Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

ash   Sukces jest koloru blond....
26 czerwca 2013 09:41
efka, Krzysio wygląda bosko! Ale kawał chłopa z niego!
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
26 czerwca 2013 11:02
Od jakiegoś czasu czytuję wątek i chciałabym się do niego przyłączyć.
Strasznie fajne macie koniska i widzę, że ten kącik Rekreanta jest bardzo ambitnym kącikiem 😉
My sobie człapiemy tylko, wracamy tak naprawdę po kontuzji do lekkiej pracy.
Mam nadzieję, że dacie mi motywację do jazdy 🙂
Rewir bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie
Efka no wiesz... ja jestem nie nieusatysfakcjonowana. Wieki całe Krzysia nie pokazywałaś i wpadasz tylko z dwoma zdjęciami? Wstaw więcej, nie wierzę że nie masz.
Mehari na Dzień Dobry wstaw jakieś zdjęcie z Waszego tuptania 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 czerwca 2013 14:01
Mehari, ależ nie każdy tu jest mega ambitnym rekreantem, są też osoby czerpiące radość właśnie z tuptania - na przykład ja 😀 Witamy w kąciku i pokazuj swoje kopytne 🙂
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
26 czerwca 2013 14:19
Koniczyna, maleństwo, świeżych niestety nie posiadam 🙁 nikomu się nie chce ze mną siedzieć wieczorem na łące i robić zdjęć..
Jakieś stare:
- z października
- zimowe
- z niedzieli telefonowe z grzbietu 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 czerwca 2013 14:55
A ja znowu wpadam prosić o mocne kciuki za Księciunia, nie jest dobrze...🙁
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
26 czerwca 2013 14:56
Zu, trzymam !

co to się dzieje na tym świecie... :|
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2013 15:07
Rany, co to za czarna seria? 🤔

Zu, są kciuki oczywiście!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2013 15:19
Zu kciuki są !!!!!!!!
Zu , trzymam kciuki!
asds   Life goes on...
26 czerwca 2013 19:40
rewir

Najszczersze kondolencje z mojej strony.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 czerwca 2013 20:42
Zu, co się dzieje?????
mocno trzymam kciuki!!!
Martita   Martita & Orestes Company
26 czerwca 2013 20:43
Zu Kciuki są!!
rewir, trzymaj się mocno  😕
Zu - i my trzymamy!!!
robakt   Liczy się jutro.
26 czerwca 2013 21:04
Zu trzymam, trzymam!
Rewir- brak mi słów które mogę wyrazić w tej trudnej dla Ciebie chwili, po raz kolejny zmagasz się z cierpieniem po stracie konia, a mi nasuwa się pytanie - Dlaczego 🙁((
trzymaj się, jesteśmy z Tobą!!


Zu - zaciskam kciuki
matko, co się dzieje 🙁 wszędzie słyszę tylko złe wieści 🙁
Zu, ode mnie kciuki również są!
rewir strasznie mi przykro, kojarzę Was z wątku folbluciego- aż ciężko było uwierzyc jak to przeczytałam  😕

Jako rekreant pełną gębą chciałam się przywitać (chyba mnie tu jeszcze nie było) z moim dziecię
Intruz xx


oraz kobyłką trenera
Grota AA

(właściciel P.Szczerba)
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
26 czerwca 2013 22:03
Zu Trzymaj się mocno!  :kwiatek:

ja też obserwuję dłuugo wątek i nie miałam czasu, żeby pokazać kobyłkę 😉

od dwóch miesięcy wdrażamy się z powrotem do regularnej pracy, od miesiąca (po maturach🙂😉 skaczemy.

W weekend zaliczyłyśmy debiut w podwórkowych regionalkach ujeżdżeniowych w klasie L 🙂
Jak na nią nie było najgorzej, wcześniej w wkkw jechałyśmy tylko "żeby przejechać i mieć z głowy"..

fotka z rozprężenia:
(edit)

czworoboku, z uśmiechem pokazującym, że lepiej nie będzie..😉


i na wyścigach kłusaków:

Chciałam się pochwalić 🙂 znalazłam pracę przy koniach 🙂 niestety musiałam opuścić "moje" kucyki z różnych osobistych powodów, ale Siwy pojechał pod Wrocław na krycie w dzierżawę i z tego co wiem ma się dobrze 🙂 a ja mam tutaj fajne maszynki do jazdy 🙂 7 koni z czego jeden dziadek - 19 lat, na którym już się prawie nie jeździ. A reszta:

og. Sky Is Limit



og. Chicollo


kl. Ushi


wał. Arie D.D.H.


wał. Ontario


kl. Epona


Zu kciuki trzymam mocno. Pisz co się dzieje.

Dlaczego na 19-letnim koniu rzadko się jezdzi. U mnie jak odstawiliśmy "dziadka" 22 lata od pracy to momentalnie "zdziadział" zad mu się zapadł, brzuchol zrobił się wielki. Od wiosny znów chodzi i od razu poweselał, wygląd się poprawił. Poprostu konisko nie umie nic nie robic, chce byc potrzebny. Nie ma mowy o przeciązeniach ale o spacerkach lub lekkiej jezdzie jak najbardziej.
Faza to jest taki tłuczek, że po prostu nikt nie ma ochoty na niego wsiadać 😉 ruszyć go kłusem, a tym bardziej galopem to masakra jest 🙂 może chodzić, nie ma problemu, na spacerki w teren czy coś, ale ja nie mam czasu na to, bo mam inne konie do ruszania i dużo innej roboty 😉 a innych osób też za bardzo nie ma, żeby miał go kto ruszać 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 czerwca 2013 09:40
Rewir bardzo mi przykro
Zu kciuki są

Co do starszych koni to mój wczoraj przeżył dentystę i niestety zaczyna nam już doskwierać SKS czyli "starość k*** starość" 🙁 chłopak powoli zaczyna gubić zęby i niestety czas pożegnać się z pełnym owsem.

Na szczęście Pan Super Doktor pochwalił kondycje i kazał żużlować dalej na dziadku - wygląda więc na to że we wrześniu zadebiutujemy na czworobokach 🙂 Dlatego zachęcam wszystkich właścicieli koni do zapewnienia im aktywnej starości- starszaki odstawione od roboty wyłącznie z racji wieku - wcale dobrze się nie czują.


ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 czerwca 2013 09:41
Zygzak: fajne te koniki. To w Polsce jest?
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
27 czerwca 2013 10:55
Zygzak, Limit i Ontario są boscy 🙂
podziel się końmi do jazdy (i czasem) :P
Zu, co się dzieje z Księciuniem? Kciuki są!
Zygzak, Sky is Limit fajny 🙂 a Ontario kojażę, ale nie wiem skąd.

My po zawodach w Warce, którą klasowo zalało  🙄


Zuzu., bardzo fajny zwierz  🙂
a ja ostatnio usłyszałam, że moja kobyła zaczyna się ruszać jak tygrysica  😁 szkoda tylko, że jak wjeżdżamy na czworobok, to wszystko jest takieeee ciekawe, a płotki takie straszne  🤔wirek:
ElaPe tak, w Polsce 🙂 pod Radomiem 🙂

Zuzu najbardziej lubiany jest Sky właśnie 🙂 też najbardziej go lubię i lubię na nim jeździć 🙂

Mahari no fajni są fajni 🙂 obaj urodziwi bardzo 🙂
Zygzak mnie najbardziej za oko chwyciły Sky i Chicollo  😍 lubię konie w takim typie

Zuzu. fajna kobyłka i bardzo ładnie wyglądacie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się