Bryczesy

Dramka, ale już nie tak ładne 😉 A jak wypadają animo? (wiem że niedawno była tu dyskusja, a ja oczywiście nie mogę teraz znaleźć)

Ja noszę Pikeura i ES 80, a Cavallo wciskam sie 76.
Od Animo odejmujemy dwa rozmiary od rozmiaru włoskiego, czyli np. spodnie o rozmiarze 44IT to nasza 40
ponawiam pytanie- czy ktoś kojarzy co to za model ES?  :kwiatek: 🤔

BaŚ, to ja wiem, mi chodziło raczej jak wypadają wielkościowo. Czy jak człowiek nosi raczej 40, to brać 40 czy wypadają np. tak jak Cavallo czy Horka, i trzeba brać 38.
Najprawdopodobniej animo właśnie  😉
xxagaxx - brać 38 🙂. Ja nosze 80 Pikeura i ES , a Animo kupuje włoskie 44 , D-38 .
Iluzjonowaaa spooks  🤔
xxagaxx to zależy jak lubisz nosić bryczesy, luźniej czy bardzo przy ciele 🙂 Animo są bardzo rozciągliwe, więc jeśli np. nosisz 40 z ES to spokojnie zmieścisz się w 38 Animo, ALE 40 Animo też nie będzie wisieć, będzie mniej opięta.
Do mnie dzisiaj dotarły bryczesy Vertigo
Nie wypowiem się jeszcze co do trwałości, ale jakość wykonania i wygląd- na mega plus! Są po prostu piękne! 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
07 czerwca 2013 09:03
Karmelita, przepiękne! 💘 Gdzie zamawiałaś?
Dramka to nie są chyba spooks tak mi sie wydaje a nie moge nigdzie takich znaleźć  👿 a macie może jakieś inne żeby były w podobnym kolorze ?

Chodzi o te bryczesy ? http://equirex.pl/pl/p/Bryczesy-Clara/470  to chyba nie te
Spooks maja takie zakładki przy kolanach, wiem bo mam takie w domu 😉
ooo dzięki a to są dokładnie te co wysłałam linka ? czy inne ?
To Spooks bryczesy. 🙂
Kupiłam ostatnio właśnie takie granatowe nówki za 79 zł 😀
mówiłam 😉

Mój mąż kupił garnitur w tym samym rozmiarze co ma bryczesy pikeur  🤔
Teraz na Allegro są 2 pary ładnych Spooks'ow
slw95, jest promocja w końskim świecie, są przecenione o 30% 🙂
Dziewczyny, widziałyście gdzieś bryczesy białe, ale z brązowym lejem  👀
Cavallo
Jak z jakością dżinsowych HKM, ma ktoś? Bo prezentują sie całkiem fajnie.....:
http://okser.pl/p/75/5791/hkm-bryczesy-dzinsowe-miss-blink-leje-pelne-damskie-bryczesy-dla-jezdzca.html
300zł za brycesy HKM  😲 nie dałabym
Dramka to zależy jak właśnie z ich jakością.
Wyglądają naprawdę fajnie i - jeśli są trwałe - czemu nie?
Ja osobiście nie miałam nigdy w rękach żadnej rzeczy HKM, której jakość by mi odpowiadała 😉 Ale są osoby lubiące tą markę i zadowolone, także ciężko powiedzieć czy Tobie do gustu przypadną. Moje jedyne bryczesy od nich po miesiącu miały wstrętne plamy od słońca, a lej był zrobiony z materiału nie dość, że propoślizgowego to jeszcze cieniutkiego do granic możliwości.
toltek, bryczesów HKM nie polecam. Szybko tracą kolor i się przecierają.
Dramka to zależy jak właśnie z ich jakością.
Wyglądają naprawdę fajnie i - jeśli są trwałe - czemu nie?


na pewno nie są trwałe, natomiast jeżeli ci się podobają..
Dzięki za opinie.
Dramka podobają mi się, ale nie stać mnie żeby co rok sobie kupować bryczesy za ponad 300 zł - skoro - jak mówicie nie są trwałe....  🤦
myślę że rok nie wytrzymają nawet  😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 czerwca 2013 16:05
Bryczesy HKM dżinsowe są ładne, ale do kilku prań, z czasem bardzo tracą na kolorze no i nitki na lejach puszczają i prują się-nie są warte swojej ceny  🙄
Dzięki dziewczyny, skutecznie mnie wyleczyłyście.....  🙄
Ale - żeby być uczciwym - nitki na lejach puszczają nawet w pikeurach - nic za tym nie idzie, nie robią się dziury na szwach - ale puszczają......
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się