Ogłowia

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
20 czerwca 2013 19:44
Nie jest napisane faktycznie ale widać na zdjęciu 🙂
Dziękuję Ci bardzo za pomoc,lepszej ceny na pewno nie znajdę 😁  Tylko teraz się zastanawiam jak te białe przeszycie będą wyglądały na takiej głowie kolorowej.. ale chyba zaryzykuję,skoro można zwrócić w razie czego 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
20 czerwca 2013 22:07
A ja macalam horke która kosztowała prawie 400 zł i skóra masakra. Sztywna sztuczną w dotyku. Po miesiącu już widać ze pęka...
Może coś zmienili? Bo w tych "macanych" skóra była prze-miła, dlatego o nie spytałam. Czarna mi się nie podobała, więc nie macałam - może to kwestia tej czarnej farby? Albo skórę pod czarne inną biorą i dlatego tak matowo wyglądają?
Ja kupiłam sobie otóż to ogłowie
[[a]]http://www.e-shop-direct.com/eshop/usg-reitsport/trensenzaum-%C2%BBestrella%C2%AB-13172/[[a]]
fajnie leży,naczółek opadający. Fajna skórka. Zrobię zdjęcie na mojej kobyłce.
Ircia   Olsztyn Różnowo
23 czerwca 2013 15:28
Nie mogę się doszukać firmy czy nazwy tego ogłowia, ma taki znaczek na naczółku i nachrapniku  :kwiatek:
 
to jest claridge house z hooksa
Ircia   Olsztyn Różnowo
23 czerwca 2013 17:26
pantofel  Dziękuję  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2013 12:23
i jak wrażenia osób, które zdecydowały się na zakup HKM Milano?  👀
macałam w sklepie i super - miękka skóra, miękko podszyte, a przede wszystkim świetnie wykończone. ale dylematy baby (nie wiem czy brać brąz itp.)  😁
Szukam ogłowia z nachrapnikiem zaciskowym, skóra czarna z białym podszyciem nachrapnika, rozmiar full do 350-max 400zł. Czy coś ładnego i porządnego wam się rzuciło w oczy? Mi narazie chyba tylko BR Bentham, ale chciałabym mieć większy wybór  👀
ladydill, teraz jeszcze BR wypuściło serię ogłowi Premiere, od ogłowi BR różnią się tym, ze w naczółkach mają zwykłe cyrkonie, a nie Swarovskiego, poza tym mają od razu wodze i gdzieś tak z połowę niższe ceny 😉
W wersji z podszywanymi na biało nachrapnikami zaciskowymi masz ogłowia Toulon (na zdjęciu z czarnym)

albo Grenoble (lakierek)


Mam też trochę fotek naszych aktualnych zestawów ogłowiowych 🙂
Karolek w Kingstonie (użytkujemy już kilka miesięcy, na razie żadnych rys, całkiem solidny ten lakierek)



I Zombie (ogłowie z części, naczółek z miedzianymi Swarkami i reszta BR, góra nachrapnika Ursus - Rudy ma bardzo szeroką górę nosa i wąską szczękę, z gotowych nie było nic, co by pasowało naprawdę idealnie, więc dorobiliśmy. Nachrapnik super, trochę tylko podszycie na nosie już się ubiło i robi się twardawe, za to minusik). Jeden z nielicznych koni, które wyglądają nieźle w hanowerze 😉





quantanamera, boskie te ogłowia. Zwłaszcza wasze zestawy 😉 A ten naczółek na Rudym to z jakiego BR?
Dzięki Quanta! Premiere Orleans wstępnie wybrałam, jak nie znajdę nic ciekaweszego do jutra, to zamawiam!
Naczółek Zombiego był kupowany osobno jako naczółek - opadający z dużymi cyrkoniami, jest dostępny w kilku kolorach (teraz mi się wbiła w głowę prisma, czyli Swarki aurora boreale, niby srebrne, ale z wszystkim kolorami na raz, na pewno Karaczan byłby takim naczółkiem zachwycony!) 😁
Ta miedziana fala jest też w ogłowiu Cheshunt, no i epk ma identyczny naczółek, tylko coś skąpi zdjęć 🍴

W ogóle to BR ma teraz szalony wybór kolorów naczółków (szafir, ametyst, turkusowy, dymny topaz, jasny miedziany, rubinowa czerwień, dwa rodzaje czarnych, vintage rose - śliczny), szkoda tylko, że większość jest albo w naczółkach z dwoma kolorami Swarków (kompletnie mi się to nie podoba), no i kosztują niewiele mniej niż całe ogłowie. Ale i dobrze, bo nic mnie nie kusi 🙂
hej mam prośbę może ktoś wie jak nazywa się ten model ogłowia to jest z hooksa

quanta do Zombiaka hanower pasuje, bo, jak sama pisałaś, ma wąski nos a łeb jak kubeł. Dzięki temu głowa mu się nie robi dłuuuuga i chuuuda jak u szczurka.
Naczółek fajnie zagrał z jego maścią. Moim zdaniem wygląda o niebo lepiej niż w rureczce, choć sama nie przepadam za hanowerami.  😍
Natomiast do Karolka mi to ogłowie nie pasuje (ale ja jestem upośledzona pod kątem lakierków), ale w sumie nie wiem w czym bym go widziała. Chłopak ma trudną ogłowiowo maść.  🤬
quanta wiesz coś może kiedy ten Toulon będzie w ofercie sklepów w Polsce np. w animalii ?
quanta wiesz coś może kiedy ten Toulon będzie w ofercie sklepów w Polsce np. w animalii ?



Na zamówienie widziałam na stronie www.br-konie.pl
pamiętacie jak się nazywa ogłowie HKM z cyrkoniami w nachrapniku?
Rudziszon w Dy'onie Working Collection. Skóra super - mięciutka, piękny kolor.

Ostatnio miałam w łapkach to ogłowie. Podgardle mnie zaintrygowało
ostatnio w łapkach to ogłowie. Podgardle mnie zainteresowała

Kali jeść? 😀 Trochę nie po Polsku Ci wyszło. 🙂 podgardle bardzo wygodne do zapinania.
klaudusia1015, USG ma coś z podobnym motywem.

Jednak w tym hooksowym serduszka dają fajniejszy efekt 🙂
_megi_ dzięki bardzo
jeszcze głupie pyt Pony bridle  to model?

Rodzina ze szwecji będzie jechać i ma mi przywieść to oglowie ah ja w nim się zakochałam
Rzucily sie Wam w oczy gdzies fajne naczółki rurkowe?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2013 20:39
kto mi pomoże?
http://www.hookseurope.com/product.aspx?productid=300309&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC kto tu widzi rozmiarowke? potrzebuje hanowera w rozmiarze pony 👀
Zairka, wybierz najpierw kolor, pojawi się obok w okienku rozmiar 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2013 21:55
dziekuje :kwiatek:
quanta Grenoble piękny. Gdzie można to cudo kupić?
quanta Grenoble piękny. Gdzie można to cudo kupić?


Ja Ci odpowiem- www.br-konie.pl 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się