Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

quantanamera, no weź, nie bądź taka, zdradź personalia super-trenera 😉
mtl   I M Equestrian
16 czerwca 2013 19:54
aaaaa ale siwy dzisiaj super skakal, pierwszy w zyciu tripelek pod jezdzcem  💘
przepraszam za wyglad przeszkody ale niestety nic lepszego tutaj nie mamy... 😡
Szkoda, że nie wiedziałam kto z volty będzie w Hubercie. Poznałam tylko Killera i tylko jemu cykałam fotki  🤣
Ze dwie wyszły całkiem przyzwoicie więc jeśli Brzask nie ma nic przeciwko to mogę wrzucić.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 czerwca 2013 21:10
chess, nie mam, chociaż raczej nie ma się czym chwalić... juz na rozprężalni rudy ewidentnie nie miał chęci skakać a przed P czułam w kościach eliminację, obyło się co prawda bez ale wynik i tak słaby, pocieszam się tylko że jak już udalo nam się skoczyć to było bez zrzutek.

Ja za to poznałam Zuzu i spotkałam Burzę 😉

wrzucam jedno swoje:
Właśnie widziałam, że nie szło Wam tak ładnie jakby się chciało ale cóż, będzie następny raz 🙂
quanta Nie masz ochoty wpaść na mazury i powsiadać na mojego 👀 😁?
Zairka  😅 😅 😅 Wsiadałaś już czy jeszcze nie?
konwalia Koń Ci wyładniał 😉
Mo B. Co się stało?
baffinka Jak to? Co robiłaś bądź czego nie zrobiłaś?

A u nas powoli do przodu. Pielgrzym miał 4dni laby spowodowane moją wycieczką szkolną i od wczoraj wrócił do roboty. Z racji iż sprzedałam siodło, a nowego dopiero poszukuję to się lonżujemy. Znalazłam na niego bardzo fajny sposób i wiecie co? Mam taaaaakiego konia 😍
I taka główka z zawodów.

Martita   Martita & Orestes Company
16 czerwca 2013 21:29
konwalia Hadżi piękny. powodzenia w treningach.
mtl Brawo!  😅
Brzask A jak ogólnie zawody w Hubercie? Miałam podjechać, ale była tak piękna pogoda, że leniuchowałam w stajni  😁

Ostatnio coraz fajniej jeździ nam się z Orestesem. Małymi (czasami bardzo malutkimi) kroczkami idziemy coś tam do przodu, za to radocha niesamowita. Uwielbiam te kropki  😍
Mógłby tylko się tak nie brudzić, co ja go wyczyszczę to następnego dnia jeszcze bardziej brudny  😵

Parę fotek:





Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 czerwca 2013 21:36
W hubercie no cóż, ja byłam zażenowana, najpierw jezdziłam pół godziny w kółko żeby gdzieś zaparkować bo nie było żadnego miejsca dla koniowozów, pózniej dobre 40min koczowałam pod biurem zawodów żeby ktoś wziął ode mnie pieniądze za start, jak mi się udało dotrzeć na rozprężalnie byłam juz totalnie zrezygnowana bo podłoże było MASAKRYCZNE kopne, grząskie, teraz się modlę żeby ze ścięgnami było ok, na parkurze nie lepiej w L z jednej przeszkody lądowało się w błoto, na 2 przeszkody najeżdzało się z trawy! reszta parkuru to mega kopny piach z którym rudy radził sobie różnie.
basia16816, ale ładna końska buzia! 🙂
Martita, piękne kropki! No i widać, że coraz milej wam się jeździ 😉

Pan Mirek i moje kalectwa 😁 Wiem nad czym mamy pracować, więc będziemy rzeźbić, a za tydzień następne zawody! 😉


Martita   Martita & Orestes Company
16 czerwca 2013 21:45
Brzask Szkoda, ale za to Rudy wygląda super! Gratki za starty na wędzidle! Coś przeoczyłam?
Nirv Dziękujemy  :kwiatek: Jeszcze dużo pracy przed nami ale nigdzie nam się nie śpieszy  😉 Gdzie będziecie z Mirkiem za tydzień? Może wpadnę pokibicować  😅
Martita, na 'starych śmieciach' 😁 Wierzbowy Gaj organizuje zawody 😉

http://www.facebook.com/events/561450360573714/?fref=ts
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 czerwca 2013 21:48
Martita , Dzieki, cóż za spostrzegawczość  😀 , owszem startujemy na wędzidle, ale po ostatnich wynikach stwierdzam że, to chyba wcale nie jest taki dobry pomysł.  🙄
Minosia posypały się już z mojej strony lajki na fejsie, wyglądacie super  😀
baffinka dziękuję :kwiatek: ładnie się prezentujecie 🙂
quantanamera jestem zakochana w Rudym stworzeniu!
mtl ale sadzicie  😁

