czego używacie do słuchania muzyki ? mp3 , mp4

O, też się chętnie dowiem czegoś więcej o słuchawkach. 😁

ankers, Te douszne to jest straszliwość na kółkach. Fakt - odcinasz się wtedy od świata definitywnie, nikt nie słyszy czego słuchasz i jesteś bliska stanu nirvany słuchając muzyki np. w busie 😉 ale to na serio mało zdrowe, jeśli ktoś słucha często. Też miałam pełno dousznych, ale jak mnie zaczęły boleć uszy.... to bardzo szybko z nich zrezygnowałam i zmieniłam na te takie zakładane "za uszy". O, coś w ten deseń:
http://allegro.pl/nowe-sluchawki-creative-ep-550-dla-sportowcow-mp3-i1807077657.html

Nie wyglądają źle, a są zdrowsze. Konkretnych firm i modeli Ci, niestety, nie powiem, bo aż tak się nie znam. 🙁 Wiem tylko tyle, że najlepszą jakość dźwięku miałam z takich słuchawek Watsona i Creative, ale nie jestem specem.
Nie wiem też z których słuchawek dźwięk nie będzie się niósł poza Twoje uszy. Trzeba byłoby na żywo sprawdzić.
Sankaritarina - wierzę w moc marki, sprzęty Creative są super. I cena bardzo przystępna. Skoro je masz i ich używasz, to może poproś kogoś, żeby sprawdził, czy słychać Twoją muzykę. Wiem, że jest to bardzo denerwujące dla na przykład współpasażerów, nie chcę czynić drugiemu co mnie nie miłe 😉.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2011 15:11
i jeszcze ja w odtwarzaczu mogę włączyć ochronę słuchu. nie mogę wtedy pogłośnić powyżej bezpiecznej wartości.  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 maja 2012 22:55
Czy ktoś z was posiada odtwarzacz Microsoft Zune ?

edit:

Jeszcze w grę wchodzić jakiś tłusty odtwarzasz iRiver i iAudio. Żadne półśrodki w sensie Samsungi i inne wynalazki. Stawiam na sprawdzone firmy w kwestiach sprzętu muzycznego.
ja kilka lat temu miałam iRivera 🙂 takiego "trójkątnego". No i polecam 🙂 Mały. Pamiętam, że jakość dźwięku była bardzo fajna (słuchawki miałam w komplecie z odtwarzaczem), a sam odtwarzacz był po prostu niezniszczalny. Spadł mi z 2 piętra i dalej działał 😉, przeżył zalanie w namiocie i dalej działał, pies go kiedyś w pysku wyniósł... i też dalej działał. 😁 (odtwarzacz. No, ale w sumie pies też działał 😉 ).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 17:46
Poszukuję dobrego odtwarzacza mp3 (może być mp4), nie zależy mi na filmikach czy coś, ma być na tyle mały żeby swobodnie mi się zmieścił do kieszeni i dalej mogła usiąść a nie że coś mi się wbija 😁 Chciałabym żeby miał ekranik żebym widziała czego słucham, ma być wygodny w obsłudze i sposób zgrywania plików koniecznie drag&drop- żadnych dodatkowych programów! Już się kiedyś tak bawiłam, każdą piosenkę musiałam wgrać osobno do programu i dopiero przez program wrzucić na mp3- koszmar, nigdy więcej 😵 pamięć min. 8GB, cena do 250zł

znalazłam Creative Zen MX ale komentarze są tak różne że juz nic nie wiem, jedni ubóstwiają inni ostrzegają żeby nie kupować 🏇 Ktoś ma? 👀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2012 18:03
Misskiedis
Nie mam wprawdzie tego modelu, ale korzystam z odtwarzacza Creative (takiego z dotykowym panelem) już od jakichś trzech lat i nadal sprawuje się bez zarzutu, to już mój drugi Creative i moim zdaniem produkty tej firmy są warte polecenia 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 18:10
Kurcze, ja też zawsze myślałam że Creative to porządny ale te komentarze mnie zmyliły, w końcu każdej firmie zdarzy się wypuścić jakiś bubel 👀
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 18:16
Misskiedis, moj chlop od kilku ladnych lat uzywa creative... tylko za pierwszego zaplacil. obecnie ma juz 4 egzemplarz, bo kazdy kolejny dawali mu na gwarancji po zepsuciu sie poprzedniego!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 18:31
Aj, no to średnio ciekawie bo pewno dużo załatwiania :/
Ja mam Laberg Visio, poruszanie po menu upierdliwe bo wolno reaguje ale miałam go ze 3 lata, zawiesił się w tym czasie tylko ze 2 razy i nic więcej się z nim nie działo ale ostatnio popsuło się prawdopodobnie gniazdo słuchawkowe :/

No nic, to szukam czegoś innego choć w tej cenie ten ZENon wyglądał chyba najciekawiej 😉

Ktoś może polecić coś innego? Dobrze by było żeby trzymał na baterii dłużej niż 10 godzin (w creativie pisali że trzyma ok.30) 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2012 20:00
W końcu! Szukam mp3. Mam kasę, chce kupić. Tylko myślę co.
Tak jak pisałam kilka postów wyżej chciałabym Microsofta Zune, ale że nie zrobił furory w porównaniu do iPoda to ciężko go kupić. Wszelkie iPody odpadają.

