moda, ciuchy etc...

Posiadam coś podobnego. Z Esotiq. Leży w szafie i leżeć będzie. Sprawował się do max B rozmiaru, ciasno założony. Obecnie przy moim D/E nawet przez myśl by mi nie przyszło założyć. No chyba, że w przyszłości zrobię sobie operację i będą sztywno przyczepione do ciała  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 czerwca 2013 08:58
Czy ktoś widział może w stacjonarnym sklepie taką lub podobną spódnicę? 🙂
Hermes- Mohito? 😉 tak mi się wydaje, że mignęła mi spódniczka w podobnym stylu 😉
Hermes, wilczyk miała bardzo podobną na sprzedaż.  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 czerwca 2013 15:09
infantil, ja w wilczyk rozmiar bym się nie zmieściła 😁
Lullaby, o super, sprawdzę w poniedziałek 🙂
A ja w końcu kupiłam bardzo podobą sukienke do tej http://www.modema.pl/product-pol-12199-Trynite-6528.html  tylko że całą miętową 🙂
Granatowe dodatki będą pasować?
Jak najbardziej, bardzo lubię łączyć miętowe ciuchy z granatowymi 😉
Gdzie szukać takich Air Maxów? Na Allegro znaleźć nie mogę, w sklepach już nie ma..

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 czerwca 2013 20:53
Pialotta, może e-bay?
Hermes, wilczyk miała bardzo podobną na sprzedaż.  😉


wilczyk już sprzedała 😉

edit: nie doczytałam, że w stacjonarnym  😡
klik
Hermes na Polskim nie ma, a zależy mi aby kupić je tutaj.
Tak się napaliłam, a tu taki psikus :<
Znacie jakieś strony gdzie można kupić jakieś ciekawe nerki? I w dobrej cenie?  😁
mi się podobają nerki z Jansport - na Allegro za około 60 zł
Mam tą z Jansport i jest bardzo pojemna. Doskonała na koncerty-mieści się duży portfel, wachlarz, klucze, telefon i bilet bez potrzeby składania na pół🙂 No i bardzo podobają mi się nerki (i inne produkty) z Cherrish, ale to hand made, więc i ceny wysokie.  🍴
No właśnie, szukam czegoś takiego jak te z Cherrish, ale za mniejszą cenę, nie wiem tylko czy to możliwe. Bo taką zwykłą, czarną, z pumy to mam.
Dziewczyny przez Was wygooglałam te nery  🤬 Moja Diamante i PLNowa to wieśniackie wycierusy przy nich  💘

Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2013 16:53
Dajcie proszę jakiegoś linka, bo mi wyskakują rzeczy w stylu "sprzedam nerkę + szpik - 40 tyś"  🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2013 17:01
Ooo dzięki! Cuda  😜
No, piękne są. Trochę poszperałam i tutaj jest duży wybór:
http://www.pakamera.pl/torebki-na-pas-0-1881.htm

Chyba coś wybiorę.
Jak się nazywają takie spodnie, (nie legginsy) we wzory, na górze gumka, w biodrach luźne? Cieciorka chyba kiedyś coś takiego miała na sobie w zdjęciach re-voltowiczów. Widziałam takie w housie ale za 120 zł, ale to nie moja półka cenowa, szukam troch tańszych.
ooo wy zle kobiety.

piekne te nerki, a ja uwielbiam i uzywam codziennie w pracy...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2013 18:44
Jak się nazywają takie spodnie, (nie legginsy) we wzory, na górze gumka, w biodrach luźne? Cieciorka chyba kiedyś coś takiego miała na sobie w zdjęciach re-voltowiczów. Widziałam takie w housie ale za 120 zł, ale to nie moja półka cenowa, szukam troch tańszych.


o alladynki chodzi?
No właśnie allegro nic takiego, o co mi chodzi nie wypluwa po tym haśle. Próbowałam też haremki, ale również nic ciekawego nie pokazało. Dziwne, bo sporo widziałam takich spodni ostatnio w sieciówkach.
Pursat   Абсолют чистой крови
16 czerwca 2013 19:58
Może "pumpy" albo "baggy"?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2013 20:00
To jest właśnie ten fason tyle, że szukam czegoś we wzory.
Może "pumpy" albo "baggy"?

Pumpy to jest trop. Dzięki dziewczyny za pomoc :kwiatek:
gdzie szukać takich spodni, jak w lumpkach ani na allegro nie ma? :kwiatek:

Scottie   Cicha obserwatorka
16 czerwca 2013 21:51
Florcik, w Bershkach i Zarach też nie ma? Wydawało mi się, że widziałam spodnie z wysokim stanem w którymś sklepie Inditexu.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2013 22:07
To jest właśnie ten fason tyle, że szukam czegoś we wzory.
[quote author=Pursat link=topic=168.msg1804086#msg1804086 date=1371409119]
Może "pumpy" albo "baggy"?

Pumpy to jest trop. Dzięki dziewczyny za pomoc :kwiatek:
[/quote]

jeszcze takie znalazłam http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie/1854-dzianinowe-spodnie-ombre-buggy.html

O ludzie, ale te mi się podobają http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie/1895-jeansy-z-obnizonym-stanem.html  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się