Hadżi z soboty 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
16 czerwca 2013 22:13
Jak zwykle jestem pod wrażeniem koni (i także samej) quanty... od kiedy tutaj siedzę non stop obserwuje wasze poczynania i bardzo chciałabym by w moim przypadku efekt był podobny 😜
basia16816 ja co prawda od swojego miałam tylko 1 dzień przerwy i znów udowodnił mi że jest taaaaaaaki 💘 Obawiam się co będzie po tygodniowym relaxie wakacyjnym, chyba nie wytrzymam 😁 Pikną ma mordkę!
Martita przecudny ciapatek, obłęd! 🍴
Nirv u la la jaka z niego piłeczka 🙂

No to i my się przypominamy, młody po godzinach 🤣
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 czerwca 2013 22:25
Zairka  😅 😅 😅 Wsiadałaś już czy jeszcze nie?

Ha! Pytanie!


i sielanka

on nawet jak leży to je 😁
Karmelek1700, ja to sama zdziwiona jestem, że tak się rozskakał 😁 bo on kiedyś zdecydowanie nie zapowiadał się na tak fajnego konia 😉 Oczywiście - wiele roboty przed nami i nigdy nie będzie super koniem skokowym, ale jestem strasznie zadowolona z tego co udało się wypracować.
Kolejna piękna końska buzia 🙂 No i... zazdroszczę grzywki!!! Oddaj choć 1/10 Mirkowi, bo on prawie wcale jej nie ma 😁
Nirv  :kwiatek:. Trzymam kciuki za zawody.
Zairka Ty nas przez te 4msc oszukiwałaś i po cichu trenowałaś konia, bo Zair w ogóle nie wygląda, że tyle stał 😁. A tak na serio-zaraz znowu będziecie w pełni śmigać 🙂. PS. Jak wstawiłaś w wątku o ogłowiach fotke w tmy ogłowiu to nie byłam przekonana, ale teraz stwierdzam, że jest szał.
Karmelek1700  :kwiatek:. Świetny jest Twój młody. A powiedz mi co się stało z Twoim poprzednim koniem(kojarzę z wątku młode konie) o ile to nie tajemnica?
Martita Przypominam sobie fotki z wątku o interpretacji i patrząc na te jest widoczna poprawa. Nie mogę sie napatrzeć na te kropki  😁.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 czerwca 2013 07:22
Nirv najważniejsze to z wiarą iść do przodu, uwierz w konia, a wiele się może zmienić! I nie ma, że tak to tylko w filmach! 😀 oj tak, racja, grzywkę to on ma boską 😜
basia16816 poprzedni młodzian wrócił do właściciela, bo nie był "mój, ze mój" 😀
robakt   Liczy się jutro.
17 czerwca 2013 08:55
mtl ale latacie!
zairka ostatnie zdjęcie pt. "Nic więcej do szczęścia nie potrzeba"  😉
Lov   all my life is changin' every day.
17 czerwca 2013 10:05
Zairka, fajną parę tworzycie 😉 i mamy taki sam kask 😁

Brzask, to chyba ewidentnie nie był "ten weekend" na zawody, bo u mnie podobnie 😁

Ja wrzucę zdjęcia i już mnie nie ma 🙂






Qnia dzięki  :kwiatek:
basia16816 ale mordeczka słodka  😍 co zrobiłam? jechałam jak trąba, ale starałam się przynajmniej nie rozstać z koniem  😁 przynajmniej zdjęcia mam ładne  🤣












i najlepszy przejazd wczorajszego dnia-

pomijając oczywiście przeszkode nr 5 gdzie kobyła się zagapiła, nie odpowiedziała na łydke i zrobiła jeszcze fule prosto w drągi, a ja pooooleciałam jak worek ziemniaków  😂

Lov   all my life is changin' every day.
17 czerwca 2013 10:50
baffinka, daj spokój, "co nie dojedziesz, to dowyglądasz" to jest spoko opcja 😁
Lov, baffinka to z całą pewnością nie był weekend na zawody 🤔
U nas zawody skończyły się kopniakiem na rozprężalni , przez co koń( i ja) podróżowaliśmy sobie po parkurze bez głowy, złe londowania, złe odskoki  , wszystko złe. Jedyne pocieszenie , to to , że mimo bolesności koń skakał .

