Facebook -czy ktoś korzysta?

jak przerzucić zdjęcia z osi czasu do albumu? kiedyś się dało, bo tak robiłam, a teraz nie widze tej opcji  🤔


Wchodzisz w album zdjęć na osi czasu i tam powinna być opcja "edytuj" Potem najeżdżasz na zdjęcie i pokazują się opcje, tam będzie też ta przeniesieniem 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 czerwca 2013 21:33
Czy tylko u mnie facebook przestał działać? Tzn. ładuje się i ładuje w nieskończoność, widać stronę główną, ale nic się nie da z nią zrobić - wylogować, przewinąć, przejść na inną stronę... Wszystkie pozostałe strony działają normalnie  👿
Edit: dobra, już śmiga  😁
Infantil dzięki  :kwiatek: to muszę z innego kompa to zrobić w takim razie, bo na swoim mam zrobione tak, że nie mam osi czasu tylko ten stary wygląd  😀 i przez to też nie wszystko mi się pokazuje tak jak powinno być
To ja mam ponownie pytanie o wiadomości, które trafiają do zakładki INNE.  😵
Jeśli piszę wiadomość do załóżmy restauracji- do profilu, którego nie dodaje się do znajomych, można go jedynie polubić. To jeśli nie polubiłam danego profilu, to moja wiadomość trafi do INNYCH (i prawdopodobnie tam przepadnie)? Czy dopiero jak polubię profil i wtedy napiszę, to moja wiadomość trafi do normalnych wiadomości (do zakładki ODEBRANE).
Ashtray na moim fanpejdżu wszystko trafia do tej głównej skrzynki odbiorczej- obojętnie czy ktoś lubi czy nie.
Działa Wam normalnie fejs?
.
Jiska nie, mi nie działa normalnie. Nie otwiera się do końca.
baffinka dzięki. W takim razie zostałam zlana i moja wiadomość nawet nie została odczytana. Suuuper! 🙄
ashtray
Jest jeszcze jedna możliwość (mmocno naciagana, ale jednak). Mi na przykład fanpejdżowe skrzynki nie działają w telefonie - otrzymuję powiadomienie, że mam wiadomość, ale zobaczyć jej nie mogę. Na wyjeździe bez komputera, mimo wizyt na fejsie nie mogłam odpisać na te wiadomości 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2013 10:15
mi też w telefonie ta skrzynka nie działa 😉
oo właśnie- z telefonem mam tak samo jak Armara. Klikne, ale wiadomości mi i tak nie pokaże, a na kompie jak wejde to już nie mam powiadomienia żadnego, że wiadomość nieodczytana i zdarza mi się zapomnieć  😀
oo właśnie- z telefonem mam tak samo jak Armara. Klikne, ale wiadomości mi i tak nie pokaże, a na kompie jak wejde to już nie mam powiadomienia żadnego, że wiadomość nieodczytana i zdarza mi się zapomnieć  😀

No właśnie. Głupie to !  👿
Ja mam jeszcze tak czasem, jak próbuje pisać na telefonie, to zamiast na fanpejdżach wiadomości udostępniają mi się na mojej tablicy.

A na fejsbuku mamy kolejną re-voltową stajnię, tym razem forumowej titiny. Byłam tam dwa dni temu - ślicznie, więc zachęcam do wirtualnej wycieczki  🏇
https://www.facebook.com/StajniaPodTezniami
ahawa, mój fb tak wygląda jak zapomnę wyłączyć ochronę bankowości. Więc może popatrz czy to nie wina antywirusa?

za antywirusa mam jakiś Symantec... ale jak tam wyłączyć ochronę bankowości?  🤔
ahawa, niestety nie wiem. U mnie ochrona bankowości uruchamia się automatycznie jak loguję się do banku, bardzo często ją minimalizuje, bo mi przeszkadza. Więc jak się wyloguję to często zapominam, ale wtedy większość stron mi się nie ładuje.
ja mam tylko problem z fb, pozostałe strony są ok.
a dziala Wam czat?
mery mi działa bez problemu odkąd włączyłam facebooka [ od 18.30 ]
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 czerwca 2013 19:25
mi nie działa
no wlasnie ja probuje cos wyslac, a fb mi na to, ze "wysyłanie nie powiodło się" :/
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2013 20:00
Ja dzisiaj miałam dziwną sytuację z fb. Ostatnio zgłaszałam naruszenie praw autorskich (wrzucenie mojego zdjęcia na fanpage bez mojej zgody). Zdjęcie zostało usunięte, dostałam meila potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Chwilę później (cały czas miałam włączonego fejsa) zostałam wylogowana, a po ponownym zalogowaniu dostałam komunikaty o tym, że moje zdjęcie zostało usunięte, bo inna osoba je zgłosiła jako naruszające prawa autorskie i jak się będzie to powtarzać, to zablokują mi konto. Zupełnie jakbym to ja została zgłoszona za łamanie regulaminu... 🤔wirek: Boję się teraz cokolwiek zgłaszać. 😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 czerwca 2013 15:40
co zrobić żeby mi fb nie dodawał lokalizacji przy postach?
Pursat
A moze ktoś zgłosił Twoje zdjęcie "w odwecie" po prostu ? Mnie się taka sytuacja nigdy nie przytrafiła, a kilka zgłoszeń już robiłam.
BTW teraz to zgłoszenie jest trudniejsze niż kiedyś  😵
Czy tylko mnie dziś FB nie wpuszcza?  👀
Tania, mnie rano nie działał. Teraz już śmiga 🙂
Czemu fb tak niszczy mi jakość zdjęć przy wrzucaniu?? Ostatnio wrzucałam z tego samego komputera, z tego samego aparatu, na tych samych ustawieniach wielkości i było ok, a teraz wyglądają jak by były robione kalkulatorem...  🙄
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
25 czerwca 2013 16:42
Nirv- no to się dołączę :c
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2013 18:59
Czy tylko mi facebook teraz coś odstawia? Wszystko się wyświetla poza paskiem czatu po prawej i cały czas lata kółeczko, że się strona ładuje. Załadować się nie może, mam jakieś powiadomienia i nie rozwija mi się pasek powiadomień, nie reaguje na klikanie gdziekolwiek, non stop główna strona, scrollować też się nie da. Mam Google Chrome, jeszcze 2 godziny temu (albo i wcześniej) działało bez żadnego problemu!
Edit: na IE ( 😁 jedyna inna przeglądarka jaką mam zainstalowaną) działa normalnie  😵
Byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś pomógł by mi swoimi lajkami w konkursie 😉
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=591344274220140&set=a.591343967553504.1073741827.457938927560676&type=3&theater
Jak mogę dodać dokument word do strony?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się