Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

W Santosie dość średnio z podłożami,szczególnie na zewnętrznych placach. Ale opieka nad końmi dobra. Nie wiem jak Botoja po ostatnich zalaniach.
W Kobylanach są dwie stajnie. W Nawojowej też jest stajnia, w Niegardowie, ale to już większe odległości.
Ta w Pisarach nie istnieje.
zuza   mój nałóg
28 czerwca 2013 07:53
Nie wiem jak z miejscem ale 'Na gościńcu" na pewno dobra opieka i dużo siedzą na zewnątrz.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
28 czerwca 2013 08:38
Ja trzymam konia u Uli w Węgrzcach.
Naturalsem nie jestem i nie będę. naturalsi są a stajni, ale niegroźni  🤣
Ja robię swoje oni swoje i jest dobrze.  Rozmawiamy, dzielimy się doświadczeniami  wszystko na luzie, bez jakiś wyrzutów ze ja,  niedobra, jeżdżę klasycznie i nie chce się przerzucić na naturals.
Opieka w stajni bardzo dobra,  do stajni mam 4 min autem, konie codziennie wychodzą. Jestem zadowolona, mój koń chyba też  🙂
Botoja to jeszcze ja,  RatanaPacia
A w Botoi pracuje już nowa instruktorka?  👀 Bo pamiętam że w maju miały byc jakieś zmiany w kadrze  😀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
28 czerwca 2013 09:35
Tak, Natalia  pracuje od maja.
Nastąpiła zmiana kursu abc woltyżerki z panem Adamem Susłowskim w Stajni Bodzanów. Nowy termin to 5 i 6 października, serdecznie zapraszamy🙂
znacie weterynarza, który wykona u konia badania sprawdzajace wnętrostwo? najlepiej z malopolskiego
prosze o pomoc 
arabek, Marek Tischner?
mozecie polecic jekieś pensjonaty w krakowie lub niedalekich okolicach w cenie ok 800zł czy jednak to za mało zeby znaleźć dobra stajnie? będe wdzieczna🙂
ushia   It's a kind o'magic
29 czerwca 2013 17:05
zalezy co dla Ciebie znaczy "dobra stajnia"
jezeli ma miec hale i infrastrukture bardziej "proczlowiecza" to moze byc ciezko, jezeli ma byc dom dla konia to znajdziesz
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 czerwca 2013 18:18
kassik- a w jakich okolicach, która część krakowa? No i czego wymagasz, potrzebujesz warunków do treningu?
Jeśłi chodzi o stajnie z halą to "w okolicach 800" jest Botoja za 900, Faruk w Niegardowie- 700 i Rzeszotary (taaka hala  :hihi🙂 trochę taniej, Tomaszowice, Bodzanów - ok 800?, Santos i Facimiech już koło 1000 ale bliżej i warunki nieporównywalne.
Kami   kasztan z gwiazdką
29 czerwca 2013 18:25
Parę osób pytało o kolejny termin odznaki w Santosie - w biurze wisi kartka na którą mogą się wpisywać chętni z napisem "sierpień"  😉 konkretnej daty jeszcze nie ma  🙂
Ooo! Może i ja się w końcu wybiorę srebro zrobić! Tylko muszę jakiegoś konia do skoków dorwać.
Bodzanów zdaje się 900. Ok, chyba do Pcimia się wybierzemy, ale gdyby był jakieś zbieranie chętnych na egzamin w Michałowicach w okolicach końca sierpnia/wrzesień, to też proszę uwzględnić moją podopieczną 🙂
nie oczekuje "złotych " klamek 🙂 chodzi mi o to zebym nie było problemów jeśli chodzi o utrzymanie typu karnienie itd. bo już byłam w niesprzyjającej stajni niestety... hala by się przydała - wiem że wtedy koszty będą większe  ale zaleznie od jakie będą warunki dla konia tyle zapłace  - nie stac mnie jednak np na 1300zł . Chciałabym wiedzieć co polecacie aby była dobra stajnia(karmienie, sprzątanie w boksach regularne) , dobre podłoze ( bardzo wazne jest to dla mnie) oraz hala (niekoniecznie ale miło by było 🙂😉 i w jakich cenach  - jak już bede wiedzieć gdzie warto i zobacze to wtedy będe myśleć o cenie🙂. Mieszkam okolicy Armii Krajowej wiec zalezy mi aby do stajni był dojazd w miarę dobry komunikacja miejska jak sie da ,gdyż nie wiem czy będe posiadać samochód🙂
kassik z dworca głównego dojedziesz do Targowiska - 950zł, na warunki nie można narzekać chyba pod żadnym względem. Jeszcze Facimiech 1000zł, ale nie wiem jak tam z dojazdem. Tomaszowic nie polecam, mimo że dojazd bardzo dobry.
A Tomaszowice to Podskalany?
Zorilla Tak.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 lipca 2013 07:00
kassik wydaje mi się w takim razie, że Botoja (którą masz najbliżej chyba) odpada ze względu na dobre podłoże, na ujeżdżalni kamienie a na hali piasek, taki zwykły, w niektórych miejscach bardziej grząski a w niektórych kilka centymetrów do ziemi.
Tak jak mówi Pacia, Targowisko (Łężkowice, 950 zł) jest dosyć dobrym pomysłem, jest hala, podłoże, dziewczyny chyba zadowolone 😉 no i również Facimiech (1000zł) ale tu z Armii Krajowej będziesz jechać dość długo...ale jeździ tam mnóstwo osób więc zawsze można się z kimś zabrać 😉  W obydwu tych stajniach opieka jest bardzo dobra 🙂

edit: niedoczytanie.
A swoją drogą - gdzie jest stajnia w Tomaszowicach? Przejeżdżałam ostatnio, do koleżanki i jakoś znaleźć nie mogłam.
Dziękuje wam dziewczyny bardzo  :kwiatek: :kwiatek: wiem już co jest warte uwagi .  😀 jak tylko skończy mi sie sesja i będę miała wolne to zacznę oglądać 🙂 Nie wiecie moze czy Targowisko ma jakąś stronę www?
kolebka kolo dworu w Tomaszowicach musisz skrecic w ul. Podskalany i jechac do samego konca.  🙂

kassik, nie ma.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 lipca 2013 21:09
wybiera się ktoś jutro na klinikę z Gerdem do Facimiecha? 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 lipca 2013 22:16
Mam potwierdzone info, że do końca tygodnia powinny zawisnąć na stronie MZJ propozycje ZR i ZT w ujeżdżeniu w Michałowicach 13-14.07 🙂

Słyszałam też, że w sierpniu w Bolęcinie ma odbyć się egzamin na złotą odznakę. Ktoś ma więcej info? Przede wszystkim o dokładnej dacie?
Zorilla, Magdzior?
maison,  jadę z koleżanką 🙂
Oj ja jestem bardzo nie na czasie i nic nie słyszalam.
ja też się wybieram  🤣
My też jedziemy.  🏇
Do końca tygodnia, no ładnie, trochę późno... :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się