Sesja/Studia i t d ;)

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 czerwca 2013 09:40
Gavi chociaż chciałam, chociaż próbowałam no nie ogarnę tego w 3 dni. A w zasadzie już w pół dnia. Jak mam bezproduktywnie siedzieć i się denerwować w domu ucząc się, ale i tak niczego się nie nauczyć to wolę bezproduktywnie siedzieć w wodzie  😎
Gdybym wiedziała, że one się uczą , to też bym się uczyła, przynajmniej próbowała , a tak to.. :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2013 12:37
subaru2009, zazdroszczę umiejętności podjęcia takiej decyzji!
Ja tam jęczę, że rzucę wszystko w cholerę..., a za pół godziny siadam i ryję.



Ja z kolei wmawiam sobie i wszystkim dookoła, że się uczę, czasem nawet napiszę coś na ten temat na facebooku.. i na tym się kończy  😉 A jutro mam naprawdę ciężki egzamin i jeśli w końcu nie ruszę tyłka to może być nieciekawie.
smarcik to bierz się do roboty  🤬 Ja dzisiaj zdałam kolejne dwa egzaminy. Jeszcze jutro jeden praktyczny i potem dopiero za tydzień w piątek duże, ostatnie zaliczenie.
A dzisiaj w ramach chilloutu przed jutrem grill  😁
Te upały skutecznie demotywują mnie do nauki  😵
ja od godziny motywuję się do powtórki materiału na jutrzejszy egzamin.
trzymajcie kciuki jutro od 12, głównie za to, żeby mnie pan dr nie zjadł, jak po egzaminie podejdę do niego z prośbą o sprawdzenie pracy od ręki.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 czerwca 2013 15:40
A mi siadł rozrząd w samochodzie ...  😵 dobrze, że tylko 500 m do mechanika miałam, to mnie TŻ holował  😁 więc z wody nici, natomiast idziemy na billarda i piwo [; Qrwa. wstyd na całą wieś.
Zaliczyłam komunikowanie społeczne na 5!  😅

A jutro strasznie ważny dzień dla mnie, bardzo, bardzo proszę o kciuki od 11, będę próbowała zaliczyć statystykę! ;o  😵
subaru to znak, że masz iść na egzamin!  😂
gryglodor gratulacje! Kciuki będą! Gavi za Ciebie też!  😀

Jeśli ktoś wstanie na tyle wcześnie to ja poproszę o kciuki na 8:30  👀
vanille, spoko, wstaję przed 5, więc kciuki będą 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 czerwca 2013 16:52
subaru to znak, że masz iść na egzamin!  😂


Na egzamin iść idę :P tylko z wiedzą marną :P
galopada_   małoPolskie ;)
19 czerwca 2013 17:02
wizja wakacji za 2 dni i ten upał powodują, że nie mogę się ogarnąć i wziąć za naukę  😵
A ja odliczam dni do wakacji(26.06 mam ostatni egzamin)  😁
Z racji tego, że mam w piątek ciężki egzamin to właśnie sobie ukręciłam fajowy peeling kawowy do ciała  😜

Dobra, biorę się za choroby ryb  :nunchaku:
Ja dziś po polityce. W piątek waloryzacja i typologia łąk, w niedzielę wyjazd do Rogowa  :allcoholic:. Kiedy ja będę w Rogowie, mój rok będzie miał egzamin z matematykostastystyki (Stiuuuudents, przecież to Wasz ulubiony przedmiot!), ale dogadałam sie z prowadzącym, że napiszę jak wrócę  💃, a potem jeszcze zostanie zaliczenie technik zbierania danych przestrzennych i wrzesień z ekotoksy  😎
Wygrałam dziś wojnę z botaniką! 🏇 💃 Ćwiczenia do przodu, jeszcze tylko egzamin we wtorek i mam nadzieje że ten przedmiot będę mieć  z głowy 😉

Jutro mam egzamin z filozofii przyrody i nawet nie wiem z czego się uczyć... 😵 niby mamy jakieś materiały ale tego jest mało. No nic, zobaczymy co będzie.
W sobotę zaliczenie z fitosocjologii i od poniedziałku najgorsza sesja z całych studiów... 😵 Ale jak ją zdam to przetrwam wszystko 🏇

