Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

W linijce z ulicą wpisujesz Iksowo, a w Miejscowości - Igrekowo, tam gdzie jest poczta.
:kwiatek: Dziękuję.
A dlaczego w dowodzie nie ma uwzględnionej miejscowości z pocztą?
edycja postu.
Przeniosłam wpis do bardziej konkretnego wątku.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,36553.330.html
Co to za białe g***no teraz lata? 👿
Florcik, to z topoli. ale to nie uczula 😉
sanna, chusteczki łapiące kolor. Idź do "perfekcyjnej...", tam było o tym duzo.


Strzyga, dzieki!  :kwiatek:
katija, koleżanka ze szkoły jest na to uczulona 😉 Kilka razy dopytywałam czy na pewno na topolę, ale ona daje sobie rękę uciąć, że się nie myli (miała normalnie testy robione, ale zawsze mogła pomylić nazwę itp.).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2013 19:40
cavaletti,  może być i tak i tak. W jednym i w drugim pojawiają się obie miejscowości. U nas papiery przychodzą zaadresowane na dwa sposoby

Np:
Miejscowość: Uraz
Poczta: Oborniki Śląskie

Uraz 1 (ulica i numer domu)
00-000 Oborniki Śląskie (poczta)

lub

1 (nr domu)
Uraz (miejscowość)
00-000 Oborniki Śłąskie (poczta).

edit:
Jeśli nie ma ulicy to ja adresuję w 1 sposób.
JARA, dziękuję! :kwiatek: Zawsze mam z tym ogromny problem
katija, koleżanka ze szkoły jest na to uczulona 😉 Kilka razy dopytywałam czy na pewno na topolę, ale ona daje sobie rękę uciąć, że się nie myli


Może być uczulona na pyłki topoli, a to białe co lata to nie pyłek, tylko nasiona, za duże żeby wywołać reakcję alergiczną.
jestemzlasu, oo, to wyjaśniłaś 😉. Chociaż koleżanka upiera się, że to na "te białe latające od topoli" 😁
Może być uczulona na pyłki topoli, a to białe co lata to nie pyłek, tylko nasiona, za duże żeby wywołać reakcję alergiczną.

jak wyznalam alergologowi, ze jestem uczulona na koty z topoli, to zaczal sie smiac i powiedzial, ze na trawe. i ze oni juz wiedza, ze jak ktos mowi o kotach z topoli, to jest uczulony na gatunek trawy, ktora pyli dokladnie w czasie kiedy koty lataja 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 czerwca 2013 08:52
Te koty ( z topoli) przyklejają się do twarzy, nosa  👿 Niby nie uczula, ale wkurza niemiłosiernie
od czego zależy, czy blenderem można kruszyć lód? mam jakiś z Lidla, 600W mocy, dałby radę? niby w necie piszą, że 600 to minimum, ale nie wiem, czy ryzykować. musiałabym doczytać, ale końcówka to raczej jakieś tworzywo sztuczne.
calore ja bym nie ryzykowała. Też mam z Lidla, ale surowego ziemniaka nie chciał zblendować 😉
no trudno, dam lód osobno najwyżej 😉 dzięki!
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/16127 jaką maść ma ten koń  💘?
Jeleniosrokaty lub bułanosrokaty tobiano.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 czerwca 2013 14:57
Dobra, mam problem ze sklepem internetowym, otóż chcę złożyć zamówienie, ale przy próbie dodania czegokolwiek do koszyka pojawia się komunikat, że koszyk mam pusty. Dodatkowo, nie mogę się zalogować - podaję dobre hasło i login i kiszka... Sklep nie ma awarii - jestem z nimi w kontakcie od wczoraj, sprawdzali na kilku komputerach, problem leży u mnie w komputerze. Może ktoś z Was ma pomysł, co mogę mieć wyłączonego w przeglądarce, co powoduje takie problemy???
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2013 14:58
Makrejsza, spróbuj wyczyścić ciasteczka.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 czerwca 2013 15:05
Niestety, nie pomaga 🙁 Edit: już się udało 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 czerwca 2013 16:46
Casines, łaciat jest bułano-srokaty a z tego co pamiętam opisany jest jako izabelowato-srokaty 😉
Co w równaniach reakcji oznacza strzałka w dół? Bo w górę to wydzielanie się danej substancji, tak?
robakt   Liczy się jutro.
20 czerwca 2013 19:31
Wytrącanie się osadu.
Dziękuję.  :kwiatek:
jestemzlasu i Misskiedis - dzieki, tak myślałam że bułanosrokaty, ale z racji tego że nigdy nie widziałam takiego umaszczenia to wolałam sie upewnić 🙂
jak długo ważne jest skierowanie na rtg?
Potrzebuję kupić szczepionkę przeciwko Hib. Przychodnia - nie ma, apteki - nie mają. Obdzwoniłam wszystkie w najbliższych dwóch miastach, a z kolei apteki dzwoniły do hurtowni - żadna nie ma, więc nie ma możliwości zamówienia, bo skąd? Odesłano mnie do sanepidu, w którym powiedziano mi, że owszem zajmują się szczepieniami, ale nie takimi. Robią jakieś podstawowe na grypę, tężec itd.. Ręce mi opadły. Szczególnie, że szczepionka na Hib jest podstawową i każde dziecko jest tym szczepione 🤔 A oni się tym nie zajmują..
Czy ktoś ma jakiś pomysł? Bo już nie wiem skąd wziąć tą szczepionkę.. W internetowej aptece znalazłam, co prawda inną niż zalecił mi lekarz, ale na te same bakterie - pisze, że jest na receptę 🤔wirek: Ciekawe, że przy pozostałych szczepionkach też pisze, że są na receptę, a kupowałam je w aptece i żadnego świstka mieć nie musiałam. Nawet jeśli bym receptę od swojego lekarza wzięła to nic z tego, bo nie mogłabym tej szczepionki odebrać w żadnej aptece w okolicy.. No, a przez internet recepty nie pokażę.. No i dziwi mnie, że są jakieś inne szczepionki w Internecie, a nie ma TEJ, której potrzebuję. Nigdzie!
Jedyne co mi przychodzi do głowy to przedzwonić do producenta.. Może dowiem się czy je produkują i jeśli tak, to na kiedy będą? Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
robakt   Liczy się jutro.
21 czerwca 2013 08:03
baffinka wydaje mi się, że miesiąc.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2013 08:42
jak długo ważne jest skierowanie na rtg?


Miesiąc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się