Runnersi- czyli biegaj z nami :)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2013 15:46
smarcik, nie na dotykowych, a na smarphonach, które mają system operacyjny np android albo temu podobny.
maiiaF, ale Ty w szoku jesteś, że pobiera tyle baterii? Bo ja nie, przecież smartphone to mini komputer z czegoś musi tą moc pobierać, każda aplikacja wyczerpuje dużo baterii, dlatego jak się jej nie używa to się ją wyłącza.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
09 czerwca 2013 15:55
Właśnie wróciłam do domu ciągnąc język po ziemi, te interwały są mordercze, szczególnie, kiedy na dworze gorąco i duszno 😜
Plusy są takie, że za równo dziś jak i wczoraj bez najmniejszego problemu przebiegłam minutkę sprintu, a cały HIIT zrobiłam bez ani jednej przerwy od samego początku jak go robię, czuję radość!
Niezły hardkor w Warszawie 😲 Ciekawe na kiedy przełożą bieg Nike, za dwa tyg. bieg Samsnug..
JARA, nie jestem w szoku, tylko korzystałam z różnych aplikacji tego typu i endomondo zżerało najwięcej baterii, aplikacje nieużywane wyłączam zawsze a ekran mam podświetlony na minimum, mimo to czasy korzystania z endomondo wspominam "oby tylko dotrwać do dostępu do ładowarki" 😉 używałam też aplikacji wyznaczających trasę, liczących prędkość, średnią, czas, prędkość minimalną i maksymalną, różnice wysokości, do tego wykresy, bodajże jakaś google cośtam. I jeszcze w tle włączałam muzykę, a i tak zżerało mniej niż endomondo bez muzyki 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 czerwca 2013 16:32
Mi Endo nie zżera jakoś dużo, a w tym samym czasie mam włączone Nike+, Movescount i muzykę. Przy 2-godzinnym biegu schodzi mi może ok 20% baterii.

Przeżyłam ulgę jak zobaczyłam maila z informacją, że SRTN jest odwołane. Pal szcześć pogoda, ale w środku nocy wróciłam z wyjadu integracyjnego i ledwo żyję.
za tydzien bieg ursynowa, potem samsung, mam nadzieje, ze jakos sensownie przeloza.. to co sie dzieje na ulicach to jakis hardcore...
biegalam po Krynicy Gorskiej, podbiegi, zbieganie Gora parkowa... pierwszy raz w zyciu mialam zakwasy w posladkach 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2013 16:36
A Hanoverka pojechała do Wawy 😀
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
09 czerwca 2013 17:06
Edytka, jaki masz telefon? 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 czerwca 2013 06:43
santa iPhone 4s 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 czerwca 2013 07:43
JARA ale chyba nie istnieją niedotykowe smartphony, hm? Niedługo zmieniam telefon i zależy mi na możliwości korzystania z endomondo, ale dotykowego nie zdzierżę  😉
Hej Runnersi! Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Szukajka nie wypluła nic co poszukuję. Czy znacie i polecacie jakąś fajną aplikację na tel., w której można ustawić sobie interwały do biegania?

Edit: Już sobie poradziłam.
A Hanoverka pojechała do Wawy 😀


No i wróciła wkurw*******  😀iabeł:
Macie jakiś sposób na ustawienie endomondo "od zera"? Jestem kompletnie zielona jeżeli o to chodzi, ale mam wrażenie, że coś pochrzaniłam z lokalizacją...  🙄
Zależy mi na zwykłym treningu, po którym dostanę informację zwrotną ile przebiegłam i w jakim czasie  🤔 Z góry dziękuję  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 18:06
JARA ale chyba nie istnieją niedotykowe smartphony, hm? Niedługo zmieniam telefon i zależy mi na możliwości korzystania z endomondo, ale dotykowego nie zdzierżę  😉


Istnieją 😉 Jednak chyba wszystkie mają klawiaturę qwerty. Takich 'czysto' bezdotykowych nie ma chyba. Chyba, że Blackberry.

np
http://smartfony.play.pl/android/telefony/2011/porownanie-telefonow-z-fizyczna-klawiatura-qwerty/
hanoverka a udało się przynajmniej zwiedzić nasze piękne miasto? 🙂
Cintra a coś ty, wyjeżdżałam z Łodzi do Warszawy o 16 i dostałam info, że nie ma szans na wjazd do stolicy. Więc pozostał mi gorzki zal do przełknięcia. Ale plan jest taki, że skoro nie ma u nas w okolicy żadnych biegów na 5 km, to trzeba szlifować formę na 10 km, bo takich jest w okolicy sporo. Więc biorę się do roboty 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 20:38
hanoverka, przestań ściemniać 😁

5km
15.06, 22.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07 ParkRun
http://www.parkrun.pl/rejestracja

6km
15.06 Żebyś biegał cały Rock
http://www.pro-run.pl/index.php/zebys-biegal-na-caly-rock

2km
22.06 Prusice
http://bieg.prusice.pl/

4,3km
30.06 śladem konia
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=831


Albo trenuj na dyszkę, będziemy się na zawodach widywać  😁
JARA ale ten parkrun to taki cykliczny mini bieg we Wrocławiu po parku, to aż tak mnie nie przekonuje. Ja bym chciałą wiesz z pompą  😁

A ten, żebyś biegał cały rock to go nie widziałam! Dzięki!
2 km Prusice to za krótki.
A śladem konia pierdzielę, nie chcę łączyć biegania z końmi. Koni mam po uszy, bieganie jest tylko moje-moje.  W ogóle marzy mi się, żeby zorganizować taki bieg u siebie w mieście, ciekawe czy ciężko coś takiego zrobić?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 20:52
Śladem konia to bieg, ale po Partynicach.

