Obozy jeździeckie

A wybiera się ktoś z was do KJ Amazonka Borków ?  🙂
Słuchajcie, a jak jedziecie na jakiś obóz to sprawdzacie, czy organizator zgłosił organizację obozu (kolonii) w Kuratorium? Czy został sprawdzony w tym kierunku? Czy wychowawcy instruktorzy mają uprawnienia?
Nie wyobrażam sobie puścić dziecka na przypadkowo znaleziony obóz na FB, czy forum. W razie czego można sobie tylko pluć w brodę. Dużo ludzi nie wie, że można dowiedzieć się czy wypoczynek dziecka jest zorganizowany zgodnie z literą prawa.
A gdzie to mozna sprawdzic ? Zadzwonic do kuratorium ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2013 11:15
Można sprawdzić np. TU
Takich obozów "krzaków" powstaje ostatnio zbyt wiele- to, że ktoś ma konie i bazę lokalową nie znaczy, że może sobie zorganizować obóz bez zgłoszenia. Potem dzieci latają całymi dniami bez opieki, w razie wypadku odpowiedzialni są tylko i wyłącznie rodzice, żadnego ubezpieczenia.
jest tu ktoś chętny na przedostatni turnus w Skręcie? potrzebuję kogoś na swoje miejsce.

jeśli powinnam napisać w ogłoszeniach, to przepraszam - zwróćcie uwagę 🙂
Moonlight, myślę że dobrze że napisałaś tu. Przecież ludzie jeszcze szukają obozu. A Skręt jest tak popularny ze na pewno się ktoś znajdzie. W ogłoszeniach możesz swoją drogą napisać 😀
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2013 21:25
Orientuje się ktoś czy jest gdzieś w polsce jakiś obóz lub czy można do kogoś pojechać jakoś w 2-3 osoby, żeby ten tydzień lub dwa liznąć odrobinkę woltyżerki? Jeśli chodzi o obozy, to mam na myśli raczej o takie ukierunkowane właśnie na woltyżerkę, a nie na zwykłe z jakimiś 2 "zabawami" w woltyżerkę czy coś w tym stylu. 🙂
Ja byłam w zeszłym roku na obozie w Chrapce 🙂 http://www.kjchrapka.pl/oferta/wakacje-2013
i w tym roku też jadę  🏇
Długo by pisać o tym jak jest fajnie ale jak ktoś obejrzy galerię to sam się przekona, mają też stronę na fb 
POLECAM  😀
ludzie!!! naprawdę nikt nie jest chętny na obóz w Skręcie? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2013 18:30
A wrzuć info na facebookową grupę Skręta. Może jest ktoś kto się nie załapał na termin i chętnie pojedzie?
Witam, jakie obozy ze zdawaniem brązowej odznaki PZJ możecie SZCZERZE polecić? Najważniejsze dla mnie jest, aby była miła atmosfera (wiem, że ludzie trafiają się różni, ale chodzi mi o prowadzących obóz), dobre przygotowanie do odznaki i duża zdawalność.
Rikki przychodzi mi na myśl KJ Huzar
Znam, moje koleżanki tam zdawały 🙂
Ale Warszawa to za daleko... Jestem z Bielska- Białej
A, no to niestety nie pomogę 😀
Nie musi być tak strikte w okolicach bielska, no ale maksymalnie ok. 100km 😉
Nie chce ktoś miejsca na 3 turnus do Gutowa? 28.07-10.08
Był ktoś na turnusie dla dorosłych w Rancho Pcim? Albo w ogóle na jakimkolwiek turnusie? Jak tam jest? Czy instruktorzy są ok (dokładni, wymagający itp)? Czy Konie są bezpieczne i spokojne?
Ja 27 lipca jadę na 12 dni na obóz jeździecki, do Stajni Płoskini Młyn. Pewnie nikt nie kojarzy tej lokalizacji, bo to dziura zabita dechami.  🤣
Olka11 ,  oczywiście że ja się wybieram. Nie znam lepszego miejsca  🏇
adiar(owa), od kiedy tam są obozy prowadzone? 😉 Znaczy wiem, że były kiedyś, ale wydawało mi się, że zaprzestali... Ofertę jakąś gdzie w ogóle można znaleźć? 😉 Ja kojarzę lokalizację, jak się jest z dziury to inne też się kojarzy 😁
Olka11 ja też jadę do Cz. Błota 😀
A co sądzicie o KJ Wolica? Bo myślałam, aby tam zdawać na obozie...
Rikki, właśnie wróciłam z kolonii z Huzara jako wychowawca, cała kadra - i wychowawci i instruktorzy mają odopowiednie doświadczenie i papiery, miejsce cudowne, konie przygotowane i miłe, atmosfera nie do opisania. Co do zdawalności - wszyscy koloniści zdali teorię i ujeżdżenie, skoki zaliczyło 90% 🙂 Drugi odznakowy obóz jest pod koniec wakacji.
Rikki ja zdawałam brąz w 2010 roku w Huzarze i sporo osób zdało , ogólnie bardzo mi się podobało. Z kolei moja koleżanka zdawała srebro w Wolicy i mówi że można baaardzo łatwo zdać. Za rok mam jechać zdawać srebro i jadę albo do Huzaru albo Wolicy. A nikt nie widział możę obozu tygodniowego z srebrną odznaką? 
Nirvette   just close your eyes
15 lipca 2013 15:01
Wybiera sie ktos do Gutowa na III turnus (28.07-10.08) ? 🙂
Karino1998, raczej nie. Przecież żeby się przygotować do takiej odznaki to potrzeba czasu, a i tak zwykle jest go trochę za mało. Jeszcze zależy jak kto jeździ.
Wybiera sie ktos do Gutowa na III turnus (28.07-10.08) ? 🙂


Ja!  😀
Nirvette   just close your eyes
15 lipca 2013 15:22
infantil, ooo, bedzie ktos z re-volty 😀 jak milo 😀 bylas tam juz kiedys? Ktokolwiek tam byl? ;P Jak tam jest? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się