Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Jedne które na mnie dzisiaj pasowały  🙄
Babi skąd to ? Szukam takich "latałek" właśnie-w tym typie.
Dramka Prima Moda warta tej ceny 🙂
equi.dream pierwsze  i  drugie

pierwsze niestety dziś mnie bardzo obtarły, więc młotek pójdzie w ruch  😎  a w drugich chodziłam tylko po domu, ale wydają się bardzo wygodne  😉
Babi skąd to ? Szukam takich "latałek" właśnie-w tym typie.
Dramka Prima Moda warta tej ceny 🙂


Mam nadzieje..ale są bardzo wygodne i "stabilne"
Pomocy! Które Wam się bardziej podobają?
Air Max 1
Air Max 2

W końcu kupuję sobie wszechstronno-sportowe buty i nie mogę się zdecydować, który kolor...
1 zdecydowanie! 🙂
Atea, a jesteś pewna, że to orginały? W tej cenie?

Do mnie doszły:

tylko niebieskie:

i

Mia Dwa lata temu kupiłam Airy w tej cenie w sklepie [s]Adidasa[/s](tfu, Nike). Natomiast zawsze jest ryzyko, że nie są. Najwyżej zwrócę.
sandrita Tak? Kurczę, a ja właśnie zaczęłam się skłaniać ku 2 :P
Atea, ja się na tym aż tak nie znam, ale jak przeglądałam ostatnio airy w sklepach to ceny są dużo wyższe ... niestety :/

A co do kolorystyki to też jestem za 1! 😀
Mia Zależy które Airy 😉 Najbardziej pożądane są, o ile dobrze pamiętam, 1 i 90. Ja też się na tym nie znam, to mój mąż mi je polecił i naprawdę mi się podobały. Nosiłam je długo i bardzo fajnie się trzymały. Jak byłam w ciąży to były po prostu rewelacyjne na spacery w ostatnich tygodniach. Niestety mój pies się nimi za mocno zainteresował 😉

Dzięki za radę odnośnie koloru !

Atea podróby na 100 % nie kupuj!
Ale kierujecie się ceną? To jak to możliwe, że dwa lata temu kupiłam w tej cenie Airy w sklepie Nike'a?
CHINY  🙄
Acha, no zastanawiałam się nad tymi Chinami, przyznam, ale oczywiście za mało domyślna jestem. Wybaczcie, ja generalnie na allegro nie kupuję, ale nie mogę nigdzie znaleźć Air Maxów (jak już to męskie i nie Maxy 😉) No nic, będę szukać dalej.

Dzięki za przestrogę. Pochwalę się nowymi oryginałami jak już będę je miała 😉
Atea, sprawdź na runcolors.pl, może znajdziesz jakiś rozmiar, z tym że tu ceny dość spore :/. Szkoda, że na eastend.pl nie ma maxów, bo można fajne rabaty zdobyć 😉
ja za sklep runcolors.pl zdecydowanie podziekuję już 😤 😵
zapłaciłam za buty 2 razy (przez ich pomyłkę) i od 2 tygodni pomimo dwukrotnego kontaktu telefonicznego przeze mnie i kontaktu mailowego nie zostały zwrócone mi pieniądze! 👿 zero kontaktu z ich strony
Uuu, no to rzeczywiście niefajnie :/. Ja sama stamtąd nie zamawiałam żadnych butów, ale znajome tak i nie narzekały.
slw95   żyj i pozwól trwać
08 czerwca 2013 08:07
Atea, możesz poszukać jeszcze jak masz gdzieś w galerii u siebie stacjonarny sklep Sizeer'a tam maxy potrafią być o 100 zł tańsze niż w salonie Nike, a są na pewno oryginalne 🙂
Jeszcze w footlockerze można kupić stacjonarnie i w dobrych cenach, a internetowo prócz runcolors to jeszcze chmielna 20.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 czerwca 2013 09:45
A ja dostałam od mamy takie cuda:



Mango, 12 cm.
Mama kupiła pod wpływem impulsu, bo kosztowały 80 zł i są piękne. W domu okazało się, że nie umie w nich chodzić, robi jej się słabo, no i stwierdziła "za stara jestem na takie". No i zgadnijmy, kto z nimi wrócił z Warszawy?
Są bardzo wygodne - o dziwo - choć nie mam pojęcia, gdzie ja w nich pójdę. Na codzień latam na płaskiej podeszwie... 😉
Czy któraś z Was zna jakąś firmę, która produkuje buty w stylu Toms? Chodzi mi o to, żeby były równie ładnie wykonane, ale odrobinę w niższej cenie🙂

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDjuzAZyB1t6cFq2pUBhWm1Sq1W610PsacnVORxQyV-lSzjCvlQw[/img]
Ja zamówiłam z deezee 'tomsy', wczoraj przyszły i wyglądają fajnie 😉 A cena bardzo niewielka.
Bywają też w RI i tk maxxie
Dziękuję, kochane jesteście!  :kwiatek: Wszystko sprawdzę (po jutrzejszym egzaminie) 🙂
Jak wypada rozmiar airmaxów w stosunku do conversów lub new balance? ( conversy i nb mam 40)
slw95   żyj i pozwól trwać
08 czerwca 2013 16:23
Atea, jeszcze podam Ci stronę z listą sklepów internetowych gdzie na pewno dostaniesz oryginały http://www.airmaxy.pl/sklepyzbutami/internetowe/ 🙂
mils   ig: milen.ju
09 czerwca 2013 22:01
Dziewczyny, pomocy! Jakie buty do takiej sukienki? Najbardziej widzą mi się jakieś szpilki lub delikatne koturny? Ale sama nie jestem przekonana do takich butów ze względu na krzywe nogi (szpotawe kolana), a nie chcę, żeby źle to wyglądało. Z kolei buty na płaskim jakoś tak kiepsko mi pasują... Tak czy siak pałam miłością wielką do obcasów, ale blokuja mnie nogi... Co myślicie?
infantil, I pewnie tak zrobię, chociaż kupię na spróbowanie, dzięki🙂
chodząc bardzo rzadko na obcasach kupiłam sobie takie buty. jakie niesamowite jest to życie ~ 10cm wyżej  😜 😜 😜

yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 czerwca 2013 16:59
Dziewczyny, mam mega problem! Kupiłam airmaxy, ale że poniosła mnie impreza troszkę się przybrudziły. Myłam szczoteczką-nic nie schodziło, nastepnie troszkę uzylam vanisha, myslalam ze dobrze spłukałam, ale jednak nie, ponieważ z żółtych zamszowych elementów ciagle spływa mi farba! Próbowałam to wypłukać ale ciągle sie pieni.. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Cholera, raz buty miałam na sobie  😕 Jak wysuszę to problem zniknie pewnie do pierwszego deszczu czy zaliczenia kałuży  😵

Moje najnowsze:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się