Olsztyńscy voltowicze

cześć 🙂
poważnie biorę się za poszukiwanie konia 😉
gdzie w warmińsko - mazurskim są konie na sprzedaż?
:kwiatek:
Dawno nie było nowej aktualizacji naszego kalendarza, a w związku z tym, że kilka terminów się zmieniło, to wrzucam nową. Termin zawodów w Morągu przestawił się na 18 sierpnia, w związku z czym 28 lipca jest wolny (ktoś chce zająć?) i zmienił się termin Dągowiady na 1 września (Iza, w niedzielę? nie będzie czasu na balangę  😉 ).

hanexxx, proponuję wejść na jakąś stronę z ogłoszeniami i zaznaczyć warmińsko-mazurskie, na pewno wyskoczą konie. Tak z biegu trudno jest powiedzieć i wymienić wszystkie miejsca gdzie są konie na sprzedaż.
a się szykowałam na Dągowiadę na 15, no ale nic to, więcej czasu na przygotowanie do Mierek  😀
No to byś pojechała  😁

A tydzień po Mierkach będzie Derc.
kosteczka tak właśnie zrobiłam i znalazłam kilka miejsc, które na pewno niebawem odwiedzę 🙂 jednak wolałam się jeszcze zapytać tutaj aby w razie czego mieć jeszcze gdzie szukać jakbym w poprzednich miejscach nie znalazła sobie konia 😉
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
11 czerwca 2013 11:59
W Rzecznej jest sporo koni na sprzedaż.
Ok, to ja mam też kilka koni na sprzedaż.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
11 czerwca 2013 13:42
Kosteczka, a wiesz może czy i kiedy będą zawody w Wołownie? 🙂
hanexxxx w Kierzbuniu mają konie na sprzedaż.
Nobelowa, otwarte zawody w Wolownie beda na pewno w przyszlym roku. W tym sa tylko wewnetrzne.
hanexxx można spróbować w Filicach k. Działdowa, tam mają bardzo fajne konie. Czy coś na sprzedaż jest to nie wiem, ale warto zadzwonić i się zapytać co i jak.  Może też w Bisztynku u pana Marka Romanowskiego coś mają?
Moja serdeczna koleżanka w tym roku po raz pierwszy wybiera się na zawody... 🙂 Szykowała się wcześniej do stajni novum ale odwołane byly, więc teraz szykuje się na Dągowiadę 🙂 Ma bardzo charakternego konia... odważnego u siebie, w nieznanym miejscu biedna wstydliwa kobyłka, która boi się wszystkiego, także może być najróżniej 🙂 ale najważniejsze, że chce spróbować 😀 i będę trzymać za nią kciuki 🙂
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
11 czerwca 2013 16:34
Kosteczka, a znasz datę? Chętnie bym pojechała chociaż popatrzeć 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
11 czerwca 2013 17:30
hanexxx w Osiece pod Bartoszycami też jest kilka fajnych koni do kupienia 😉
Niestety, dokładna data nie jest mi jeszcze znana.

hanexxx napisz coś więcej, w jakim przedziale cenowym konia  szukasz? sport, rekreacja? to będzie wiadomo co Ci poradzić  😉 bo np. p Marek w Działdowie ma fajne konie ale i one kosztują, ja sprzedaje swojego Bigusia  😕  bo jest różnica czy chcesz kupić konia za 3tys czy za 15 xD
kosteczka czas na balangę będzie, nie ma Dągowiady bez imprezy po zawodach 😉 Także jeszcze raz napiszę, że Dągowiada 2013 odbędzie się 1 września 😉 

hanexxx u P. Kowalewskiego w Barczewku są konie na sprzedaż, u Olejników w Janczarach. Jest pełno koni w naszym woj. , masz w czym przebierać 😉
Iszka chodziło o to, że to jest niedziela i ludzie na drugi dzień do pracy albo szkoły więc nie pobalują za długo  💃
Iszka chodziło o to, że to jest niedziela i ludzie na drugi dzień do pracy albo szkoły więc nie pobalują za długo  💃

Lubię To!! 😁
Fryta dla chcącego nic trudnego, mi to wcale nie przeszkadza 🙂  Najwytrwalsi zostaną  🥂
Bo przetrwają tylko najsilniejsi 😉

Poza tym, w poniedziałek zaczyna się rok szkolny i obecność nie jest raczej obowiązkowa, he he.
Iszka90  czy ty wiesz o jakich pieniadzach mowisz wspominajac o koniach na sprzedaz od p kowalewskiego? heheeh  🏇
Wspominałam już, że przydał by się tu przycisk "lubię to"?  😂
***allexandra*** hahaha racja, ale ma konie na sprzedaż 😉
gdzie znajdę link z tymi zawodami towarzyskimi?
.
Dziewczyny! Nie słyszała któraś o zwalniającym się 3 pokojowym mieszkaniu, umeblowanym, z osobną kuchnią? Szukam z koleżankami od miesiąca, powoli mamy dosyć, wszędzie aneksy kuchenne, pokoje przechodnie, albo założenie, że będzie mieszkało 6 osób, więc cena odpowiednia 😉
Idril ja słyszałam, ale  2 pokoje, z tym że teraz mieszkają tam 3 osoby (a często pomieszkuje i czwarta 😉 ). Tylko to Jaroty no i z tego co wiem właścicielka dość hmm uciążliwa
no właśnie szukamy trzech, tak żeby każda miała własny pokój, do tej pory mieszkałam na typowej stancji w domku z właścicielami i nie miałam pojęcia, że tak trudno znaleźć mieszkanie 😉
edit: błąd przy wysłaniu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się