Postcrossing-korzystacie?

a ja wylosowałam we wrześniu i wczoraj dopiero wypisałam, a kasy na znaczki i tak nie wzięłam. Dopiero jutro więc polecą.
Ja dzisiaj wysłałam cztery 😀
Dzisiaj zarejestrowano moją kartkę, którą wysłałam do Rosji, wczoraj do Holandii. Szły prawie 2 tyg. Do USA i Francji jeszcze nie doszły, ale obstawiam, że do końca tygodnia dotrą i tam  😀
Kilka moich bo dawno nie dodawałam:

Rosja

Rosja

Rosja

Niemcy
Ostatnio ciągle losuje i dostaje Rosje, gdy miałam 10 pod rząd już przestałam tam słać, ile można  😵
Dzisiaj dotarła moja kartka do USA, uwaga, po 63 dniach  😵
a ja przestałam się w to bawić już chyba rok temu. Chciałabym znowu zacząć wysyłać, ale nie chce mi się  😂 Wylosowałam parę adresów chyba z rok temu, ale do tej pory kartek nie wysłałam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2011 21:55
[quote author=liberian_girl link=topic=36484.msg1216655#msg1216655 date=1323467018]
Dzisiaj dotarła moja kartka do USA, uwaga, po 63 dniach  😵
[/quote]

231dni Kanada
180dni USA
To dopiero szły długo, ale doszły..
Ja mam:
179 dni Chiny
288 dni Rosja
125 dni Chiny
😁
dziewczyny! Dostałam kartkę z błędnym ID- nie wchodzi i już. Jak mam napisać to po angielsku w profilu, że kartka od tej osoby jest ze złym ID?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2011 07:27
marysia550, możesz uruchomić szukanie kartki.
http://www.postcrossing.com/receive/unknown

Wpisujesz kraj, datę ze stempla pocztowego, imię nadawcy, błędne id.
O ile jesteś w stanie odczytać. I szuka kartki, czasami to trwa dzień czy dwa, ale znajdzie.
ale jajo- nie ma stempla pocztowego ani jednego, chociaż są cztery znaczki 🙂 Ale data napisania kartki jest,hmmm może wysłał na drugi dzień?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2011 09:44
To wpisz tylko kraj i datę, którą wpisała osoba na kartce i błędne id.
Oj dzięki, znalazł się, ale się cieszę. Jeszcze mam jedną taką bez id w ogóle, zaraz będę szukać.
Z postrossing przerzuciłam się na postcrossing.forum, bo już mnie denerwowali ludzie, którzy nie czytali profilu i tego co najbardziej interesuje. Teraz wymieniam się na konkretne tematy i powiem szczerze to jest to 😍
Czy ktoś się jeszcze w to bawi?

Ja ostatnio sobie przypomniałam, wysłałam kilka kartek i dzisiaj znowu losowałam - trafiłam między innymi na dziewczynę z Białegostoku 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2012 19:12
Ja przestałam od kiedy wysłałam 2 kartki (do Stanów i do Rosji) i żadna nie została zarejestrowana w systemie, nie wiem czy nie dotarły, czy o co chodzi  🙄 A to było dobry rok temu. Chociaż chętnie bym coś wysłała, jak będę miała przypływ gotówki to może znowu zacznę 😉
Do mnie dziś doszła jedna kartka i mi przypomniała o zabawie. Kartkami obklejoną mam ściane w pokoju, czyli posiadam teraz dosłowną "postcards wall"  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2012 21:42
Ja nadal wysyłam.
Wysłanych mam 260
Otrzymanych mam  257
Zagubionych mam 8  🙂

Dzięki temu utrzymuje kontakt z dziewczynami z Białorusi, USA i Rosji 🙂
Przychodzę dzisiaj na pocztę, położyłam kartki, jeszcze nie zdążyłam nic powiedzieć, a pani do mnie: "maaatko, znowu wysyłasz kartki w dziwne miejsca?" 😁

Mam 99 wysłanych, 101 otrzymanych, 2 zgubione (z czego jedna ma ponad 300 dni, a adresatka nie logowała się od 9 miesięcy).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 15:53
Uwierzycie, że dostałam kilka dni temu pocztówkę od geja, który wysyła foty jako pocztówki ze swojego ... "wesela"? 😀
byłam dzisiaj na poczcie wysłać karteczkę do Anglii, i doznałam lekkiego szoku bo zazwyczaj płaciłam na znaczek na list proorytetowy 3zł a dziś 5 zł zapłaciłam za zwykły list priorytetowy nie żaden polecony  😲 😲 😲

są gdzies jakieś tańsze opcje wysyłania kartek?  👀
JARA,  poka!
Jara, pokaż koniecznie!  😀

A ja tak się nosiłam z zamiarem zarejestrowania się i w końcu, chyba po 2 latach to zrobiłam  😁 zaraz będę losować  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2013 17:17
Była akcja, która miała na celu zwrócić uwagę Poczty Polskiej na to jak podnieśli ceny znaczków z 2,4zł za list ekonomiczny do 4,6 i 3zł za prioryter do 5zł! Ale jak widać dupa z tego wyszła. Niestety InPost nie oferuje listów zagranicznych, więc ja zakończyłam swoją zabawę z postcrossingiem.

Pocztówka od geja - zdjęcie z wesela 😉 Ten z lewej jest nadawcą.
http://www.postcrossing.com/postcards/US-1876421
niestety nie słyszałam nic o tej akcji

ja rozumiem, nowy rok są podwyżki ale aż takie?  😲

z 3zł na 5zł za zwykły list/kartkę?!

chyba też skończę z postcrossingiem  🙁
ze "zwykłym" postcrossingiem skończyłam zabawę w zeszłym roku. Przerzuciłam się na forum, tam są konkretne oferty wymian, więc jak wchodzę w wątek psi, to wysyłam psie pocztówki i psie dostaję, jak w mapki to wysyłam mapki i mapki dostaję. Bardziej mi to pasuje, niż czekanie na kota w worku  😉
Gdzie można dostać jakieś fajne pocztówki nie będące widoczkami?
Zaczęłam się znów bawić w postcrossing, przychodzą mi świetne kartki, a nie bardzo wiem skąd brać takie naprawdę fajne...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2013 09:18
chyba trzeba szukać, w Oświęcimiu nic fajnego nie widziałam, w Krakowie tylko, bardzo fajny kiosk Pod Kasztanem, przy Siennej
też w tym kiosku kupowałam kartki! 🙂 ładne, ale niestety mało
chyba trzeba szukać, w Oświęcimiu nic fajnego nie widziałam, w Krakowie tylko, bardzo fajny kiosk Pod Kasztanem, przy Siennej

Jeszcze dziś się wybiorę, dzięki! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się