Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Dava   kiss kiss bang bang
22 czerwca 2013 08:26
Abre a że tak się zapytam, jak konie reagują na lampy?

Chciałam zrobić eksperyment i zrobić taką sesję podczas skoków, ale boję się że będzie z tego jakiś kataklizm  🤣

Bo np koty, wszystkie bez wyjątku uwielbiają lampy i kompletnie im nie przeszkadza 'błysk'  😀
Dzięki dziewczyny 🙂

Dava, konie na lampy nie reagowały właściwie wcale. Denerwowały się koniecznością stania w miejscu, w obcej im przestrzeni.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
abre
Efekt wow  😍 ! Jak sobie mogę pomarudzić to mi się nie podoba odrobinę, że głowa wyszła jakby z kadru, a mój wzrok najbardziej przyciąga zdobiony napierśnik (tak to się nazywa ?). Oczywiście  👍 za całokształt i też takie chcę !!
Dava
W Niemczech, przed Korungami/Aukcjami często się robi zdjęcia z mega dużymi lampami 😉 Ba, w tym roku na pokazie Stacji Schockemohle, profi mieli umieszczone na słupach takie duże lampy, które automatycznie wyzwalały się w czasie skoku 😉 Inna sprawa, że hala w Vechcie jest koszmarnie ciemna i zastosowanie lamp jest praktycznie niezbędne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2013 10:08
Bo np koty, wszystkie bez wyjątku uwielbiają lampy i kompletnie im nie przeszkadza 'błysk'  😀

To ja chyba nie mam kota, a wyrób kotopodobny  😁
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
22 czerwca 2013 10:22




I trochę zimy na ochłodzenie tych upalnych dni 😀!


Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 czerwca 2013 12:40
Tak jak mówi abre, konie nie zwracały uwagi na lampy.

Ja z tej sesji mam taki portret:
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2013 18:20
Ustrzelone w Jaroszówce
Facella pierwsze super  😀

wojenka zdradź sekret zrobienia takiego zdjęcia , jest obłędne  😜 


Moje skromne foto , jeszcze się uczę i ciężko wyczuć aparat  :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2013 12:25
wojenka zdradź sekret zrobienia takiego zdjęcia , jest obłędne  😜 

Lampy  🤣
O monia, to przecież modraszek lazurek! Rzadki! Wierzch lazurowy (samczyk) czy brązowy w kropki (samiczka)?
Facellia dzięki  :kwiatek:  teraz to muszę kupić sobie obiektywy bo jednak kupiłam Sony , na Nikona musiała bym czekać  😉 

Meise dzięki za info.  nawet niewiedziałam , latał sobie i siadał na mnie więc coś tam próbowałam uchwycić  , nie wiem czy to on czy ona , może tu będzie widać .
Tu też nie widać  😉
To jest samiczka:


a to samczyk:


edit. ale chyba samczyk 🙂
Meise To był samczyk  😀 
To ja hurtem parę swoich zabaw z makro 🙂













Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2013 16:44
Zabrałam się za zdjęcia ze skoków, strasznie dużo tego, ale jest kilka perełek, gdy pogoda była wymarzona.
Kolejno: Paweł Warszawski, Paweł Spisak, Jerzy Krukowski i starsza para, która wniosła trochę koloru w tę deszczową chwilę  😍
Jej Lena jakie cudne - zwłaszcza trzecie, jak zagląda do kwiatka  😍
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
24 czerwca 2013 22:33
Mierzęcin, potęga skoku , Sylwia & Og.Romario.


madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 czerwca 2013 23:37



Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 czerwca 2013 07:34
Lena, jaki masz obiektyw do makro?

Mój latający piesek  🙂



Wojenka, zależy, które zdjęcie 🙂

Z tego zestawu część Helios 44-2 na pierścieniach pośrednich, jedno Revuenon 55/1.4 j.w. i jedno Tokina AT-X Pro 100/2.8.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2013 11:27
angra, jakiego sprzętu używasz? Jakaś magia jest w tym zdjęciu.

Wojenka, latający piesek fajny, zwłaszcza to drugie  😍 Tylko zdjęcia zmniejsz. I wyświetliły mi się dopiero teraz, gdy piszę odpowiedź, nie wiem dlaczego.
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
25 czerwca 2013 14:06
Facella - Nikon d3100 i Sigma 70-300 :-)
Wojenka
Dla mnie te foty są po prostu obłędne ! Zwłaszcza ostatnia  😜 Pies spadający z nieba - po prostu wow 🙂
Lena
Pozazdrościłam Ci kwiatuszków 😉
przepiękne  😍
ja mam takie wieczorne 🙂
a ja mam coś takiego 🙂 co prawda ostre słońce było, ale chyba nie wyszło najgorzej:
fajne kolorki 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 czerwca 2013 13:10
harja, stosujesz jakieś filtry, np. polaryzacyjny? Nie wiem jak ostre było to słońce, ale mnie by pewnie wyszło przepalone  😡 zdradź tajemnicę  😁
angra pierwsze i drugie zdjęcie bardzo mi się podobaja (poza zębami na wierzchu na pierwszym), świetny klimat!
Facella, nie, nie używam filtrów 🙂 a słońce było bardzo ostre, bo zdjęcia robione prawie w południe, w ciepły słoneczny dzień. Trochę mi się przepaliła siwka na grzbiecie, ale cóż, nie może być idealnie 😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
30 czerwca 2013 10:57
ponieważ trochę tu cicho, pozwolę się wepchnąć ze swoją pseudo-fotografią  😁




[img]https://lh4.googleusercontent.com/X0y-aHx45-yGUsGkl6gmzTM6CXlQ0fqyZYjinJMy0pM=w800-h511-no[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się