WROCŁAW - ZAGINĄŁ CHŁOPAK!

Zaginął znajomy mojej koleżanki ze studiów z Wrocławia. Może ktoś coś wie na jego temat?


Słuchajcie mam prośbę, jeśli macie jakiś znajomych we wrocławiu podeślijcie im prosze te linki, to bardzo ważne z góry dziekuje.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/744297,wieczorem-rusza-wielka-akcja-poszukiwawcza-zaginionego,id,t.html

https://www.facebook.com/events/254420344688168/?ref=22


dziwna sprawa
mam nadzieję, że się odnajdzie, aczkolwiek 5 dzień... i nie wiadomo nic
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2013 17:40
Poczytałam wydarzenie na fejsie i też wydaje mi się dziwne. Trzymam kciuki żeby go znaleźli o ile chce być odnaleziony.
Cały czas nic. Bardzo dziwne.

Podobno są doniesienia, że widziano go w MPK, ale po tylu dniach nic? Odra? Lód?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2013 11:14
Jak na osobę z zanikami pamięci jakoś obronił pracę dyplomową. Mi się wydaje, że wpadł do tej rzeki.
tez stawiam na rzeke, wydaje mi sie ze osobie nie do konca kontaktujacej nie tak trudno by bylo gdzies tam wleciec. Albo sie znajdzie...albo wyplynie. Jakos wersja blakania sie po miescie 5 dni do mnie nie przemawia. Wroclaw nie jest duzy, ktos by go w koncu znalazl.

Tak sobie jeszcze mysle...moze nie ufam ludziom i jestem podejrzliwa, ale to ze jakis kolega twierdzi ze poszedl 'za potrzeba' nie oznacza jeszcze ze tak bylo. Moze sie poklocili, pobili..? Nie chce tu snuc domyslow, tylko wydaje mi sie ze wersji zdarzen moze byc sporo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2013 11:36
Dziś jest 6 dzień jak zaginął, nie korzysta z telefonu (no bo pewnie rozładowany), z kasy na koncie. Za coś trzeba jeść i pić, noclegownie poinformowane, więc gdyby pojawił się na obiedzie to by poinformowali, że był. Telefon przestał działać zaraz po tym jak on odszedł na bok, więc albo coś mu się stało albo nie chce być znaleziony.
zaniki pamięci to miałby mieć po uderzeniu w głowę...
mi się również wydaje, że jednak wpadł do Odry albo go pobili  w innym miejscu i wpadł gdzie indziej zupełnie, a wcale czasowo to pewnie nie wygląda tak, że w ciągu 3 minut się zgubił,.napruty to tez dziwne, żeby daleko odchodził się wysikać

Jak byli napruci to na zegarek nie patrzyli. Tyle dni już minęło, niby go gdzieś widują i ludzie wierzą, a jedna osoba pisała, że dała bezdomnemu zdjęcie i bezdomny mówił, że był Piotrek a zaraz pokazali mu zdjęcie innej całkiem osoby i też mówił że był to strasznie wiarygodne
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 stycznia 2013 19:38
Historia zaginięcia też wydaje mi się naciągana. Padał intensywny śnieg, więc nie było widać śladów. Nie wiem jakie ilości musiałyby tego śniegu napadać, żeby w ciągu trzech minut nie było śladów. To co dzieje się na fb jest żenujące. Szkoda chłopaka. W ogóle dzięki fb wciąż słyszy się o zaginięciach. To straszne jak wiele osób ginie bez śladu i czasami latami nie wiadomo co się z nimi dzieje.
Tak coś czułam że ta sprawa prędzej czy później tu trafi. Dla mnie to śmierdzi. W całym Wrocławiu wisza ogłoszenia o zaginięciu, piszą o tym w gazetach, na portalach. A chłopaka jak nie było, tak nie ma. Przy tak intensywnych poszukiwaniach (tyle ludzi, policja) to jest nie do pojęcia, że jeszcze się nie odnalazł. Też mi się wydaje, że coś mu się stało..
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 stycznia 2013 19:43
Historia zaginięcia też wydaje mi się naciągana. Padał intensywny śnieg, więc nie było widać śladów. Nie wiem jakie ilości musiałyby tego śniegu napadać, żeby w ciągu trzech minut nie było śladów. To co dzieje się na fb jest żenujące. Szkoda chłopaka. W ogóle dzięki fb wciąż słyszy się o zaginięciach. To straszne jak wiele osób ginie bez śladu i czasami latami nie wiadomo co się z nimi dzieje.

przy wietrze nie widac sladow stop po 3 minutach
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2013 20:10
Monitoring na Ostrowie uchwycił go tylko do momentu jak szedł z kolegą, po tym jak poszedł siku zniknął. Więc daleko od miejsca oddawania moczu nie mógł odejść. Ostrów jako zabytkowa częśc miasta jest cała monitorowana.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 stycznia 2013 23:06
tet, ale przecież to był środek miasta, a nie dzikie pole w trakcie zamieci.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2013 10:02
I co jakieś nowe wieści?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2013 11:25
Myślę, że przeszukanie Odry to będzie dobry trop. W końcu jeśli się utopił to gdzieś wypłynie 🙁
no raczej pod ziemie sie nie zapadl, a skoro nie ma go nigdzie, ani na nagraniach ani gdziekolwiek, to musial sie schowac...pod wode.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2013 12:32
Kolega rzucił mało sympatycznym hasłem "jak przyjdzie odwilż to go znajdą". Mało sympatyczna, ale może prawdziwe. 🙁 W ogóle czytając to co się wpisuje na tym portalach, że podejrzewają, że zakładał się czy przejdzie po zamarzniętej Odrze, że się mógł pobić z kolegami. Nie wiadomo gdzie już jest prawda.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2013 16:46
Odnalazł się. Niestety martwy.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/922916,piotr-lucinski-odnaleziony-cialo-studenta-wyplynelo-z-odry,id,t.html


i to jeszcze w miejscowości gdzie mieszka moja ciotka. Już raz tam mój kuzyn znalazł ciało w walizce.
galopada_   małoPolskie ;)
18 czerwca 2013 17:46
wiem od wczoraj  🙁
Wielka szkoda. Na początku śledziłam sprawę dniami i nocami wierząc, że się odnajdzie  🙄
Jakiś straszny tydzień 🙁 Kilka dni temu sie dowiedziałam, że wyłowiono z Wisły znajomego, który zaginął zimą 2012r. W tym samym wieku...
Też śledziłam tą sprawę, ponieważ sama jestem z Wrocławia i mnóstwo moich znajomych z PWr udostępniało tą informację na fejsie. Szkoda chłopa. Dla rodziny koszmarna wiadomość ale z drugiej strony może to im pozwoli odzyskać spokój. Czasem czekanie i niepewność są gorsze niż najokrutniejsza prawda.
asds   Life goes on...
19 czerwca 2013 11:26
Szkoda chłopaka 🙁.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się