Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 czerwca 2013 20:16
Dzięki Strzyga!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2013 20:18
ChingisChan, we Wrocławiu za rower w autobusie miejskim i tramwaju płaci się 1,5.
Przeczytaj regulamin przewoźnika.
czy ktoś wie czy to wina komputera czy przeglądarek jak otwieram filmiki na youtube to dochodzi do 3-4 sekund i się zacina, ani się nie ładuje ani nie można przewinąć dalej po odczekaniu jeden filmik normalnie działa a kolejne już nie..  🤔 mam tak od kilku dni w mozilli i IE
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2013 20:44
spróbuj Chrome
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 21:20
martva, ale najlepiej jak najszybciej, bo im dłużej czekasz, tym bardziej oni są nieprzyjaźnie nastawieni.  I na policje też jak najszybciej.
madmaddie jest dalej tak samo 3 linki chodziły elegancko i dalej się zacina :/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 czerwca 2013 21:40
martva, ale najlepiej jak najszybciej, bo im dłużej czekasz, tym bardziej oni są nieprzyjaźnie nastawieni.  I na policje też jak najszybciej.



To znaczy bardziej stawiam, że jestem poobijana, bo ani spuchnięte, ani siniaków ani nic. Ruszać też normalnie mogę. Po prostu "czuję, że mam łokieć". Najpóźniej jutro rano trafię do szpitala, zobaczymy po nocy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 21:43
To tylko się z tego cieszyć!!!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 czerwca 2013 21:52
Wiem, wiem. Wystarczająco mnie boli mój rozbity Porszunio 🙁 Co moje biedne małe autko mu zrobiło 🙁(((  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 22:06
Naprawi się 😀 Mój Pandziowóz wyglądał TRAGICZNIE, a jest znów piękny i kochany =)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 czerwca 2013 22:12
Obawiam się, że będzie szkoda całkowita 🙁 Cały przód ruszony, stawiam, że pokrzywiony... No nic, zgłoszenie u ubezpieczyciela zrobione, czekamy na rzeczoznawcę/likwidatora szkód. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że drań uciekł z miejsca zdarzenia, a jak go potem namierzyliśmy(miałam zrobione zdjęcie blach) to łaskawie zgłosił się na policję. Szkoda tylko, że mandaty są tak małe i poza karą finansową(w sensie, że pewnie będzie musiał oddać ubezpieczycielowi to co oni mi wypłacą) nie czeka go nic więcej. On ma ledwo wgnieciony zderzak, ja nie mam samochodu... Dramat, dramat, dramat  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 22:20
Wyślę Ci na fejsie zdjęcie Pandzinki. Ku pokrzepieniu serc =)
Strzyga kupiłam dzisiaj w tesco orzeszki wasabi (chociaż wolę groszki!) - były w miejscu gdzie są produkty "koniec serii". Dodatkowo znalazłam groszki na allegro 🙂😉))
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 23:20
Ja uwielbiam orzeszki. Były z jakiś miesiąc temu w biedrze i radość ma była OGROMNA.
Ja mam takie głupiutkie pytanie, ale pierwszy raz lecę samolotem.
Jak to wygląda z odbieraniem bagażu? Leży jakby "na kupie" i szukaj człowieku swojego? Czy jakoś inaczej jest to rozwiązane?
Heval, bagaże wyjeżdżają na takiej dłuugiej taśmie. Pasażerowie ustawiają się wzdłuż tej taśmy i czekają spokojnie aż ich bagaż podjedzie. Jak nie zdążysz go zabrać, to zrobi kółko i wróci 🙂
Musisz tylko odnaleźć odpowiednią taśmę, na większości dużych lotnisk jest na górze ekran z informacją, z którego lotu bagaże są przy danej taśmie :kwiatek:
Dzionka, zen, dzięki  :kwiatek: Właśnie się zastanawiałam czy to jak na filmie, ale lepiej być gotowym. Teraz mogę ruszać w świat 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2013 13:09
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uqdmmC3YX08#at=60
Co to jest i o co w tym chodzi? To są zawody, tradycja, z jakiej okazji?  🤔
ekuss   Töltem przez życie
27 czerwca 2013 16:07
Wie ktoś może ile kosztują bilety lotnicze na Islandię? Tak w przybliżeniu?

Teraz to bym liczyla przynajmniej 1.500,bo jest sezon. Zalezy czy chcecie na teraz i na wakacje czy pozniej. Jesienia to i za 500 zl mozna obrocic jak jest promocja,a tak to na pewno nie bedzie nizej niz 1000-1500 (a na Islandie latalam i z Warszawy i z Krakowa jak i przez Berlin, Frankfurt czy Kopenhage).
Jak zakryć świeże rozstępy na ramionach(nie licząc makijażu)?  😡
Lada moment jadę na obóz, szykują się upały a ja się wstydzę w bluzce na ramiączka pokazać.  🙁
vero rajstopy w sprayu np. sally hansen - ale na czarnym zostawią ślad.
ekuss, dzięki wielkie za odpowiedź! 🙂
gajowa, nie pomyślałam o tym. Na pewno spróbuję.
Jak mogę wyczyścić klawiaturę w laptopie? Odkąd go mam przynajmniej raz w tygodniu próbuję poratować się odkurzaczem na maksymalnym wdechu, ale niestety zarówno kurz jak i jakieś okruszki i inne drobne syfki zbierają się pod i pomiędzy klawiszami.. 😤 Wygląda to coraz gorzej. Przestrzenie między klawiszami są małe, kiedyś próbowałam wytrzeć je z kurzu patyczkami do uszu, ale niestety.. nie wchodzą.. Z głośnikiem nie jest lepiej, ma takie mikroskopijne dziurki, do których w paru miejscach coś się wbiło.. Nijak to wyczyścić ani odkurzaczem ani wykałaczką 😵 Gdzieś mi się o uszy obiło, że jak ma się sprężarkę to można ten brud wydmuchać? Ale sprężarki nie mam.. Może są jakieś specjalne urządzenia do czyszczenia laptopów? Na Allegro nie bardzo wiem jakie hasła wpisać, nic póki co nie udało mi się znaleźć..
a sprężone powietrze? ok 10-15zł w marketach.
Ooo, dobre! Wygooglowałam to, chodzi o taki spray z rurką? Nawet jest filmik na yt z instrukcją 😁 Calore, dziękuję bardzo! :kwiatek:
ekuss   Töltem przez życie
28 czerwca 2013 14:26
ekuss, dzięki wielkie za odpowiedź!

Nie ma sprawy 🙂 Jakbys potrzebowala informacji o Islandii to mozesz walic smialo 😀
gllosia, spoko 😉 tylko nie kupuj w media markcie. takie samo w realu kosztuje 5zł mniej 😉
Jeśli mam migawkę która jest ważna na terenie Łodzi i "działa" na wszystkie linie, to mogę na niej pojechać z Łodzi do Ksawerowa, i spowrotem?  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się