Końska rewia mody cz. VII (2013)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 czerwca 2013 22:51
Dzięki 🙂
drugie podrzuciłam już do galerii 🙂

Ale mam z dziś Fuertowskiego w Oberżynie i owijkach Stone 🙂



wątek zamknięty
Pal licho szmatki! Jaki Fuerciak  😲
Szałową ma prezencję!  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 czerwca 2013 23:33
juliadna, podrasowałaś zdjęcie, czy on się faktycznie błyszczy jak psu jajca? 🙂 Niesamowite.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 czerwca 2013 23:39
Tak błyszczy  😍  + bardzo ostre światło 🙂
wątek zamknięty
gryglodor cudny atlantic! i do tego jaki uśmiechnięty siwek  🤣

wątek zamknięty
Wrzucam Jurcice w Anky Navy 🙂
wątek zamknięty
Juliadna oberzyna lepsza niz lawender!
Mozesz pstryknac porownanie lawendera, oberzyny i anky hortensia? :kwiatek:
F. wyglada bajecznie  😍
wątek zamknięty
Przepraszam za  🚫 ale nie mogę się powstrzymać!
Juliadna przyznaj się że swojego konia codziennie pierzesz w pralce,jaki obłędny efekt błyszczącej się sierści  😍
Zdradź nam tą tajemnicę 🙇
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
24 czerwca 2013 12:53
Ratana strasznie cukierkowo 😀

gryglodor widzi nie widzi, na zdjęciach bez konia bardziej mi się podobał, może gdyby koń był juz całkiem siwy to przypadłby mi do gustu 😉

Juliadna super! Za fioletami nie przepadam ale oberżyna-  😜 edit: komentując gelba- jeden z lepszych kompletów, które naprawdę mi się podobają, nie na siłę  😀

Bellok granaty lubię baardzo, nawet chciałam do kobyłki jakiś ale ta Anka mnie nie zachwyca, jest ładnie, klasycznie ale czegoś mi brakuje.
wątek zamknięty
Nasze nowe granaty:
Hv Polo Leonardo:


Caball:
wątek zamknięty
to może i dla nas się tu znajdzie miejsce 🙂
mój sześcioletni Wałach w czapraczku z Torpola i granatowych owijkach  😀 lubię go generalnie w granacie, no i nie umiem się przekonać chwilowo do innych kolorów. Może jakieś pomysły?
wątek zamknięty
palcia_94 na srokacze polecam szarości i beże, ew. żółcie  😀
wątek zamknięty
anai, ten pierwszy taki nietypowy, ale fajny. Drugi też bardzo ładny  😀 Będzie Wam pasowało.  😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
24 czerwca 2013 20:33
palcia_94 oo, fajny ten Torpol 😉

