... ślub :) ...

Ash pamiętam i bazując na Twojej opinii wzięłam to miejsce pod uwagę 🙂 Właśnie nam wysłali przykładowe menu i bardzo nam się spodobało, cena też do zniesienia także wybieramy się na oględziny w przyszłym tygodniu 🙂 Zaczynam się też zastanawiać jaka sukienka pasuje na cywilny i żeby nie kosztowała majątku bo szkoda mi pieniędzy żeby wisiała w szafie potem 😉
Idrilla, ja sobie kupiłam boską sukienką na "dzień po" w nooku wczoraj, w Arkadii 🙂 Na cywilny będzie jak znalazł! Mamy podobną figurę, więc myślę że super byś wyglądała. Kremowa, na górze obcisła, na dole rozkloszowana, taka dziewczęca i grzeczna 🙂
Macie już wstępną datę?
Data to 8 luty 2014 prawdopodobnie 🙂 Sukienka na pewno ma być krótka do kolana, obcisła na górze i właśnie rozkloszowana, podejrzewam, że skończy się właśnie na szperaniu w takich sklepach a nie typowych ślubnych. Ah zaczynam czuć trochę ten ślubny klimat!
Idrilla, no to koniecznie zajrzyj do tego nooka, ja w swojej wygląda super zgrabnie, więc ty tym bardziej będziesz 😀!
Dzięki, na pewno się wybiorę! Zastanawiam się też nad tym, który urząd w Warszawie wybrać, żeby klimat sali nie powiewał komuną...  rozważam usc na pradze północ na kłopotowskiego lub w pałacu ślubów na starówce - zimą chyba nie powinno być "efektu taśmy" w tym miejscu tzn jedna para młoda za drugą
Gdy ja robiłam risercz wśród USC w Warszawie ludzie poradzili mi ten na Placu Bankowym - podobno bardzo ładna sala ślubów i w ogóle klimat. Na Pradze też podobno fajny!
W tym usc na placu bankowym z tego co się orientuje można tylko załatwić formalności związane ze ślubem w Pałacu ślubów na placu Zamkowym 🙂
Wy jak dobrze pamiętam bierzecie cywilny w plenerze? Zastanawia się czy da się zrobić cokolwiek żeby sama ceremonia nie było taka urzędowo sztywna...Gdzieś w internecie mignęła mi wiadomość o możliwości powiedzenia dodatkowych słów od siebie w ramach przysięgi w usc i próbuje znaleźć potwierdzenie tej informacji..
Moja siostra miała w Pałacu ślubów. Bardzo fajnie. Pan urzędnik bardzo sympatyczny i cała ceremonia wypadła super🙂
Możecie polecić kogoś, kto by na poprowadził kilka lekcji tańca? Nie chcemy żadnego kursu grupowego, chętniej indywidualnie. Cel - umieć tańczyć z wujkami i ciociami 😀

Z niusów - będziemy mieć parkiet na zewnątrz, a więc moje marzenie o ślubie w namiocie (jak u nerechty!) połowicznie się spełni 🙂 Wyszło nam po prostu więcej gości niż się spodziewaliśmy i z parkietem w pałacu byłoby za ciasno raczej.
Drugim fakapem po tortach okazał się barman. Zrobił nam próbne drinki i to była jakaś żałość a nie drinki. Mojito składało się dwóch smętnych listków mięty, jednej kostki lodu i cukru na dnie szklanki. No ale pogadaliśmy, mój W wysłał mu jak ma DOKŁADNE krok po kroku robić te drinki (jest specem) i mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂

Miałam już przymiarkę sukni, w następny piątek próbna fryzura, próbny makijaż i PANIEŃSKI 😍 nie mogę się doczekać, chociaż trochę się boję, bo nic a nic nie wiem jaki jest plan 🙂
Dzionka, super! juz sie nie moge doczekac fotek i opowiesci z Twojego slubu 😀
A wy nie mieliscie miec jakichs pro barmanow?

co do dokumentow to ja skladalam podanie o nowy dowod tydzien temu  🤣 pani zlapala sie za glowe  😀iabeł:
ash   Sukces jest koloru blond....
21 czerwca 2013 09:43
Dzionka, no właśnie! co z tymi barmanami wyszło???

jak kiecka? dobrze leży?
Kiecka leży najpiękniej na świecie 😍 Dzionka będzie wyglądała oszałamiająco, a ja będę ryczeć 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2013 11:50
Profesjonalnie barmani mają być chyba u Dzionki o północy jako oczepiny i po występie mają serwować drinki.
A w trakcie całej imprezy ma być barman z pałacu. Tak przynajmniej ja zrozumiałam.
ash   Sukces jest koloru blond....
21 czerwca 2013 11:59
amnestria, bosko!!!
JARA,  masz rację. Cofnęłam się do tej rozmowy i faktycznie ma być barman z pałacu, a później profesjonaliści.
Drugim fakapem po tortach okazał się barman. Zrobił nam próbne drinki i to była jakaś żałość a nie drinki. Mojito składało się dwóch smętnych listków mięty, jednej kostki lodu i cukru na dnie szklanki. No ale pogadaliśmy, mój W wysłał mu jak ma DOKŁADNE krok po kroku robić te drinki (jest specem) i mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂


