Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

To zart?
Jakas promocja na fraki/rajtroki gdziekolwiek? 🙂
tu jest ciągle, dziewczyny zachwalaly, ja swoj odbieram jutro 😉
http://beckersport.pl/product_info.php?products_id=1313
No tak, ale cale 2 rozmiary do wyboru, w obu moge plywac🙂
W tym tygodniu w cavalloshop.pl jest 10% w dól na asortyment eskadrona - kod rabatowy to: eskadron
..to tak gdyby ktoś chciał zaszaleć 🙂
Info o promocji na eskadrona w cavalloshop, jest też na fejsie https://www.facebook.com/cavalloshopPL
Macie może jakąś promocję cokolwiek na derki siatkowe? najlepiej z kapturem i pasami pod brzuchem 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 czerwca 2013 11:50
w GNL w promocyjnej cenie dżinsowe bryczesy HKM, modele Ornament i Flash. jakby ktoś szukał 😉
w konik.com.pl przez weekend ogłowie meksykańskie Kieffera za 300 zł  😲 (z 530...)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 czerwca 2013 12:29
nie wiem czy to się łapie pod wątek, ale jest szansa złapania bonu na 100 zł do GNL 😉
Hey, poszukuję ogłowia rozmiar cob (na araba). Niedrogie, najlepiej z wodzami. Widział ktoś ostatnio jakąś fajną promocję na ogłowia?
Przepraszam za spory offtop od promocji, ale indianwolf jesteś pewna, że na tego araba będzie pasował cob? Większość arabów jakie znam nosi pony albo jakieś posztukowane ogłowia, moja w cobie się topi. Szkoda, żebyś utopiłą kasę w za dużym ogłowiu.
No właśnie to jest kłopot bo podejrzewam, że pony będzie mały. Prawda jest niestety taka że to trochę jak z butami. Rozmiarówki się bardzo różnią. Wciąż się zastanawiam czy cob czy pony dlatego dopisałam w nawiasie że na araba. Ponoć są jakieś firmy które szyją już rozmiar "arab", ale niestety brak mi informacji które.
Hey, poszukuję ogłowia rozmiar cob (na araba). Niedrogie, najlepiej z wodzami. Widział ktoś ostatnio jakąś fajną promocję na ogłowia?


http://www.equi-point.pl/horze-oglowie-meksykanskie-p-2947.html
.
Widział ktoś promocje na rękawiczki Roeckl ?
W JYSKU wiadra flexi po 10 i 23 zł.  😀
equishop - 30% hasło : wakacje
equishop - 30% hasło : wakacje


Na wszystko?? Nawet na Eskadrona Next'a najnowszego?
Kayra   Kucusiowy wariat :P
28 czerwca 2013 22:21
RatiNa, na produkty Eskadron z nowej kolekcji.
Tak na nexta też  🙂 ale z tego co zrozumiałam dla stałych klientów na razie ( ja dostałam smska i maila)
Ja zrozumiałam to tak ,że promocja w equishopie jest dla osób do których przychodzi newsletter .  Cyt. "-30% na nowe kolekcje Eskadrona na kod rabatowy: "wakacje" ważne do 5.07.2013r. tylko dla adresatów wiadomości"
Nie widzę problemu, żeby ktoś kto nie dostał SMSa czy maila a zna kod nie mógł kupić Eskadrona z rabatem. Nawet jeśli.. zawsze może to zrobić przez pośrednika, który taki kod otrzymał 🙂 
Jeżeli ktoś jest chętny ja mogę pełnić fukncje takiego pośrednika  😉
Mi w czwartek kod nie działał wcale jak telefonicznie zamawiałam w piątek to musiałam podać imię i nazwisko.Więc na razie nie dla wszystkich ale dla wybranych - tak mi się wydaje.
Dzisiaj kupiłam ochraniacze z Eskadrona i kod działa, mimo, że to były moje pierwsze zakupy w tym sklepie, a o promocji dowiedziałam się od Was  😉
potwierdzam. Też mi naliczyło rabat mimo tego, że pierwszy raz robiłam zakupy tam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się