Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2013 14:01
Patrzcie! 😍 😜


Genialne! 😀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2013 14:09
Że też się komuś chciało  😁 Efekt jest cudowny!  😍
wątek zamknięty
Według mnie skoki z założonymi gumami to głupota. Szczególnie jeśli chodzi o młode konie. (jakby ktoś miał wątpliwości, czy to na pewno gumy: )
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 czerwca 2013 17:12
ciekawe jak inne konie reagują na tego żyrafowego. Czytanie wzorki maja znaczenie 🙂
wątek zamknięty
Nie wiem czy to kwiatek, ale ja się z czymś takim nigdy nie spotkałam, żeby z koniem w osprzęcie się kąpać:

wątek zamknięty
martrix Po minie dziewczyny obstawiam, że koń zrobił psikusa i się po prostu położył w wodzie 😉
wątek zamknięty
raczej nie był to psikus, bo na bl tej laski znalazłam więcej takich zdjęć:




http://www.photoblog.pl/lolitkowyswiat/152046107
wątek zamknięty
Jeśli jej nie szkoda sprzętu - no to nie widze nic złego w tym  🥂
wątek zamknięty
Nie wiem czy to kwiatek, ale ja się z czymś takim nigdy nie spotkałam, żeby z koniem w osprzęcie się kąpać:




Czytając tego posta spodziewałam się konia w siodle całego w pianie na myjce ;p A tu zwykłe pławienie konia, który najwidoczniej lubi głębszą wodę😉
wątek zamknięty
Ja bym nigdy mojego siodełka nie zamoczyła xd W końcu tyle na nie czekałam xd
wątek zamknięty
ja mam jedno siodło w całości syntetyczne, do ciurania i nie jest mi go szkoda podczas wjazdów do wody 🙂 Chociaż nie zdarzyło mi się wjeżdżać aż tak głęboko.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 czerwca 2013 21:04
Ja myślę, że ta całkowita kąpiel zamierzona nie była.
wątek zamknięty
Ja plywalam nie raz z siodłem. Jak już mi się w końcu uda zmusić konia do wejścia do wody to wykorzystuje okazję. Jak widzę jedynie że kon przymierza sie do płynięcia szybko popuszczam trochę popręg. W stajni ładnie siodełko wypastuje i nic z nim się nie dzieje.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 czerwca 2013 22:59
Bischa, nie mam pojęcia. Na ostatnich zawodach. A jakie to ma znaczenie?
wątek zamknięty
dla mnie głupota tu jest płynięcie NA koniu.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2013 14:30
Emptyline, żadnego, ot tak pytam, dawno nie byłam 😉 A mają dwa place, więc mnie ta trawa zdziwiła. Chociaż może po tych ulewach zalało plac skokowy, zawsze tam problem z wodą był.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
08 czerwca 2013 20:09
Jest to photoblog fundacji, ale zdjęcia jakie można tu znaleźć są okropne... Jak można tak postępować ze zwierzęciem?  😡 Niektóre drastyczne. klik
wątek zamknięty
o matko biedne konie  😲 🙁
wątek zamknięty


Różowe, poprzerastane kopyta, pomalowane nogi i bransoletki dla koni o.o ważne żeby były konie na ślubie  🏇
wątek zamknięty
matko, zrobili z koni wielbłądy  😵
wątek zamknięty
My kiedyś zmoczyliśmy siodło, ale to było dla sztuki: http://gosiamakosa.com/index.php/photography/people-horses/seawinds
Potem trzeba było je porządnie wysuszyć i dobrze natłuścić, bo po słonej wodzie by wyschło na wiór. 
wątek zamknięty
Jest to photoblog fundacji, ale zdjęcia jakie można tu znaleźć są okropne... Jak można tak postępować ze zwierzęciem?  😡 Niektóre drastyczne. klik

Masakra z tą klaczą Batalia, nie wiem jak można doprowadzić zwierzę do takiego stanu, trzeba po prostu być totalnym skurw***
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2013 11:54
Teatr konny na CSI 4*. Munsztuk (tak mi się wydaje, nie widać za dobrze, ale w drugim linku widać dwa paski policzkowe) i wypinacze  😵
klik
klik
Zakładam, że jak ktoś używa munsztuka i staje dęba, to jakoś jeździecko jest ogarnięty, więc na jaką cholerę wypinacze?
wątek zamknięty
a na czym chodzą konie z wiedeńskiej szkoły? Też nie na czymś podobnym ???

Zaraz się jeszcze doczepisz, że tez lonżowały na tym konie przed pokazem !!!!! OMG!
(bez wypinaczy i generalnie bez jakiegokolwiek kontaktu, no ale, jak tak można! )
wątek zamknięty
A co to byla za grupa?

Nie widzialam nigdy zadnej wyzszej szkoly jezdzacej z wypinaczami ze tak powiem. Tzn koni robiacych pokazy na munsztuku z przypietymi wyp.
Ale chyba lepiej tak niz z zyrafa, ale najlepiej sie przygotowac jednak. Siebie i konia. Niemniej jednak widac nie kazdy tak idealizuje jak my, skoro robia pokazy z munsztukiem i wypinaczem 😉 widac maja wziecie 😉.
Chyba ze sie myle i taka jazda ma sens?
wątek zamknięty
Teatr Konny Cabriola, toć to chyba pelham jest? ???
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2013 23:14
Bischa, oj ja nic nie wiem na temat warunków w Podolu, byłam ostatnio przelotem, po zmroku, w lutym. 🙂
wątek zamknięty
Koń z lewej ma munsztuk.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 czerwca 2013 15:22
whisperer, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. A potem jeszcze ze 100 razy, aż zrozumiesz, dlaczego go tu wrzuciłam. Nie wiem czy wiesz jakim kiełznem jest munsztuk, powinny go używać osoby, które wiedzą co robią i potrafią go używać. A dla mnie, jeśli ktoś siedzi na koniu i ma przypięte wypinacze, to znaczy, że nie jeździ dostatecznie dobrze, by używać takiego kiełzna. Nie mówię, że wcale nie umie jeździć. Po prostu wypinacze to dla mnie znak, że ktoś niespecjalnie sobie radzi z ustawieniem głowy konia "żeby było ładnie", bo chyba głównie to się w tego typu pokazach liczy. A jak sobie z tym nie radzi, to munsztuk chyba nie jest najbardziej trafionym kiełznem. Zresztą nigdy jeszcze nie widziałam, żeby ktoś jeździł na munsztuku i wypinaczach. Ale może to ma jakiś wyższy cel, na który jestem za głupia  🙄
I tak, koń stający dęba i ten bardziej w tle jest na munsztuku.
wątek zamknięty
Moim zdaniem to nawet jakby koń miał zwykłe wędzidło i wypinacze, to było by coś nie tak. Jeśli to pokaz, to powinno pokazywać się coś godnego uwagi, na przykład dobrze ujeżdżonego konia i umiejętnie współpracującego z nim jeźdźca. Wypinacze raczej na to nie wskazują. Nie mówiąc o tym, że na tym drugim zdjęciu wstawionym przez Facellę koń wygląda nieprzyjemnie, ma tak spiętą i sztywną szyję, że jak patrzę to mnie samą kark boli. Szczerze mówiąc, to nie wiem po co te wypinacze... Ciekawa jestem jaką funkcję miały spełnić 🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.