Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

q   oto akcja promocyjna potwornego zakłamania
18 czerwca 2013 07:18
Szukam wątku o urazach koni, chcę spytać czy jest ktoś kto ma konia ślepego na jedno oko i jak sobie z tym radzi 🙂
q   oto akcja promocyjna potwornego zakłamania
23 czerwca 2013 09:29
Orzeszkowa, dzięki :kwiatek:
jest jakiś wątek na temat obtarć na kłębie lub pod popręgiem czyli tych wynikających ze złego dopasowania sprzętu?
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 czerwca 2013 09:53
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 czerwca 2013 16:55
Szukam wątku gdzie mogłabym się podpytać o naprawę siodeł.
a ja poszukuje wpisu , kilka lat temu , gdzieś,  ktoś opisywał jak u jego konia zaczął zanikać mięsień , objawem było pogłębiajace sie wgłębienie widoczne na mięśniu , na szyi to chyba było .
Czy jest gdzieś na forum wątek w którym ,można poprosić o wsparcie dla fundacji?  🙄
Czy jest jakiś wątek o makijażu? O wyborze maskary? Czy coś takiego???  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2013 11:55
Jest jakiś wątek o wyprzedażach (ale niekońskich)?
Bischa   TAFC Polska :)
18 lipca 2013 08:36
Szukam wątku o wizach, ale rosyjskich. Jest gdzieś taki? Znalazłam jedynie na temat Hameryki.
Fantine   Koń to koń, ale za to koń!
21 lipca 2013 13:45
W zasadzie trafiłam tu szukając wypowiedzi nt. wad i zalet siatek na siano i ogólnie sposobów podawania pasz objętościowych. Jako, że jestem tu nowa, to chętnie się przedstawię, tylko jeszcze nie wiem gdzie 😉 Pomożecie?
A.   master of sarcasm :]
30 lipca 2013 10:18
Potrzeba mi informacji na temat platform reklamowych dla serwisów internetowych, takie coś jak Adtaily. Czy jest taki wątek wogóle?? :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
07 sierpnia 2013 16:02
Czy mamy jakiś wątek na temat leczenia paskudnych głębokich ran u koni?
Gniadata   my own true love
22 sierpnia 2013 01:35
coś w stylu wątku dla tych z bezsennością jest?
(nie chodzi mi o bezsenność jako chorobe, bardziej o jakiś taki nocny offtop)
Szukam wątku o naszych historiach, czyli jak to (jeździectwo) się zaczęło, co było potem itd.?  👀
Coś mi się majaczy, że był kiedyś wątek, w którym były wpisywane pomysły/przykłady na plan jazdy, ćwiczenia wykonywane na danym etapie treningu itp.
Kojarzy ktoś?
Czy jest jakiś wątek o makijażu? O wyborze maskary? Czy coś takiego???  🤔

Lepiej na youtube iść 😉 Red Lipstick Monster polecam, Ewa wizażystka wiele rzeczy bardzo dokładnie tłumaczy, również na temat doboru kosmetyków.
coś w stylu wątku dla tych z bezsennością jest?
(nie chodzi mi o bezsenność jako chorobe, bardziej o jakiś taki nocny offtop)

Bezsenność...
ChingisChan
spróbuj tu
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,11180.0.html
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,2993.0.html


eidt: edytowałam bo już znalazłam wątek który szukałam
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2013 12:03
Alabamka, ale w tym twoim wątku o bezsenności to chyba o chorobie a Gniadata pisala o jakimś nocnym off-topie do pogadania jak się spać nie może 😉
Szukam wątku,gdzie mogę zapytać innych koniarzy o opinię na temat sprzętu. Wie ktoś gdzie mnie skierować? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 sierpnia 2013 10:26
Sprzętu, tzn.? Są osobne wątki od siodeł, ogłowi, czapraków, ochraniaczy, bryczesów, butów, kasków itd.
klapcio89   Walczący z cieniem...
01 września 2013 18:50
Szukam info na temat sposobów leczenia odbitego kłębu. Znajdę gdzieś taki temat?  🙂
gdzie mogę wstawić ogłoszenie o wolnych boksach w stajni pod olsztynem? bo najwyraźniej olsztyńscy voltowicze , stajnie na mazurach, stajnie w olsztynie to nie jest dobre miejsce i banują mi posty :/  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 września 2013 09:57
Daszmirowa, do ogłoszeń http://ogloszenia.re-volta.pl/
Mógłby mi ktoś dać linka do wątku o bryczesach? Wiem, że jest, ale po wpisaniu bryczesy itp. to nic mi nie wyskakuje...!
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
09 września 2013 16:01
Proszę: LINK.
Dzięki  🏇
byl jakis watek o poznaniu czy wielkopolsce? wydaje mi sie ze byl, ale pare stron juz przegladnelam i nie moge znalezc 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się