Pensjonaty we Wrocławiu

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
24 stycznia 2009 14:09
klaus a na jaki profil sie tam wybierasz?
klaus masz pw, ale oprócz tego powiem, że ta szkoła to zły pomysł..
tez znam parę osób które ukończyły THK w Krzyzowicach i rzeczywiście z ich opowieści wynika że straszne rzeczy sie tam działy , a poza tym poziom nie najlepszy chyba ze ktos naprawde ma ambicje i troche siły przebicia to moze wydusic ciut wiecej ...
Oj wątpię nawet przy dużej sile przebicia i ambicjach.. 🙁 Smutne to, bo miejsce ma potencjał i fajną historię, ale głową muru nie przebijesz..
zulu   późne rokokoko
25 stycznia 2009 21:51
Ktoś pytał o podłoże w Wielkiej Lipie - teraz jest już OK, na pewno nie jest kopne.
Teraz w pensjonacie jest chyba jedno miejsce wolne. Ja jestem z tej stajni bardzo zadowolona. Oczywiście, to czy tamto mogłoby wygladać/być robione lepiej, ale dla mnie najważniejsze jest to, że są świetne pastwiska i tereny, cudna hala, a zwierz jest wybiegany, z błyskiem w oku i wygląda jak milion dolarów (jak na 16-letniego emeryta oczywiście  😉 ). Przy moim ograniczonym czasie na cokolwiek poza pracą to naprawdę dobra opieka się bardzo liczy.
Poniżej fotka z hali - trochę widać konsystencję podłoża - i fotka "miliona dolarów"  🙂
Hehe, Beniu kwitnie  😀
Hej, potrzebuję pilnie kontakt do Natali Dworniczak ze stajni na Mokrym, numer który miałam "nie działa", ma ktoś może jej numer mi na priva podesłac numer tel?
(numer już mam, więc nieaktualne)

A w ogóle - ma ktoś jakieś newsy z Grobli? Bo z każdej strony słysze co innego i już nic nie wiem 😉
Czy ktoś stał kiedyś w Ozorowicach albo zna kogoś, kto tam stał i może coś o tej stajni powiedzieć?
Ozorowice - jak dla mnie fajna stajnia🙂  Duże boksy, rewelacyjne tereny, fajne padoki i ujeżdżalnie. Jest karuzela. Nie ma hali. Karmią dobrze.
Mamy jedno wolne miejsce w pensjonacie na Strachowicach. Osoby zainteresowane zapraszam do ogłoszeń lub na pw.
Szkoda, że tak daleko ode mnie🙁

SŁyszał ktoś może coś o stajni w Miłoszycach koło Jelcza?
ma ktoś może jakieś informacje na temat stajni  pensjonatem i hala do 700zł i z dobrym dojazdem komunikacja miejska
Słyszałam o stajni na Jagodnie i Szafirze . Ja sama mam źrebaka, który w maju skończy rok, a pod koniec sierpnia/ początku września chce go przenieść do Wrocławia . Szukam jakiejś ' dobrej' stajni jak na tak młodego konia, ale doszukać się jakoś nie mogę . Najbardziej zależy mi na pastwiskach . Mógłby mi ktoś coś polecić ?
Jeśli chodzi o młode konie i pastwiska spokojnie polecam stajnie na Mokrym.Konie od wiosny do późnej jesieni chodzą na kilku hektarowej łące.Stajnia ciemna,ale w boksach czyściutko.Właściciele godni zaufania i na prawdę dbajacy o swoich podopiecznych.Niestety z miejscem do jazdy jest dość kiepsko, szczególnie o tej porze roku 😤
o jazdę póki co się  nie martwię . ujeżdżać i tak zaczne go pod koniec 2010 roku 🙂
a gdzie ta stajnia się znajduje ?
Jakieś 3-4 km za Leśnicą,ale jest spokojnie dojazd MPK
ugh .. to kawałek niestety .a jest jakaś strona tej stajni ?
Niestety nie  🙁
szkoda . a wiesz może ile tam jest za pensjonat, i czy są oddzielne pastwiska ?
chodzi mi o to, że mój rumcajs to ogierek, i chyba narazie nim pozostanie .
Polecam stajnię w Miłocicach u Agnieszki Szymanek, jakby miała akurat źrebaki to by była grupka to takiego młodego konika. Bo źrebak pownien się chować z równieśnikami na pastwisku. Stajnia Oczeret w tamtych okolicach też ma piękne pastwiska, w Volcie Miłocice tez pastwisk sporo. Wszytsko to koło JElcza Laskowice jest.
Tu bliżej to nie wiem co by się nadawało. Mają otworzyć coś na Grobli ale na razie cisza jest i nic nie wiadomo.
oo 🙂 popatrzę na tamte stajnie .
jednak żałuję, że raczej nie ma bliżej 🙁 .
Na Mokrym pensjonat 600zl i mają oddzielne pastwiska bo to generalnie stajnia hodowlana,wiec i swoje maluchy mają  😉
aha 🙂
Odchów źrebiąt:
http://www.dragow.pl/
z tym, że raczej daleko..
zulu czy ten koń to Bentley samotworski?
Bombal no, daleko troche..🙁
zulu czy ten koń to Bentley samotworski?


Odpowiem za Zulu - dokłądnie ten sam 🙂
zulu   późne rokokoko
21 lutego 2009 19:56

Ten sam tylko 11 lat starszy  😉 Benek "Benbenek" zwany Bestia.
Bombal, oj kwitnie kwitnie. Poczul chyba wiosne w sercu i wiatr we wlosach, bo ostatnio tak mnie poniewiera ze hospody pomiluj. Zawsze mial charakterek.

BTW sprawdzilam, jest w Lipie jeden boks wolny - po Marcepanie 🙂
ta stajnia w Lipie ma jakąś swoją stronę?
zulu   późne rokokoko
22 lutego 2009 12:14
ma, gdzies juz ten adres sie przewijał - Stajnia Arkadia
http://villabarbara.wielkalipa.pl/pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się