wasze ulubione seriale

Tak ten wątek się skończył - ma być inna sprawa. Z tego co zrozumiałam z przeszłości, a akcja rozpoczyna się w rok po wydarzeniach z finału.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2013 08:31
SPOILER GRY O TRON!

Ok, obejrzałam póki co ostatni odcinek(ten, gdzie na weselu mordują Starków) i nie bardzo rozumiem, dlaczego właściwie tak się stało. To zostało uknute przez Lannisterów czy jak? 🤔
Pewnie tak, bo jakoś taka zemsta za to, że Rob nie poślubił jego żadnej córki wydaje się chyba za ostra xD Mi się wydaje, czy ten cały lord (nie pamiętam jak się nazywa w filmie) grał woźnego Filtcha w Harrym Potterze? xD
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2013 09:00
Grał 😉
Hah faktycznie a ja się cały czas zastanawiałam skąd go znam. 😀 Jednak nie wytrzymam i zacznę czytać już teraz książki. 😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2013 10:20
Ja się za książki nie biorę... w serialu ledwo nadążam za fabułą i intrygami, w książce się całkiem pogubię 😵
Ogląda ktoś Bates motel? Właśnie oglądam przedostatni odcinek, ale ja po ang, więc sie nie orientuje który leci w TV.
Czemu to co dobre tak szybko się kończy.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 czerwca 2013 05:04
na YT są filmiki z reakcjami ludzi na ostatni odcinek GOT 😀
ja osobiście mega się wkurzyłam, dla mnie zbyt radykalne  😤

Za to od zeszłego tygodnia oglądam Dextera i oszalałam 😜 nigdy jakoś mnie nie ciągnęło do niego, ale w momencie gdy skończyłam 1 odcinek... przepadłam 😍 teraz jestem w trakcie 4 sezonu i już się boję co będzie dalej 🙂 Jednak najbardziej mi było szkoda Lundy'ego, moja ulubiona postać!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2013 06:46
Ja wczoraj obejrzałam jeden odcinek serialu "Hannibal", mam mieszane uczucia, ale chyba skuszę się obejrzeć kolejne 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
07 czerwca 2013 09:45
JARA, ja się wciągnęłam w Hannibala tak jak i w  The Fall.... oba tak samo mroczne.... przynajmniej w moim odczuciu. I w obu można zobaczyć agentkę Scully 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2013 09:47
Strasznie irytuje i odrzuca mnie (po pierwszym odcinku) ten psycholog z angielskim akcentem co sobie sam obiady przygotowuje.

Spoiler
Póki co nie rozumiem, dlaczego zadzwonił do podejrzanego i poinformował go, że wiedzą kim jest i po niego jadą.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
07 czerwca 2013 10:16
JARA, to się lepiej przyzwyczaj do tego akcentu 🙂Z odcinka na odcinek jest lepiej .... wciąga...ale lepiej nie oglądać w nocy  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2013 10:35
Wieczorem zabieram się za dalsze odcinki  💃
Moon   #kulistyzajebisty
07 czerwca 2013 11:57
Fakt, Książką Gra o Tron jest dość ciężka do czytania, jak czytałam wieczorami to tylko tak do 23, potem już mój mózg nie ogarniał imion i miejsc.  🤣 Hitem było, jak mi się mylił Bron z Branem  🤣 Dojechałam do końca trzeciej części i dalej ni huhu, muszę się zabrać, bo niedługo czwarty sezon!  😀iabeł:

ja osobiście mega się wkurzyłam, dla mnie zbyt radykalne
Jak czytałam książkę to myślałam że porwę na strzępy i ćpnę do kosza  🤣 A wczoraj dojechałam do ostatniego odcinka, żeby być na bieżąco i mimo, że wiedziałam co będzie, to odcinek wbił mnie w fotel!
I mam swoją teorię, że całe Westeros się powybija a na Żelaznym tronie zasiądzie... Gorąco Bułka albo Sam Turly  😁
Mnie autentycznie dorżnęło psychicznie jak SPOJLER dźgał ją w brzuch tym nożem, straszne, straszne to było. Do tej pory ciary mnie przechodzą  😕
Dla osób, ktore lubią azjatyckie seriale i które dobrze sobie radzą z angielskim (napisy po angielsku):