tutaj dowód naszego kalectwa 🙁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 czerwca 2013 11:08
fju fju  🙂 gratuluję Wszystkim udanych zawodów !! I jakoś skokowo nam się zrobiło  😀
Zairka Zair wygląda jak pączek w maśle  😀
Karmelek1700 Twój zwierz ma ujmujący wzrok  😉
Martita ale masz pięknego zwierza !!!!! i widzę, że należy do tych nie lubiących czystości  😁 u Nas w stajni jest siwa klaczka ( nawet bym powiedziała, że to albinos ) , która jak tylko pójdzie na padok od razu się tarza  😁
Nirv e tam ! fajnie sobie radzicie ( ja wiesz w ogóle nie odrywam się od ziemi  😁 więc na moje oko wygląda to b. dobrze )
quanta bo własnie tak to jest jak trafisz w końcu na właściwą osobę  🙂 gdzie widać postęp w koniach i w całym jeździectwie. A Twoje konie jak zwykle piękne  😀

a my w sumie jeździmy  😉 ( w sensie staramy się  😉 ) , Callisto ostatnio tryska energią ( coś dziwnego u Niego  😉 ) W sobotę był kowal i niestety trzeba było podkuć Rudego dziada na przody , bo jak był koślawy to i tak zostało ( mimo regularnego werkowanie, kombinowania  ) ścierał sobie niemiłosiernie wew. strony kopyt.

wrzucam kilka fotek z soboty :
Arabiszcze w salonie piękności


kucynek


edit.
Donia Aleksandra czasami i tak jest  😉 następnym razem będzie zdecydowanie lepiej !
Baffinka kobyle wybitnie się miarka zepsuła. Gratulacje!  🏇
Lov spoko opcja, tylko trochę droga  🥂
Donia Aleksandra ooo to nie jesteśmy z Lov same  😉 jakieś fatum. moja torpeda w pierwszym przejeździe zaliczyła 1pkt za przekroczenie normy czasu  😵  w drugim wpadłyśmy w okser więc 4 pkt, a w L... takie tam 16  😁
Zduśka kucynek chyba sporo schudł, nie?  😀 z jazdy nic nie masz?
_Kate dzięki  :kwiatek: ta miarka jej się psuje tylko jak coś przekombinujemy z najazdem. baba hamuje przed samą przeszkodą i wali wtedy mocno w góre, a ja staram się jej nie zgubić  😎 wygląda to fatalnie, ale chociaż zdjęcie jest ładne  😁
te z tym wybiciem to z tego żalowego przejazdu  🤣
Lov, baaardzo fajnie Twój dzieciak wygląda! Bardzo mi się podoba, nabrał sportowej sylwetki, fajnie :kwiatek: cudnie Wam w tych brązach, super elegancko 💘

Baffinka Twoja kobyła też wygląda coraz lepiej, chyba ciśniecie co? 🙂 Zawsze preferowałam Rudą, ale teraz się waham 😁



A mój miś pod koniec tygodnia powinien być w Wawie! Nie chciałam jego powrotu, ale teraz nie mogę się doczekać aż zobaczę tę karą mordę.
Chyba się poryczę 😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2013 13:26
Amnestria, weź do stajni pudełko chusteczek. Albo 2. Ewentualnie 10 😂 Super, że Duszi wraca, nie zapomnij wziąć aparatu bo też z chęcią zobaczę tę kara mordkę, chociażby na zdjęciu 😉

Baffinka, kobyła ambitnie- z takim zapasem 😲 Jakby dwa razy takie przeszkody skakała 😁

Zduśka, Rudzielec jak zwykle śliczny. A na tym filmiku na początku grzecznie, grzecznie a później... "chwila! Jestem arabem! Będę bieeeeegł!" 😁
Miss, Ty wiesz, że ja Cię gorąco zapraszam! Duszi lubi Ciocię :kwiatek:
zdjęć to raczej nie cyknę, bo nocą pewnie dopiero przyjedzie. Ale następnego dnia na pewno!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2013 14:24
Amnestria, ja zawsze chętnie tylko ktoś by chyba musiał za mnie egzaminy na studiach napisać bo teraz sesja 😁 Na początku lipca mam trochę wolnego to może się uda wpaść, w połowie lipca wyjeżdżam, na sierpień muszę sobie załatwić praktyki więc później zostaje mi tylko wrzesień na odwiedziny 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się