Ciężko, ciężko. Sponsorzy by się przydali, bo musisz zapewnić: wodę, posiłek regeneracyjny, pomiar czasu, sędziego, opiekę medyczną, nagrody/medale/dyplomy itp 😉

A śladem konia pierdzielę, nie chcę łączyć biegania z końmi. Koni mam po uszy, bieganie jest tylko moje-moje. 


Haha, rewelacja! Syndrom przesycenia. :P
JARA tak wiem, skrót myślowy zastosowałam. Wiem że na Partynicach dlatego nie chcę bo tam są konie  😁

Strasznie mi się marzy zorganizowanie takiego biegu u siebie, właśnie na 5 km. Nie przypominam sobie żeby coś takiego było w mojej okolicy organizowane kiedykolwiek. Myślę, że dałoby radę sponsorów złapać, pomyślę nad tym intensywniej. Kurde ja myślę, że to jest do zrobienia!  🤣

Cintra też tak masz?  😁
hanoverka no pewnie!  😁

Myślę, że organizacja biegu jest jak najbardziej realna, na pewno rewelacyjne doświadczenie i mega plus w CV. 😀 Aczkolwiek zachodu też nie mało...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 czerwca 2013 21:45
JARA dziękuję  :kwiatek:
Doczytałam teraz, że coś było takiego u mnie rok temu i chyba 4 lata w tył na 10 km. W życiu o tym nie słyszałam ani nie widziałam, a mieszkam w naprawdę małym miasteczku. Przeczytałam kilka komentarzy z odbytych biegów i są one dośc negatywne. W tym roku widzę, że miała być kontynuacja i to nawet miało być 16 czerwca czyli zaraz-zaraz. Jednak na to miejsce wrzucili jakichś strongmenów i wyscig na rowerach.
Znam z widzenia osobę która te biegi organizowała i jest to stary sportowiec, teraz może mieć z 70 lat. Może coś tam się potoczyło nie tak, może formuła jest za stara. Ja bym z chęcią zrobiła 5 km, a nie 10 km. Więcej osób przyciągnie taka piątka niż dycha. W tym momencie został oddany do użytku przepięknie położony ( praktycznie w centrum miasta, łatwo dostępny) zalew, bardzo malownicze miejsce które ja osobiście uwielbiam i najczęściej biegam tylko tam. Jedno okrążenie ma 1,35 km.  Myślę, że jest to na pewno lepsza opcja niż bieganie ulicami miasta. Kurde no, kusi mnie to strasznie. Mój nie-mąż jest nauczycielem w-fu ma mnóstwo kumpli wuefistów więc to jest do zrobienia. Ja z racji tego, że kiedyś dobrze tłukłam w siatę to też znam wielu działaczy. Sponsorzy też się znajdą, można zrobić ten bieg charytatywnie. Kurna no! To jest do zrobienia tylko, że ja jestem taka dupa wołowa i sprawy organizacyjne mnie przerastają, a zwyczajnie ich nie lubię po prostu, aczkolwiek gra jest warta świeczki  😜
hanoverka myślę, że masz świetny pomysł, będę Cię dopingować i trzymać kciuki, bo gra JEST warta świeczki! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 22:27
hanoverka, niestety wbrew pozorom to na 10km jest więcej osób. Byłam na kilku takich imprezach i zwykle na 5km biegnie 40 osób, a na 10km 150 osób 🙁
Ale działaj! Np takie biegi w Kątach Wrocławskich organizuje dwóch takich biegaczy po 70tce 😉
Ja bym z chęcią zrobiła 5 km, a nie 10 km. Więcej osób przyciągnie taka piątka niż dycha.

dużą popularnością cieszą się biegi (w terenie), które mają dodatkowe utrudnienia - jakaś kałuże do pokonania czy inne przeszkody, błocko itp. 😉 bardziej fun niż 'ściganie'.

http://www.biegwulkanow.pl/

powodzenia! 🙂

Myślę, że jest to na pewno lepsza opcja niż bieganie ulicami miasta.
osobiście nigdy nie rozumiałam tych tłumów ciągnących do tłuczenia po asfalcie. ale może to i lepiej, mniej śmieci w lesie potem 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 czerwca 2013 11:15
Przyszła mi na maila informacja o Ladies Nike 22 czerwca. Wygląda to na She runs the night, ale bez biegu i w ciągu dnia. A co z biegiem? Ktoś coś wie?

Dla dziewczyn biegnących w Samsungowej Irenie - pakiety można odbierać od jutra w For Pro (szczegóły na załączonym obrazku).
kogo jutro będę dopingować na Ursynowie?
"mój" Piotr biegnie🙂
Edytka, do mnie nic nie przyszło. W sensie nic o biegu, bo o tej Ladies Nike owszem. Dziwnie trochę to wygląda. Mam nadzieję, że nie zrobią w lipcu 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się