DREAM HIGH

Wiadomo - azjatycki serial = przesadzony tragizm wielu sytuacji, jednak uchachałam sie i wyplakałam rownież 😉 I przede wsztystkim - dał mi ogromnego kopa motywacyjnego. Daaaawno temu żaden serial mnie tak nie wciągnął  👍
JARA, to nie jest angielski akcent ;]
Do roli Hannibala został wzięty Mads Mikkelsen m.in dlatego że nie ma "czystego" angielskiego akcentu. W oryginale Lecter nie był ani anglikiem ani amerykaninem.
SPOILER GOT

jezu ten odcinek z zeszłego tygodnia straszny, ciekawa jestem co będzie w jutrzejszym.
Okropnie wyglądało jak wbijali nóż w żonę Roba. Tak w ogóle to wkurza mnie strasznie to, że morduje wszystkich głównych bohaterów. Najbardziej mnie boli jak wilkory znikają jeden po drugim.
Najgorsze i tak było jak Neda zabili.  🤔

Nie wiem jak wytrzymam do następnego sezonu, chyba jednak przeczytam książki, pierwsza część była super, wciągnęłam w kilka dni, a druga to jak krew z nosa mi szła :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2013 15:30
ikarina, niedobra, przez Ciebie oglądam.
Nie mogę się doczekać finałowego odcinka 3 sezonu GOT...
Jest jakaś szansa, że się dziś pojawi na necie? Już dawno serial mnie tak nie wciągnął. Na wakacjach wezmę się za przeczytanie książek, ale na razie muszę zadowolić się serialem, bo sesja sama się nie zda...  😂 🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 czerwca 2013 09:07
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 20:22
Obejrzałam drugi odcinek Hannibala i się coraz bardziej wkręcam  😜 Scenarzyści mają pomysły!

SPIOLER
Hodowla grzybów na ludzkich zwłokach, wow! Tego jeszcze nie widziałam  😜


Super mroczny serial, kurde boję się go po ciemku oglądać  😁
Jara podsunęłaś mi pomysł na to czym zatkać dziurę po GoT  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
10 czerwca 2013 20:32
10 miesięcy! Na szczęście 2 sezony mam na płytach i wreszcie skończę książki 😀.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 20:42
tulipan, czyli to już drugi serial, który zgapiasz ode mnie. 😉 Mam nadzieję, że też się spodoba  😜
Moon   #kulistyzajebisty
10 czerwca 2013 21:02
Obejrzałam 10ty odcinek GoT  😀iabeł:
Zdeka przymulony taki, nie byłoby źle, gdyby nie fakt, że na kolejny trzeba będzie czekać wolę-nie-wiedzieć-ile  😫
Pocieszam się tym, że dokładnie od tego momentu książki nie czytałam, więc jutro szoruję do księgarni po kolejną część!  😜
Po 9 odcinku z 3 sezonu GOT, ostatni trochę mnie nudził  😎 A tak serio, to dużo wątków było poruszonych i nawet fajnie zakończył się ten sezon.
W wakacje czytam książki  😅
JARA, ja się wciągnęłam w Hannibala tak jak i w  The Fall.... oba tak samo mroczne.... przynajmniej w moim odczuciu. I w obu można zobaczyć agentkę Scully 🙂


widzę że mój człowiek 😉 Dla mnie The Fall jest po prostu SZAŁOWY. Serial idealny, co prawda ten ichniejszy akcent ;/;/ ale jakoś daje radę, bo ja nie mam siły czekać na wersje z napisami. Hannibal mnie czasem wkurza, robią z mojego biednego Willa wariata ;/
Strzyga, tak jeszcze ci powiem, ze spora wiekszosc aktorow, ktorych widzisz, to gwiazdy popu z pierwszej dziesiatki list przebojow 😉
Obejrzałam drugi odcinek Hannibala i się coraz bardziej wkręcam  😜 Scenarzyści mają pomysły!

SPIOLER
Hodowla grzybów na ludzkich zwłokach, wow! Tego jeszcze nie widziałam  😜


Super mroczny serial, kurde boję się go po ciemku oglądać  😁


Też sie jarałam. Przestałam kolo 4 odcinka - nie da sie tego serialu oglądać dalej, doszłam do odcinka 8 i stwierdziłam - what a piece of crap.

Zamiast tego przeczytałam powiesc Czerwony Smok - serial sie nie umywa w 1/10. Teraz łykam oryginał hannibala.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się