione w wyjątkowo deszczowe dni, ale to nie przeszkodziło robić koniom dziwnych min.. :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2013 21:41
Dumna jestem! Oba mojego autorstwa =) Kocham, kocham, kocham fotografię sportową =)

http://www.iaaf.org/news/iaaf-news/iaaf-ambassador-jean-galfione-visits-sopot-ho
Dumna jestem! Oba mojego autorstwa =) Kocham, kocham, kocham fotografię sportową =)

http://www.iaaf.org/news/iaaf-news/iaaf-ambassador-jean-galfione-visits-sopot-ho


łaaaa, no gratuluję! 😀 całkiem całkiem ten Twój model. :>
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2013 21:50
kaskal94, naprawdę, to coś dla mnie MEGA, ta strona ma TAAAAAKĄ oglądalność =)

Model był... ahhh, w dodatku bardzo sympatyczny =)

slw95
A idź Ty z tą zimą  🤬
Drugie mi się podoba 🙂

Strzyga
Świetna sprawa, gratuluję. Może tylko szkoda, że zdjęć nie podpisali (ja podpisu nie widzę)  🤔 Ale satysfakcja osobista zapewne ogromna. A model, no cóż  😍
Ja wreszcie jutro sobie pofotografuję sport koński. Już mi tak tego brakuje, że  😜

Kilka ostatnich, jakoś mimo ciągłych nawałnic trafiło mi się kilka słonecznych chwil  💃






Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2013 12:41
armara, Twoje zdjęcia zawsze są takie, że  💘 💘 💘
Zazdroszczę pogody...
armara - 2 i 3 bomba! 😍
armara, super kolory na trzecim, jaki balans?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2013 14:50
armara, podpis jest, że z LOC, czyli tam gdzie pracuję =) Ja wiem, to dla mnie najważniejsze =) Naprawdę, bardzo, bardzo miło się człowiekowi robi 🙂
Facella
Ja po prostu polowałam na to światło. Leje u nas podobnie jak w innych regionach Polski  😵
Time
Merci
:kwiatek:
MsCarmen
🙂
Ustawienia w aparacie kolorów mam na vivid, a WB trójki to albo "słonecznie" albo "pochmurnie" (wydaje mi się, że raczej to właśnie ustawienie), z korektą ręczną (dokładnie chyba b4). Nie robię na AUTO WB, bo mnie wkurza kolorystyka, a ja lubie takie kolory jw. Przy trójce jeszcze miałam sprzyjające światło - szła burza i ciężkie chmury rozpraszały światło (uwielbiam  :kocham🙂
Strzyga
Rozumiem 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
07 czerwca 2013 09:21
armara, wygrzebałam te fotki, bo mam mały deficyt 😡 Ale już uciekam z zimą 🙂
2 i 3 są po prostu 😜 Zazdraszczam rudego modela 😍


W takim razie dodaję majówkowe 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 czerwca 2013 09:27
armara, ale masz szczęście! miło się patrzy 🙂

pora deszczowa w Krakowie  🤣
kilka z wczoraj, jak je postrzegacie? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2013 11:21
slw95, jakie piękne miejsce!  😜
Tak typowo Ujeżdżeniowo bleee




Agaleon - fajne!
a pierwsze fajne b&w 😍
slw95   żyj i pozwól trwać
07 czerwca 2013 21:30
Facella, sie wie, w końcu Mazury! 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2013 20:59
Agaleon pierwsze ma klimat, mimo że widywałam już podobne kadry, to Twój wydał mi się wyjątkowy. Może dlatego, że to b&w...poza tym ten kąciczek oka... 😍
I drugie mi się bardzo podoba. Jest ogień!  🏇
Wczorajsza burza.
ale piękne! 😍
mi się tak marzy ustrzelić burze, ale nie za bardzo wiem jak się zabrać za to 😀
😀
slw95   żyj i pozwól trwać
10 czerwca 2013 20:07
madmaddie, fajne, widzi mi się w cz-b! 👀
Fog, zazdroszczę fajne, ujęcia! Kiedyś też udało mi się zrobić taki foto-strzał byłskawicy i to kompaktem! Pomijając fakt, że w kadrze oprócz pięknego pioruna-pajęczynki były jeszcze kable te od prądu wraz ze słupami, domy sąsiadów z obu stron i tych z naprzeciwka, całe moje piękne podwóreczko wraz z całym ogródkiem i parę samochodów z ulicy 😁 Ogólny haos panował na tym zdjęciu, porządku zero, ale do dzisiaj jestem dumna z tego zdjęcia 😅
Kinia16322, szkoda uciętego ogona siwka i tej siatki obok kozy, bo ogólnie kompozycja fajna i połączenie kolorystyczne zwierząt też mnie się podoba 🙂
Time: Dziękuje. Ja korzystałam z tego poradnika: www.fotometeo.bnx.pl/viewpage.php?page_id=4
slw95: wstaw to zdjęcie 🙂 Ja też jak widać z okna, więc kilka niepotrzebnych rzeczy się załapało, ale jakoś nie chciało mi się wychodzić 😀
slw95   żyj i pozwól trwać
10 czerwca 2013 20:50
Fog, ojej musiałabym się dokopać do starego kompa, poza tym, na pewno nie ma czym się chwalić 😀

Dokopałam się do okrutnie starego folderu, 2011 rok (jak dla mnie kupa czasu temu) i znalazłam perełkę 😅 W ogóle tak przeglądając zdjęcia z tego folderu mam fajny podgląd na to jak "rozwinęłam się" fotograficznie i widzę progres 💃 Idealnie nie jest, bo przez całe życie się uczymy, ale fajnie mieć wgląd do swoich starych prac i faktycznie zobaczyć gdzie się zaszło, czego nowego nauczyło się (i to samemu, jestem samoukiem i to nie tylko w fotografii koni, wszystkiego nauczyłam się sama metodą prób i błędów i to jest dla mnie jeszcze większy powód do dumy) i to dodaje mi skrzydeł i chęci na dalszy rozwój 🙂 Też tak macie?
oo dzięki, może kiedyś spróbuję 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 czerwca 2013 21:01
Kilka moich wyścigowych z ostatniego weekendu

mokro było...



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się