Nie zapomnij, że umiejętnością barmana jest tez planowanie ile czego jest na stanie, co trzeba jeszcze dokroić, schłodzić, czego może zabraknąc i jak modyfikować koktajle, kiedy skończy się główny składnik.
Jeśli facet nie ma takich umiejętności, to nawet profesjonalna pomoc w przepisie może mu nie pomóc. Nie chcę straszyć w żadnym razie, ale miej na uwadze te wątpliwości. Lepiej pokombinować wcześniej😉
nerechta, tak jak JARA pisze, barmanów mamy tylko na godzinkę plus pokaz, a całą noc drinki będzie serwował ten barman z pałacu :/ Ja też się nie mogę doczekać! Dzisiaj skończyłam "robić" sobie zęby, dostałam cyrkonię gratis i wreszcie mogę się szeroko uśmiechać 😀 Btw te piękne winietki robi nam Dziwolonk, którą mi poleciałaś! Super dziewczyna! Pytała skąd mam namiary i jakoś tak nie umiałam z tego wybrnąć, bo co miałam powiedzieć - od nerechty 😀?

ash, czy kiecka dobrze leży to się okaże 3 lipca jak ją dostane poprawioną z powrotem 🙂 Fajnie wyglądałam na przymiarce, jestem dobrej myśli!

amnestria, haha, rozczuliłaś mnie 😀 Weź przestań, bo sama będę ryczeć 🙂 Ale miło to czytać, nie jestem jedyna w tym zachwycie 😀

Thymos, ja to wiem wszystko, dlatego tak dosyć ostro z nim pogadaliśmy po tym co na podał na stół :/ Powiedzieliśmy, że ma kupić wszystkiego więcej niż normalnie kupuje i nie może być opcji, że robi drinki oszczędnie, bo się boi że mu czegoś zabraknie. Na przykład powiedział nam, że cytryn mamy kupić 2,5 kg. My na nasze drinkowe imprezy dla ok 20-30 osób kupujemy więcej, więc naprawdę facet ma dziwne rozeznanie w temacie. Kupimy więc wszystkiego wg naszej miary i będziemy spokojniejsi 🙂

Matko, jeszcze tylko 3 tygodnie, nie wierzę jak szybko to szybko zleciało 🙂
Za rok o tej porze wszystko się zacznie   💃 💃

Dzionka szybko szybko zleciało. A teraz to chyba najprzyjemniejsze 😀
Odebrałam dziś zdjęcia, więc wrzucam :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2013 01:13
Sliczne 🙂😉
W&P, to czarno-białe jakie śliczne! Świetne zdjęcia, ładna z was para 🙂 I jaką pogodę trafiliście!
W&P pięknie!

Dziewczyny czy możecie mi polecić jakieś sklepy w Warszawie gdzie znajdę w przystępnych cenach sukienki odpowiednie do ślubu cywilnego?
Nie chcę żeby była taka na maksa skromna i zwykła, wolałabym żeby jednak było widać, że jest "specjalna" na ten dzień 🙂 Ale też cenowo nie chcę wydać więcej niż jakieś 700zł
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
24 czerwca 2013 12:42
Nook w Arkadii i sklep na dole obok schodów w CH Bemowo,naprzeciw Orsaya,nie pamietam nazwy.
Idrilla, Pojedź do Blue City, tam jest więcej butików z sukienkami niż w Arkadii.

To jest ta moja kiecka na niedzielę - taka prosta, ale jednak trochę elegancka 🙂



Diakon'ka, po raz ostatni przywołuję cię do porządku i domagam się relacji!! Może jakieś rady?

Byłam dzisiaj na farbie i lekkim strzyżeniu, potem u kosmetyczki. JESTEM BANKRUTEM :/
Dzionka, wygladasz szalowo! 😜
masz 'na zas' jakies buty, w razie gdyby Cie melisski obtarly? (tfu tfu)
sienka, dziękuję kochana! Właśnie melisski są na zmianę, na ceremonię i początek wesela mam skórzane szpili na lekkiej platformie - bardzo ładne, ale jednak wątpię żebym w nich wytrwała dłużej 🙂 W melisskach chodzę już teraz i nawet mnie dzisiaj nie obtarły 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
24 czerwca 2013 16:46
Dzionka, szałowa kiecka! 😀 Dobrze pamiętam, że kupiłaś ją w Nooku?
Scottie, szałową to mam na panieński, ale wrzucę dopiero po piątku 😀 Dzięki :kwiatek: Tak, w nooku kupiłam 🙂 Były też w innych kolorach, bardzo ładnych.
no to swietnie 🙂

Co tam slub Lewandowskiego czy innych. Slub Dzionki to dopiero bedzie wydarzenie roku! 😂
sienka, weź tak nie pisz!! Będę się bała zdjęcia potem wrzucić, bo waszym oczekiwaniom raczej nie sprostam 😀
Dzionka - fajna ta kiecka ale jednak typowo na poprawiny. Na ślubie jednak nie chce być aż tak skromna 🙂 Myślę, że będę szukała czegoś z koronkami i przede wszystkim rozkloszowanym dołem, takie jak wstawiałam już jakiś czas temu. Podobno Maxiumus i Nadarzyn jest warty odwiedzenia. Bo jak się domyślam w salonach sukien to raczej nie znajdę nic w tym przedziale cenowym, który mnie interesuje nawet jeśli było by to sukienką "dla świadkowej" itd?

Cały czas szukam w necie więcej informacji na temat możliwości wygłoszenia dodatkowej przysięgi na ślubie cywilnym poza obowiązkowym oświadczeniem. Czy któraś z Was się z tym spotkała?

Co do ślubu Lewandowskiego to mój narzeczony chodził z jego żoną na studia i nie poznał jej na zdjęciach z ślubu tak ją zrobili 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się