karolinag4,
ojaaaa, zazdroszcze. Kocham Rogów! 😍
kotlet ja też, dlatego jadę jako pomoc kadrze naukowej  😁  :allcoholic: A botaniki gratuluję, sama się z nią strasznie męczyłam  😎
karolinag4, a jedzie leśno zwierzęca kadra?
Akurat te przedmioty związane z fauną będą prowadzili wykładowcy z bud 23 (dr K.K. i J.J.). Z leśnego to tylko botanik (dr A.O.)  🙂. Doskonała kadra  😅
Ja z racji tego, że tak narzekam na brak słońca i wody, poszłam sobie na solarium (uwaga, uwaga! pierwszy raz w życiu :hihi🙂, na całe szalone 5 minut.
Za godzinkę przeczytam jeszcze raz notatki, a na egzamin polecę jednak na 10 - mam nadzieję, że mnie nie wywali...coś się ugada, że później nie mogę i tyle 😉
Zresztą, dr się pewnie nie zorientuje, że coś nie gra - żyje własnym, doktorskim życiem, które jest tak odległe od tego studenckiego...
Gratulacje dziewczyny! Tak Wam zazdroszczę, że już nie długo kończycie sesję! Ja jestem dopiero na półmetku, jeszcze zostało mi 6 egzaminów/zaliczeń... ;c Mam już offa, ale jutro po statystyce robię sobie przerwę i od piątku zaczynam dziobać zarządzanie...

Dowiedziałam się właśnie, że strasznie głupkowaty przedmiot jakim jest ekonomika gospodarki żywnościowej też mam już do przodu!  😅
Ja właśnie robię wszystko, żeby się nie uczyć. Na razie wszystko do przodu ( no dobra może oprócz wfu  😁 ) trzy egzaminy do końca walki.
W piątek giga egzamin z fizyki. Proszę na kolanach moje głupie szczęście o dobre pytania na które odpowiem, co by nie fatygować się na drugi termin, który uwaga, uwaga jest 10 lipca, bo pani doktor ma we wrześniu urlop.  😎
karolinag4, a to nie kojarzę. Ale i tak zazdroszczę wyjazdu do Rogowa bardzo!

Kminie jak zrobić ściągę na filozofię. Dochodzę do wniosku że nie da się zrobić ściągi z takiego szitu...
Zupełnie nie mam jakiejkolwiek motywacji do nauki...zaciełam się totalnie. A jutro cholerna geologia :/
Ja jutro ostatnie zaliczenie. Z informatyki - jakaś prezentacja, ale mam zakład z prowadzącym i chyba go wygram wiec będzie dobrze hihi a potem do 11 czekać na obronę i koniec studiowania  🏇
Pal licho, że prawie nic nie umiem na jutrzejsze zaliczenie z gospodarki paszowej, ważne, że koń wyszajnowany. 😉 Ciekawe, czy dotrwa w tym stanie chociaż do rana...
No i nie udało się dotrzymać postanowienia, że wykąpię go dopiero po sesji - ale skoro nie mogę sprzątać domu, to coś trzeba było ze sobą zrobić. 😂

kotlet, jak można nie kojarzyć KK (o ile prawdą jest to, co myślę, czyli że jesteś na tym samym wydziale, co ja)? 😲 Toż to gwiazda - przepraszam, opiekun 😉 - zookoła, jedna z tych osób na wydziale, które sprawiają, że jeszcze mam jakiś sentyment do tych studiów. 😀 A jeśli chodzi o JJ, to jeżeli dobrze rozszyfrowałam skrót, to chodzi o panią dr od dżdżownic (tą, która w ostatnich czasach chyba porzuciła zwyczaj chodzenia w przykrótkich spodniach, w każdym razie ostatnio widziałam ją w długości nieodsłaniającej skarpetek - w przeciwieństwie do czasów, kiedy miałam z nią zoologię i kiedy jej spodnie skutecznie odwracały naszą uwagę od folii o nicieniach).
sumire, ja jestem na WRiB'ie na biologii 🙂

A od dżdżownic i wszystkich innych bezkręgowców miałam prof. "Pezie" :kocham🙁taka starsza, utyka i ma zeza) i ćwiczenia z dr T . (krótkie rude włosy). A i ja jestem w kole mikrobiologów które aktualnie umarło bo prawdopodobnie straciliśmy opiekuna i nie możemy lecieć z badaniami... 👿
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
19 czerwca 2013 21:58
Oj dziewczyny, jestem głupia 😀 Jutro mam egzamin z genetyki, a zaczęłam uczyć się dzisiaj... W poniedziałek jedynie coś tam poczytałam przez pół godziny... I zamierzam iść za moment spać. A w przyszłym tygodniu ustny z fizyki 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 czerwca 2013 22:03
Przyszłam po piwie. G. mój miszczu poszła na imprezę jeszcze  😎 Życie jest piękne ...
sumire, ja jestem na WRiB'ie na biologii 🙂

Czyli nie jesteśmy na tym samym wydziale - w takim razie zwracam honor, masz prawo nie kojarzyć KK 😉
Hahaha, a więc mój promotor jest gwiazdą  💃 Dobra, zawsze o tym wiedziałam  😜 😁
A JJ to w rzeczy samej ta od dżdżownic  🤣
Trochę żartowałam z tą gwiazdą 😉 Ale koleżanka z roku na niego leci 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się