matura

dzisiaj sprawdzamy o 12 ??
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 czerwca 2013 10:49
tak
jak to dzisiaj, przeciez jutro jest 28?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 czerwca 2013 12:09
no ale po północy to już będzie 28. ja mam jutro odebranie wyników w szkole
no ja tez od 11 w szkole, ale na stronie o 9  😉 wystraszylyscie mnie początkowo, ze powinnam byc w szkole haha
Ja też już się wystraszyłam :P
Po moje znowu pójdzie mama. Chyba umrę jutro w pracy ze stresu.
estena   Wariat nad wariaty.
27 czerwca 2013 21:56
To jest na stronie cke tak ? I konkretnie jak to sprawdzić ? Jest tam jakaś zakładka 'wyniki' etc ? 🙂
estena to jest na stronie Twojej OKE wchodzisz w zakładkę panel ucznia . Umieram jeszcze godzina  😵
estena   Wariat nad wariaty.
27 czerwca 2013 22:02
Bernardeta :kwiatek:
Wiecie czy w oke Gdańsk będą o północy? Bo nie ma nigdzie info, a wiem, że w niektórych dopiero o 9  👀
robakt   Liczy się jutro.
27 czerwca 2013 22:30
Umrę przez kolejne 32 minuty...
100 % ,ze o północy ?
to zależy od oke, zobacz na stronie swojego czy jest coś napisane, o której będą wyniki.
Wiecie czy w oke Gdańsk będą o północy? Bo nie ma nigdzie info, a wiem, że w niektórych dopiero o 9  👀

Informacja o wynikach OKE Gdańsk - będą one dostępne jutro rano
źródło: https://www.facebook.com/pages/Wirtualny-Informator-Maturzysty/303620251015?fref=ts


Czuję, że zawaliłam...  😵
na OKE Jaworzno piszą, że dopiero o 9.. 🙁 pospałam........
Terminy udostępniania wyników:
- egzamin maturalny od 28 czerwca - godz. 12😲0

Teraz mam zagwozdkę, czy chodzi o północ, czy południe...
Altiria: południe   😉
zdane  😅
u mnie też zdane  😅 nie z takim efektem jaki był przewidywany ale cóż jak coś się poprawi, nie ?  🙄
u mnie też zdane  😅 (ja z polskiego miałam 60 %  😁  ) nie z takim efektem jaki był przewidywany ale cóż jak coś się poprawi, nie ?  🙄

Ja też 60%  😀
Chemia i matematyka dobrze, biologia kiepsko, ale najważniejsze, że zdane.
estena   Wariat nad wariaty.
27 czerwca 2013 23:54
To już znacie wyniki ? 🙂 Ja się próbuję dostać na Krakowski oke i nihuhu nie wpuści mnie serwer.. grrr  😤
Superowo, a ja muszę czekać jeszcze 11 godzin żeby się dowiedzieć.  😂
Dobra to ja trzymam za Was wszystkie które muszą czekać do jutra kciuki abyście psychicznie do jutra dotrwały ! Będzie dobrze !!!  😀
robakt   Liczy się jutro.
28 czerwca 2013 05:17
Ja wczoraj odpuściłam ładowanie się na serwer, sprawdziłam teraz i jestem zadowolona  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 czerwca 2013 05:54
u mnie okropnie. w życiu tak słabo rozszerzonej biologii nie napisałam 🙁
Jeeeeju, muszę czekać do 12😲0...  😵
u mnie serwer na oke jaworzno przeładowany 🙁(

zdane hehe, dla mnie ok 😀
W tym roku jest szansa na lekarski, wprawdzie bioli nie poprawiłam, ale chemia 93%  😀 175 punktów powinno wystarczyć, mam nadzieję  😵
Mój lekarski sobie chyba poczeka jeszcze rok.  🙄 zonk gdzie składałaś? Gdzie chcesz się najbardziej dostać ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się