Olsztyńscy voltowicze

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
29 maja 2013 12:17
Na WMZHK było, że dzień Woźnicy jest 9 czerwca w Smolajnach.
A ja znowu post pt. ,,nie ogarniam Olsztyna", tym razem hurtowo...
Polecicie:
1. Fryzjera
2. Dentystę (prywatnie)
3. Dobry antykwariat  👀 ?  🙇
Z góry pięknie dziękuję 😉

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
30 maja 2013 22:25
Idril, dentysta: p. Aszkiełowicz na Kętrzyńskiego, co prawda dosyć droga, ale dobra. 😉
Idril  antykwariat koło mostu Jana. na końcu starówki ( o ile jeszcze jest)
dentyste polecam W internacie LO6. Przesympatyczny pan, zna się na swojej robocie. Ma nowy sprzęt. Jest tani. W razie jakiś dodatkowych opłat wszystko można rozłożyć na raty


nz fryzjerami i dentystami, to wiadomo, ze kazdy poleci swojego. Fryzjer: salon Deja Vu na Wilczyńskiego, dentysta (idealna dla osób, które sie boją - świetny fachowiec i super podejście) - Małgorzata Domarecka - jak hcesz to podam Ci numer, przyjmuje w Hotelu Warmińskim. Antykwafiat jeszcze keidyś był w okolicach pomiędzy LO1 i byłym kinem Kopernik.
ja zanim znalazłam tego w LO6, byłam u wielu. Każdy był dla mnie nieciekawy. taki: siadaj powiercimy, zaplac i spadaj. A ja biedna siedząca w fotelu umierająca ze strachu i bolu. ten w LO6. Jest sympatyczny porozmawia, w trakcie wiercenia jak nie mozeszwytrzymac zrobi ci tą minutkę przerwy. Mi podpasował 🙂
Ojej dziękuję Wam za taki odzew  :kwiatek:
Frytkens mogę poprosić ten numer na pw?
Kogo mogę spodziewać się na Dągowiadzie ? 😉 Zapraszam do zgłaszania się  😀

My coś tam cwiczymy, jak uda nam się dojsc do jakiegokolwiek porozumienia to przyjedziemy  🏇
Kogo mogę spodziewać się na Dągowiadzie ? 😉 Zapraszam do zgłaszania się  😀


Ja będę jako fotograf 🙂 Zresztą jak zawsze 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
04 czerwca 2013 13:28
My będziemy jeżeli sklep jeździecki się szybko ogarnie i zdąży dostarczyć nam siodło.  😉
Falbanka standardowo będzie tylko jeszcze potwierdzę w jakich konkursach i pod jakimi jeźdźcami.
Maria Soroko jest w Olsztynie do tej niedzieli 🙂
mils   ig: milen.ju
04 czerwca 2013 19:33
Ja już po raz kolejny, jak zwykle z pytaniem. 😡 Nie wiecie może, gdzie i jaką pracę można znaleźć dla uczniów (tak, uczniów LO, nie studentów) oprócz roznoszenia ulotek? Chciałabym zrobić w wakacje coś konstruktywnego, ale tak szukam w internecie i nic ciekawego nie ma. Same jakieś obsługi klienta typu Play, Orange i takie tam albo praca kelnerki, ale do tego to raczej się nie nadaję. Chciałabym mieć też czas na posiedzenie troszkę w stajni. 😡 Może ktoś z Was się orientuje troszkę? Byłabym ogromnie wdzięczna za jakieś rady, info etc. :kwiatek:
hmm... musisz pochodzic po gosp. agro. Można zawsze dorobic na weselach, czy innych imprezach  okolicznosciowych jako kelnerka, pomoc w kuchni.
Przypominam o zbliżających się zawodach skokowych w Dobrocinie. To już w tą niedzielę. Liczę na dużą frekwencję  🏇
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
06 czerwca 2013 12:11
Mils zgłoś się do agencji pośrednictwa pracy. Na Narutowicza jest OHP, w centrum Progres. Są jeszcze inne, ale z nimi nie miałam do czynienia. Poszukaj w necie.  😉
Mój Lary w Kortowie  😍
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2013 23:08
zielona33 ja nie w temacie... Czemu nie stoicie w Marengo?
musieliśmy zmienić stajnię ze względu, że zmieniła się moja sytuacja  😕
Trochę po czasie, ale dzięki wszystkim, którzy pojawili się w sobotę w Napiwodzie. Miło było Was poznać 😀 Mam nadzieję, że odejdziecie od swoich 'pingwiniastych' zamiłowań i odwiedzicie nas też we wrześniu na skokówkach 😀

mils a spróbuj może jakieś hotele, szpitale - tam czasem potrzebują na recepcję kogoś.
ja może będę we wrześniu 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 czerwca 2013 10:32
zielona33- Chyba wczoraj widziałam Twojego konia, jak szłam na ćwiczenia z koni  😉
zielona33- Chyba wczoraj widziałam Twojego konia, jak szłam na ćwiczenia z koni  😉



😁 🙂 😉
A wiecie może gdzie mogłyby być albo są już planowane w okresie no już zaraz wakacyjnym, jakieś towarzyskie zawody skokowe w tych okolicach ? 🙂
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
09 czerwca 2013 14:29
22.06 - Mierki Kolonia Mazurska
29.06 - Stajnia Elf w Dercu
29-30.06 - Ekwador (?)  😉
A mylisz że będą może jakieś gdzieś w lipcu ? no bo wiadomo obozy itp. w stajniach. Niestety te w tym miesiącu to dość za niedługo (można tak powiedzieć hehe) i nie wiem czy zdążymy się z kobyłką przygotować... 😀
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
09 czerwca 2013 18:33
Pewnie będą, ale mniej. Chociaż w Ekwadorze chyba będą co 3 tygodnie tak jak halówki i wtedy masz LL i czasami L towarzyskie. Kosteczka robiła kalendarz towarzyskich, może jej się zapytaj 😉
Mam nadzieję że będą jakieś L towarzyskie ponieważ LL nie za bardzo mnie interesuje 😀 A tak wogle to dziękuje za pomoc :kwiatek:
Na pierwszej stronie olsztynskich koniarzy, w pierwszym poście jest do ściągnięcia kalendarz towarzyskich  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się