Końska rewia mody cz. VII (2013)

dziękuje bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 czerwca 2013 21:30
widziała może któraś z Was owijki Anky Iris Blue?

Nigdzie nie mogę znaleźć, a może w jakimś sklepie stacjonarnym są lub gdzieś ukryte w necie.

dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna widziałam tu:
http://www.sklep.horsemarket.pl/produkt/7513438/      :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Na moje oko raczej nie ten sam.. Całkiem inny haft.
wątek zamknięty
A ta lamówka i ten pas przez środek jest w kolorze kremowym czy beżowym, bo mój monitor przekłamuje strasznie kolory 🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 czerwca 2013 09:54
Może złe zdjęcie jest w końskim wstawione? Ja bym napisła do dziewczynki i zapytała się z którego roku jest ten czaprak który ma na zdjęciu Pola.
wątek zamknięty
emptyline, dzięki, tak zrobię🙂
wątek zamknięty
Enigma w cotton green  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2013 10:37
ahawa, fajnie, choć do tego odcienia zieleni nie jestem przekonana 🙂

Polopad Lavender, jeden z moich ulubionych padów 💘



wątek zamknięty
Livia mistrzu ile Ty masz czapraków? :P
wątek zamknięty
Tyle ile powinna 🙂 Ślicznie 🤣
wątek zamknięty
ślicznie  💘 jeden z lepszych padów.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2013 15:30
barnabik, Karino, bardzo dziękuję 🙂 Długo polowałam na ten polopad i zdecydowanie się opłacało 🙂

LoveRock, staram się utrzymywać ilość w ryzach  😁
wątek zamknięty
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.
Poszukuję kolekcji Eskadrona Platinum z 2013r. ?? Kilka rzeczy ma konik.com, ale nie to co mnie interesuje.
Ktoś coś ??
wątek zamknięty
w sklepie Karina na zamówienie 🙂 Sama czaję się na błyszczącego granatowego platinum 😀
wątek zamknięty
Jeszcze nie wrzucałam tu, więc caball kiwi na kobyle 🙂
wątek zamknięty
brunatna caball jak zwykle wypada szałowo  😜
wątek zamknięty
brunatna
Jak dla mnie jest szał! Bardzo fajnie  kontrastuje z maścią kobyły.
wątek zamknięty
a propo Caballa, czy ma ktos do porównania jak bardzo różni się pad skokowy od wszechstronnego? dla porównania, może być na koniu, obojętnie 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
30 czerwca 2013 19:51
Livia o jak śłicznie 😀 baardzo mi się podoba! 🙂

brunatna no pięknie, jak zwykle... ale i tak w innych kolorkach bardziej mi się podobacie 😉
wątek zamknięty
DressageLife, mnie tez o granaty chodzi. Niestety z tego co widze to nawet np. na calevo nie ma juz w granacie tego czapraka co bym chciała.
wątek zamknięty
http://cavalloshop.pl/katalog2/eskadron-platinum-limited-edition/ - jakiś granat Platinum mają, nie wiem, czy o ten chodzi
wątek zamknięty
Dzieki, ale nie o ten właśnie.
Ten model znalazłam w kilku sklepach, ale to ten najbrzydszy jest, cały "świecący" i satynowy.

edit !!!!
keirashara, jestes wielka !!! Maja tez ten, którego szukam !!!  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja się właśnie dziwiłam, że te "świeciuchy" mogą się komuś podobać  😁 No, ale o gustach się nie dyskutuje, wpadłam na niego przypadkowo, bo ich stacjonarny mam 5 minut piechotą, a świerzbi mnie do nowej szmatki, tylko ciągle nie wiem jakiej.
wątek zamknięty
ahawa, dla mnie to jak na tego konia zarzucisz starą szmatę to dalej będzie wyglądac szałowo 😍

Livia,  i szmata super i koń wygląda szałowo 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 czerwca 2013 22:39
Całusek w cottonie coffee i owijkach pink (ankowe) w asyście rozmazanych maków. 🙂




brunatna, sam kolor mi się bardzo podoba, ale cholera, kompletnie mnie nie rajcują te pady ze sznureczkami, nie leży mi to. Gdyby był gładki, zdecydowanie bym się zachwycała. 🙂

A mnie coraz mniej się ostatnio podoba, mój portfel się cieszy. 🙂
wątek zamknięty
ahawa, fajnie w zieleni. A konisko jakie piękne 😍
brunatna, po prostu szał 😜
emptyline, Całusowi bardzo pasują połączenia brązu i różu. Btw on ma nieco mniej kropek niż wcześniej czy mi się wydaje?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 czerwca 2013 23:01
kittajka, dzięki. A co do plamek, to jest dosyć ciekawy proces. Tych maleńkich mu przybywa, rozlewają się coraz wyżej i ciemnieje, ale te duże się trochę zmniejszyły. Także chyba nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie. 🙂
wątek zamknięty
Burza, kittajka, dzięki  😡  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.