Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

Parę zdjęć naszego pensjonatowego stadka na pastwisku.
wątek zamknięty
Aszka ooo, ladna babeczka, lapie za oko, solidna taka chyba co?🙂
Crazy ale ciacho 😀
mtl fajna ta sesja, ogadalam na fb 🙂😉)

Grubasny Rino z dzis 😉


wątek zamknięty
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
17 czerwca 2013 18:57
terenik z Doker  (nie patrzeć na strzemię! tak na szybko do zdjęcia nóżkę wkładałam ;d) 😵


wątek zamknięty
faith, pamiętam twojego konia jako młodziaka, nawet mam jego zdjęcia. Faktycznie okrągły się zrobił, ale też bardzo zmężniał i rozjaśniał 🙂. Wtedy był praktycznie kary.
wątek zamknięty
O prosze, a skad go pamietasz?🙂 Moj niezupelnie, ja tylko wspoldzierzawie, chetnie poslucham, moze byc na priv🙂 Zima dalej bywa prawie kary😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 czerwca 2013 20:42
Zawodowy Stary Dziad
fot. Ewa Sadal



fot. Natalia Cichecka






wątek zamknięty
Koniczka, to Grom?  😲 Niesamowicie wygląda.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 czerwca 2013 20:48
Stary Dziad jest tylko jeden 😉
wątek zamknięty
Koniczka, super wyglądacie. Ile on ma teraz lat, że piszesz o nim stary dziad???
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 czerwca 2013 20:57
16 🙂
wątek zamknięty
Ojtam ojtam, pełnoletni jeszcze nie jest ;-p
wątek zamknięty
Koniczka, ale super! Wygląda, jakby się całkiem złożył do kupy - podciągnął brzuch i podniósł plecy 🙂 Kawał szyi ma i prezentuje się czadowo w złotym naczółku 😀

A Wy już z powrotem w Bajardo?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 czerwca 2013 21:08
Koniczka, ja też na FB się zastanawiałam co masz za nowego konia hihih Grom super wygląda!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 czerwca 2013 21:11
Petit., na osiemnastkę mamy w planach GP 😉

quantanamera, no chłopak daje radę 🙂 Mam tylko nadzieję, że namówię Panią Trener, żeby z powrotem do nas przyjeżdżała, bo ostatni trening miałam w marcu 🙁 Naczółek autorstwa Anaa, polecam 🙂 Jeszcze do Bajardo nie wróciliśmy, ale stoimy 0,5km od Bajardo i sobie na plac i tak przyjeżdżamy prawie codziennie, bo podłoże lepsze. No ale do powrotu już bliżej niż dalej 🙂

deborah, przy takim rumaku, na co komu nowy?  🏇
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 czerwca 2013 00:08
Koniczka, a ja napiszę jeszcze raz, jestem zachwycona że możecie jeździć otwarte zawody!

Do kompletu dorzucam mojego również 16 latka 🙂




wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 czerwca 2013 00:15
Petit., na osiemnastkę mamy w planach GP 😉

deborah, przy takim rumaku, na co komu nowy?  🏇


Lubię to! Takie stare dziady są najlepsze, choćby się miało do wyboru nowszy model  🙂. Wiem coś o tym  😉
Grom wygląda rewelacyjnie, a jak to się stało, że jeździcie bez maseczki?HS ustąpił?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 czerwca 2013 07:13
Brzask, nawet nie wiesz jak bardzo ja jestem zachwycona 🙂 a '97 to najlepszy rocznik 🏇  Killerek jak widzę też w formie 🙂

Wojenka, nie powiedziałabym, żeby ustąpił, na początku maja był na maksa, ale jakoś teraz jest w remisji 😉 Są momenty kiedy minimalnie go czuć, ale spokojnie daję radę jeździć i to, jak pokazały te zawody, całkiem nieźle 😉
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
18 czerwca 2013 11:31
To może trochę mojej Rudej z ostatnich dni 🙂
wątek zamknięty


Moje rude 🙂

AtlantykowaPanna bardzo ładny z niej rudzielec 🙂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
18 czerwca 2013 11:58
martkagd a dziękuję bardzo, Twoje rude też niczego sobie 🙂 Rude jest najlepsze 🙂
wątek zamknięty
Koniczka  😍
wątek zamknięty
Koniczka, bardzo fajnie się prezentujecie, Grom super! I jako właścicel żywotnego siedemnastolatka, podpisuję się pod tym zdaniem:
... przy takim rumaku, na co komu nowy?  🏇


😀

Brzask, martkagd, AtlantykowaPanna,  ale się tu rudo zrobiło 😉
wątek zamknięty
Koniczka będę głosować na Waszą parę w plebiscycie "od zera do grandprixera"  🙇 Dziadu wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Jak fajnie wciągnął brzuchola!  👍
wątek zamknięty
Koniczka Twój koń jest jak Benjamin Button- młodnieje z wiekiem 😁 Wygląda rewelacyjnie  😜
wątek zamknięty
martkagd, Brzask, AtlantykowaPanna śliczności uwielbiam takie mleczne drogi na łbie  😜 😀 
Koniczka masz niezwykle atrakcyjnego tego "starucha"  😍

Jak lecimy z "rudowatymi" to ja też  😉






wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 czerwca 2013 19:11
Dzięki Baby :kwiatek: Udał mi się ten koń, nie ma co 😍 W końcu znaleźliśmy paszę, co do której nie mam żadnych zastrzeżeń, i w połączeniu z dobrą robotą (Pani Trener 😍 ) efekt mamy jak widać. I jeszcze nie skończyliśmy 🏇
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
18 czerwca 2013 19:25
No jak tak rudo się zrobiło to i ja się wstrzelę,moja to również szalona szesnastka 😎
wątek zamknięty
Chwilkę przed burzą 😀


wątek zamknięty
martkagd czy dobrze widzę, że Twoje rude ma grzywę jaśniejszą od sierści? 🙂 pokaż więcej, uwielbiam taką maść!
Kinia16322 mam nadzieję, że zdążyłaś sprowadzić koniki przed ulewą  😁
wątek zamknięty
Czesław w odsłonie letniej
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.