Stajnie w Warszawie i okolicach

Cześć, czy ktoś ma i zgodziłby się odsprzedać 2-4 kg ściółki lnianej albo trocin z drzew liściastych?
Koszmar, dla chomika potrzebujesz? 🙂
swoją drogą to nie ten wątek
zapytaj w "ściółkowym"
offtopic - biedna/y Koszmar, co i rusz odsyłają ją do innego wątku 😉
Ewa sklep w Siedlcach zlikwidowała już chyba za 2 lata temu?? Jakiś czas sprzedawała jeszcze przez internet jak dobrze kojarzę.

a to przepraszam za wprowadzenie w blad :kwiatek: widze na fejsie, ze ma ciagle aktywnosc zwiazana ze sklepem. moj blad.
Averis   Czarny charakter
10 czerwca 2013 13:01
amnestria, nawet mnie zrobiło się jej szkoda 😉
Nie, mam stadko myszoskoczków z czego jeden ma alergię ma sosnę/świerk. Szukanie nieiglastej ściółki w ilości mniejszej niż paleta jest taaakie cudowne, że po tygodniu przetrząsania internetu mam dwa kontakty, które i tak mi średnio odpowiadają. Dzięki za wskazówki, idę spamować dalej 🙂
czy ktoś stoi w Bobrowym Stawie i mógłby napisać jak to wszystko wygląda od środka ?
Hej 😉 wyjeżdżam na wakacje na cały lipiec i sierpień więc mam do wynajęcia boks w stajni Przyleśna w Wolicy.Może byłby ktoś zainteresowany ?
Warszawiaki,ktora stajnia,badz ososba prywatna posiada przyczepe 1-konna? Moze byc na pw
emptyline   Big Milk Straciatella
10 czerwca 2013 23:12
Koszmar, czy my się znamy z forum skoczkowego? Generalnie troty końskie zwykle są sosnowe. Może spróbuj żwirku? Np. Vitakraft Farmers.


knieja, na bank Sierra takową posiada. Co do stajni to nie wiem, dwójka jest w Enklawie.
Empty, znamy. Niestety Kos było już tutaj zajęte :P

Natka miała na jesieni reakcję alergiczną na żwirek, pinio. No i chciałabym bardzo utrzymać te swoje 35 cm ściółki, a nie jestem przekonana do bezpieczeństwa granulatu o tak dużej masie.
Przepatrzyłam ostatnie 20 stron wątku (mam nadzieję, że czegoś nie przeoczyłam albo może coś się zmieniło względem starszych wpisów)  i mam pytanie, które stajnie w okolicach Starych Babic mają halę i są godne polecenia? Wiem, że Garo, Sawanka i Duchnice ale mam nadzieję ze jest takich stajni więcej. Ktoś? coś? 👀 Aha i używałam katalogu stajni ale liczę, że nie wszystkie są zarejestrowane, bo trochę ich mało na tym kierunku.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 czerwca 2013 17:22
Więcej w okolicy Babic nie ma z halą z tego co się orientuję niestety.
Pewnie nie ten wątek więc proszę o skierowanie do właściwego - ale gdzie z małym dzieckiem w okolicach warszawy na NAUKĘ jazdy konnej i jak myślicie od jakiego wieku jest sens??
ash   Sukces jest koloru blond....
14 czerwca 2013 08:49
Radeczek, idź do wątku o szkółkach jeździeckich. ten jest o pensjonatach dla koni.

O tu http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,67378.0.html
Grzecznościowo, poszukuję stajni w okolicach Warszawy( południowa i zachodnia część) z dobrą opieką- warunki stajenne(hala, plac do jazdy) są rzeczą drugorzędną, co polecacie?

Polecam - stajnia Sabat.
Bliskie okolice Pruszkowa. Doskonały dojazd komunikacją (WKD) oraz samochodem.
Dyskusja szersza i opinie o niej były np. stronie 516 w tym wątku.