ja też polecam beże, taki jasny brąz, coś w stylu kawy z mlekiem (od Caball na przykład), może złoty?
chyba, ze chciałabyś poszaleć, to jakiś ładny pomarańcz i czerwony byłby szałowy, ze wskazaniem na ten drugi 😉
Widzi mi się jakiś fajny, gruby, w fajnym czerwonym odcieniu pad lub czaprak.
wątek zamknięty
palcia_94, burgund albo eskadronowy winterred i będzie szałowo, moim zdaniem 🙂
wątek zamknięty
Ważne!!! Wszystkich którzy czekają na zamówienia bardzo przepraszam za opóźnienia i niedogodności. Niestety źle oceniłam swoją moc przerobową do czasu tak by nie zawalić studiów. Zapewniam, że każde zamówienie będzie zrealizowane tak szybko jak tylko dnia na szycie mi teraz starczy i postaram się wymyśleć jakieś zadośćuczynienie dla oczekujących. Strasznie Was przepraszam, zawaliłam...zrobię wszystko żeby się to naprawić  🤦  🤬
wątek zamknięty
palcia_94, pomarańcz i jasny szary 😅
anai, fajne granaty! Co ten hv ma pod spodem, siateczkę?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 czerwca 2013 07:07
krysiex, cieszę się że udało ci się ogarnąć uczelnię, jestem już bardzo ciekawa wszystkich twoich dzieł 🙂
wątek zamknięty
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
25 czerwca 2013 09:20
Eskadron kolekcja wiosna/lato 2013 Next Generation graphit/white/lemongreen na tarancie/kasztanie
wątek zamknięty
hallo kochani,
od jakiegos czasu czytam Wasze forum i ogladam wspaniale fotki, dlatego wpadlam na pomysl, zeby was o cos poprosic.
Pochodze z Niemiec i w 2010 roku powolalam do zycia strone internetowa o konich i trendach, zeby zebrac i stworzyc centralny zbior fotek koni w roznych kolekcjach. Ta strona stopniowo sie powieksza i planowana jest na tlumaczenie w roznych jezykach. Trendy z koniami sa znane poza granicami NIemiec i chcialabym je rozszerzac i rozwijac dalej, w pierwszej linii poprzez zbior obrazow.
Dlatego chcialabym zapytac, czy znajda sie chetni zainteresowani nasza strona (to jest wspolny projekt wszystkich, ktorzy zamieszczaja swoje fotki), aby wspierac strone i mnie w programowaniu i zamieszczaniu fotek.
Kazda fotka otrzyma wlasne logo ze strony oraz ochrone praw autorskich.
Kazdy fotograf i wlasciciel konia bedzie na zyczenie wymieniony i oczywiscie prawa wlasnosci fotki zostana zachowane.
Jesli jestescie zainteresowani strona i projektem, i byc czescia trendow koni, bede wdzieczna za kontakt ze mna poprzez email: kontakt@pferdetrends.com (czekam na fotki w formacie poziomym minimum 640 x 480 pixeli i format pionowy 480 x 640 pixeli) . Poniewaz zupelnie nie znam jezyka polskiego i ta prosba jest tlumaczona po przyjacielsku,
prosze was piszcie po angielsku lub niemiecku.
Prosze o podawanie marki produktów, jaki producent itp. Takze fotki oglowia, uzdy sa mile widziane na stronie.
Duze ale i male marki artykulow jezdzieckich znajda miejsce na naszej stronie.
Warto zobaczyc
serdeczne pozdrowienia
wątek zamknięty
krysiex213, ja też się niezmiernie cieszę... i mam nadzieje że teraz już pójdzie gładko 🙂
wątek zamknięty
Gwiazda, dzięki, granatowo mi się zrobiło 🙂

Orzeszkowa, hv polo niestety nie ma siateczki. To mój trzeci czaprak hv polo i żaden nie ma siateczki, za to lubię je za to, że herby mają zawsze po dwóch stronach 😉 Za to caball oczywiście z siateczką.

Tak przy okazji, czy masło orzechowe na moim ogonie będzie się dobrze prezentować?


wątek zamknięty
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
25 czerwca 2013 13:12
Anky Wheat wiosna/lato 2012 na tarancie  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 czerwca 2013 13:21
anai,  😍 Od początku masło orzechowe chodzi za mną, chętnie zobaczę ten kolorek live, więc jak najbardziej taaak!  😉
p.s - Do maści Dina ofc. też bardzo, bardzo mi się widzi!  😀
wątek zamknięty
anai, też jestem za masłem orzechowym!

Mam pytanie: czy któraś z firm szyjąca czapraki na zamówienie szyje też pady west? Potrzebuję coś ślicznego i kolorowego na kucyka 118 cm w kłębie 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 czerwca 2013 14:00
Orzeszkowa, widziałam na fajpejdżu Caballa ostatnio pad westowy...  😀iabeł:  😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 czerwca 2013 14:24
anai, to było pytanie retoryczne, prawda? 😉 Będzie mu bosko!
wątek zamknięty
maleństwo, zdążyłam już zamówić, chciałam się upewnić 😉
Dziękuję za opinie,  jak będę go mieć ofc pokażę 😀
wątek zamknięty
Orzeszkowa z szarości mam jeden padzik i całkiem go lubię
maison i Dżastin żółty też wypróbowany i jakoś nie widzę go w tym kolorze

zastanawiałam się na tym http://allegro.pl/polo-pad-eskadron-bicolor-vss-winterred-taupe-i3323195472.html, ale czy ja wiem czy w paski do srokacza będzie dobrze
szukałam tego, ale w żadnym sklepie nie umiałam trafić  😵

w brązach i kremach jest mu super, ale szukam właśnie czegoś bardziej ,,kolorowego"


sory za zdjęcia, nie są szałowe, bo bardzo stare, gdzieś tam z naszych początków, więc proszę na mnie nie krzyczeć  :kwiatek:
wątek zamknięty
palcia_94, może burgund, albo jak ktoś już wcześniej wspomniał eskadronowy winterred? Albo ciemniejszy odcień niebieskiego, ale nie granat?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.