Brat zaporponował mi Creativa Zen X-Fi3
👀 posiada ktoś coś takiego?
http://pl.store.creative.com/urzadzenia-multimedialne-odtwarzacze-mp3/zen-x-fi3/948-20866.aspx
Ma ktoś może ipoda nano 7 gen?  👀
Frania, miałam okazję z niego korzystać kilka dni i powiem Ci, że zdecydowanie wolę mojego nano 5 gen.
Przeszkadza mi jednak brak tych przycisków, do których przyzwyczaiłam się przez prawie 7 lat używania iPoda (najpierw miałam nano 2g). Ogólnie jest spoko, ale mi niezbyt odpowiada. 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 marca 2013 18:51
szukam słuchawek. białych, dousznych, ale nie dokanałowych. ładnych, do 100zł. polecicie coś?
madmaddie, Creative są fajne i myślę, że coś upolujesz w tej cenie. W sumie każdy model, przynajmniej z tych na które trafiałam, był godny polecenia.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 marca 2013 06:58
to chyba będzie Creative  👀 teraz działam na ich słuchawkach i faktycznie, bardzo fajne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 czerwca 2013 18:52
znowu ja, znowu ze słuchawkami. Creative coś zaczynają się psuć (po miesiącu), jak zawsze jest to problem kabelka. znacie jakieś douszne (ale nie dokanałowe), które ten kabelek mają mocarny?
http://allegro.pl/creative-zen-m300-4gb-mp4-bluetooth-radio-wys-24h-i3278819823.html
Co sądzicie o tym odtwarzaczu? Kierowałam się tym, że zen, bo tak zachwalałyście 🙂 Jak jest teraz z z jakością?
Czy ktoś jeszcze ma nowego Ipoda 7g? Znalazłam tylko jedną odpowiedź. Chcę kupić, któregoś Ipoda, ale nie wiem, której generacji 👀
Polecam tego:


Ipod Nano 6G. Wygodny, trwały (mimo, że zdarza mi się go nie szanować i na przykład wrzucić luzem do torby czy plecaka), malutki. Dodatkowo wszystkie te urządzenia Apple mają dużą "siłę" odtwarzania, więc w połączeniu z niezłymi słuchawkami dają bardzo dobry dźwięk. Nie zamieniłabym go na nic innego 🙂
fin, a mogłabyś porównać z tym co napisali tu o siódemce? Czego nie ma w szóstce? http://www.apple.com/pl/ipod-nano/ Chciałabym zobaczyć czy mogłabym bez tego ewentualnie przeżyć 😁
Pewnie 🙂 Przede wszystkim jest tańszy, szczególnie teraz, jak wyszedł ten nowy, ale tak na serio: ten Genius do odtwarzania muzyki jest (choć ja z niego nie korzystam), video i teledyski można oglądać, bluetootha nie ma, radio jest, słuchawki dołączone są inne (ale słabe, polecam wymienić), a złącze to nie lightning, tylko to poprzednie, większe. Zdjęcia i podcasty są, menu ustawień też jest przyjazne użytkownikowi, a tego fitnessu sobie nie przypominam, ale nigdy nie sprawdzałam czy jest, bo nie był mi potrzebny 🙂
Ipod Nano 6G. Wygodny, trwały (mimo, że zdarza mi się go nie szanować i na przykład wrzucić luzem do torby czy plecaka), malutki. Dodatkowo wszystkie te urządzenia Apple mają dużą "siłę" odtwarzania, więc w połączeniu z niezłymi słuchawkami dają bardzo dobry dźwięk. Nie zamieniłabym go na nic innego 🙂


W pełni się zgodzę. 🙂 Mojego zakupiłam już ponad 3 lata temu, przeżył kilka kraks (upadki, lekkie zmoczenia deszczem) i nadal, o dziwo, w pełni sprawny.
Ja mam ipoda shuffle i jestem zachwycona.  💘 Chociaż nie mam większego porównania. :P Słuchawki mam zwykłe, dołączone. Nie rozwaliły się mimo słuchania przez moją kol. na cały regulator (tak że ja słyszałam po drugiej str. pokoju  🤔wirek🙂
I jak się wygodnie ułożę to potrafię w nich spać. :P No i wytrzymały nawet zanurzenie w poidle. (Chciałam pokazać wystraszonej klaczy, że nie jest straszne i zapomniałam, że mi wiszą przez bluzę, geniusz).
Poza tym jest wygodny, dużo się na nim mieści, ładny i wgl super. :P
fin, dzięki :kwiatek:. No właśnie co do tej ceny to z tego co widzę na allegro, siódemkę można kupić za tyle co szóstkę. Więc nie wiem czy celować w jeszcze starszą generację. A jak nie to 6 czy 7. Co za problemy 😀
ZetkaEmka, tylko shuffle nie ma wyświetlacza z tego co widzę. A wolałabym z.
potrzebuję czegoś taniego do słuchania muzyki podczas biegania 😉 znacie coś? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 marca 2014 08:58
Chodzi Ci o te odtwarzacze słuchawki i mp3 w jednym, czy zwykłe?
o odtwarzacz plus słuchawki 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 marca 2014 09:33
ja mam palucha Sony, jest malutki i nie do zdarcia, już czwarty czy piąty rok mi z nim leci. Jakość muzyki dobra, obsługa intuicyjna. O ile się nie mylę, jest to seria B. Szybko się ładuje przez usb. Polecam 🙂
madmaddie podeślesz linka?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się