Maja też stronę na fb. i są w katalogu stajni. Wszelkie dane kontaktowe tam znajdziesz.
damarina dzięki za info  :kwiatek: 🙂

Jak ktoś ma inne propozycje to również czekam na info, dobrze jest się rozeznać zanim coś się zadecyduje :kwiatek:
kjolimpia, przejrzyj co Ci pasuje w wyszukiwarce a potem dopytuj o szczegóły albo szukaj w wątku, bo tak to można 40 stajni wymienić.
40 stajni z dobrą opieką? Chyba żyjemy w dwóch różnych Warszawach. 😉
Cintra, z opcją hala bez podanego limitu finansowego nie ma aż takiej kaplicy jakiej można by się spodziewać, ale oczywiście 40 nie naliczę :}
Przede wszystkim to pytanie, co to są okolice Warszawy. Dla jednych to będzie 10 km od miasta i dobry dojazd komunikacją miejską, a dla innych może być 35 km przez dzicz, lasy i śniegi, bo jeżdżą skrzyżowaniem pługa śnieżnego z amfibią 😉
Wie ktoś coś o stajni w Radości?
podobno jakaś znajduje się na ulicy czołgistów

Może być na pv 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2013 18:19
Soraya kiedyś była stajnia w Radości miedzy domami jednorodzinnymi, ale teraz już chyba jej nie ma...
No dobra znowu ja 🙂 Po długim przeglądaniu pensjonatów zastanawiam się nad:
-McCoy's
-Palamo
-Cavaletto
-Góra (ale niewiem czy miejsca są bo ogłoszenie znikło)
-Jest również jakaś stajnia koło Ożarow Maz (chyba Ołtarzew) w granicach chyba 500zł

Interesuje mnie właśnie przedział cenowy podanych stajni max 600 (Palamo najdroższe bo 650zł).
Zależy mi na dobrej opiece i żywieniu konia to przede wszystkim, na pastwiskach.
Na drugim miejscu ale różnież ważnym stawiam też możliwość pracy z koniem (również w okresie jesienno zimowym /nie mówię o hali/).

Czy ktoś zna/stoi/stał w tych pensjonatach może polecić, odradzić?
kasiakatarzyna, ja stoję w Cavaletto, zapraszam na priw 🙂
-Góra (ale niewiem czy miejsca są bo ogłoszenie znikło)

Czy ktoś zna/stoi/stał w tych pensjonatach może polecić, odradzić?



Stajnia w Górze. Nie wiem, czy oferta jest nadal aktualna (zapytaj Famki).
Stałam tam trzy miesiące. Bardzo fajni ludzie - pensjonariusze. Wiele rzeczy dało się wspólnie zorganizować. Niestety po drodze ujawniły się problemy z dzierżawcą (finansowe). Nie wiem, jak teraz to wygląda - czy nadal można wstawiać tam konie....
szukam kogoś kto stoi/stał w Zaborowie
[quote author=kasiakatarzyna link=topic=46.msg1805468#msg1805468 date=1371554966]
-Góra (ale niewiem czy miejsca są bo ogłoszenie znikło)

Czy ktoś zna/stoi/stał w tych pensjonatach może polecić, odradzić?



Stajnia w Górze. Nie wiem, czy oferta jest nadal aktualna (zapytaj Famki).
Stałam tam trzy miesiące. Bardzo fajni ludzie - pensjonariusze. Wiele rzeczy dało się wspólnie zorganizować. Niestety po drodze ujawniły się problemy z dzierżawcą (finansowe). Nie wiem, jak teraz to wygląda - czy nadal można wstawiać tam konie....
[/quote]

A czemu tam stałaś tylko 3 miesiące??
famka   hrabia Monte Kopytko
18 czerwca 2013 13:59
kasiakatarzyna,  stajnia w Górze funkcjonuje normalnie
jak coś to zapraszam na pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się