siodła bezterlicowe

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 czerwca 2013 20:36
A czy oprócz tych padów są jakieś podkładki pod bezterlicówki? Pytam, bo mam zamiar zmieniać obecną żelową podkładkę i tak szukam po sklepach czegoś na wzór tych padów.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 czerwca 2013 20:39
mozes sobie kupić porzadny pad barefoota ale to niestety już kosztuje.
Co sądzicie o siodłach bezterlicowych używanych w rekreacji? ktoś stosuje?🙂 Jakie są Wasze opinie na ten temat.
mozes sobie kupić porzadny pad barefoota ale to niestety już kosztuje.
Zgadza się, ale polecam physio (ten droższy) bo niestety tańszy się nie sprawdza - równie dobrze można sobie coś grubego podłożyć heheh
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 czerwca 2013 14:40
Co sądzicie o siodłach bezterlicowych używanych w rekreacji? ktoś stosuje?🙂 Jakie są Wasze opinie na ten temat.


Cały wątek jest praktycznie o stosowaniu siodeł bezterlicowych w rekreacji więc pytanie z tych lekko irytyjacych.

Cobrinha  Dla mnie physio rządzi, bo pasuje mi nie tylko do barefoota 🙂 😅
chyba źle napisałam pytanie. chodziło mi o używaniu bezterlicówki w nauce jazdy, szkółce? czy osoby jeżdżące rekreacyjnie, uczące się dadzą radę jeździć na takim siodle?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 czerwca 2013 20:20
jeśli to jest barefoot dobrany pod masę jeźdzca to czemu nie
Wiesz, mam wagę piórkową raczej tego nie powiem... hehe
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
14 czerwca 2013 20:54
Ja uzywam swojego barefoota na oprowadzanki w stajni jak i nauke jazdy na lonży pod dzieciakami. I dzieci nie narzekają a i całkiem fajnie to siodło mi takie maluchy trzyma 🙂
Alicja_8 właśnie o to mi chodziło, dziękuję za odpowiedz 🙂
Czy ma ktoś na sprzedaż, najlepiej kompletne, siodło bezterlicowe Barefoot Cherokee lub London w rozmiarze 1?
A co powiecie na takie siodło? Jak sie na nie patrze to wydaje mi sie że to siodło jest strasznie sztywne, czy mam racje? Ma może ktoś coś podobnego? Jak wrażenia?
TheWunia jakie siodło? chyba Ci się link albo obrazek zagubił, bo nie wiem o co pytasz?
Czy tylko ja nie mogę znaleźć jakie to siodło z nazwy firmy?
Bo dla nie to aktualnie NN i nie warto kupować.
To http://allegro.pl/siodlo-westernowe-bezterlicowe-pad-mega-okazja-i3308983081.html  wygląda jak barefoot a też nie ma nigdzie firmy wytłoczonej :/ cena nawet ciekawa 😉
To http://allegro.pl/siodlo-westernowe-bezterlicowe-pad-mega-okazja-i3308983081.html  wygląda jak barefoot a też nie ma nigdzie firmy wytłoczonej :/ cena nawet ciekawa 😉


ma na rożku wytłoczone barefoot'owe piórko 🙂 chyba, że to jedynie łęk z barefoota włożony do innego siodła :P
wydaje mi sie ze jak szukalam bezterlicowki na niemieckim ebayu to widzialam wlasnie takie za jakies smieszne pieniadze
Na moje oko to siodło jest podróbką barefoota. To piórko nie jest barefootowe. Jest marną imitacją.
A z sprzedającą już chyba 2 osoby w tym wątku opisywały swoje problemy. Ja bym wolała kupić od kogoś bardziej wiarygodnego.
Ja szukam barefoota cheyenne, małego. Rozm. 0 to jest tradycyjne 16 ?
Tak.

Ja szukam barefoota cheyenne, małego. Rozm. 0 to jest tradycyjne 16 ?
TamTam powinna mieć jeszcze na sprzedać. Wersja syntetyczna, ja mam skórzane ale gdybym mogła to bym zamieniła, więc osobiście polecam.
Tamtam już sprzedała  😉
Jednak po przemyśleniu sprawy zdecydowałam się na kupno siodełka Barefoot Cheyenne. Jeśli ktoś ma na sprzedaż takowe kompletne siodełko w rozmiarze 1 wraz z padem Physio, popręgiem, puśliskami i strzemionami , to bardzo proszę pisać 😉
Już kiedyś wrzucalam tą stronę, ale teraz znalazłam fajną zakładkę.
Sporo różnych producentów siodeł bezterlicowych - różne modele, różne firmy - choć nie wszystkie  😎
http://www.actionridertack.com/c-1-saddles.aspx
zoyabea- niezdrowo jest od rana takie ceny oglądać 🤬 Marzenia pryskają jak bańka mydlana  startrtrekki poza moim zasięgiem a ten, którego mamy jest za długi na moją kucynkę🙁
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
04 lipca 2013 07:58
Mam do was pytanie, czy siodło ze zdjęcia to siodło freemax?
Przydałoby się zdjęcie od tyłu. Jakby był znaczek, wszystko byłoby wiadome.
Cranberry - tak 😉 widziałam je na ebay'u - póki co cena jest fajna 😉
A ja się załamałam - przegapiłam licytacje wymarzonego siodełka i zostałam z niczym.
Niechcący kliknełam stronę i znowu się zakochałam.... 🤔 😍 😵
Dlaczego piękno i wygoda musi tyle kosztować  😕

Trekker True talent
http://www.saddles4life.com/true-talent/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się