Stajnie na Śląsku

Stajnia jest na granicy Mysłowic z Katowicami 😉 http://www.padok.net/index.php?action=14
U nas też nie ma pensjonatu bo właściciel nie chce mieć problemów z końmi  prywatnymi. Nasze konie chodzą dużo w hipoterapii i jest też rekreacja praktycznie cały dzień. Nie istnieje stajnia idealna. Ale u nas konie nie są ani chude ani nic 🙂 Przepraszam jeśli kogoś uraziłam 🙂 A co do tamtego  wpisu  to mi się dodało 2 razy to samo 🙂
To teraz bardzo proszę się przyznać, kto był w Aurze 🙂
A jeszcze bardziej interesowałoby mnie, kto robił zdjęcia ;p
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 czerwca 2013 19:11
Byłam i zdjęcia robiłam 😉 Stałam przy ogrodzeniu od strony "furtki" tu z przodu 😉 Ciebie poznałam od razu po czerwonym fraku i białym odzieniu konia :P
Z przejazdu Twojego mam kilka zdjęć, ale tak trochę z daleka, także nie do końca są wyraźne ale zawsze coś 😉
JSBach - zapytaj w wątku Śląsk 🙂
ja również będę wdzięczna o przyznawanie się 😉 Siwa, obszerna kobyła w fioletowym czapraku 😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 czerwca 2013 19:44
Gazellasta,  w którym konkursie?
moja kluska w LL 😉
Farifelia: To wyślij mi proszę jak możesz 🙂
Gazzelasta, Ciebie też widziałam 😉 W ogóle bardzo dużo znajomych twarzy
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 czerwca 2013 21:22
Gazellasta, przykro mi, niestety nie mam :/
Przyjechałam pod koniec pierwszej LL a jak padało to nie robiłam zdjęć, także niestety ale nie mam 🙁

JSBach jutro Ci podeślę jak zgram na kompa 🙂
Posiadam aktualne fotki stajni w Sosnowcu-Ostrowach jakby ktoś był zainteresowany pensjonatem.
Nie mylić z Milowicami, które wcześniej tam stacjonowały 😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
01 lipca 2013 07:00
RaDag to stajnia dalej funkcjonuje? Bo chodziły ploty, że osiedle domków ma tam deweloper budować.
Fajnie. Porciasty tam stał zanim go wzięłam. Stajnia z potencjałem, bardzo mi się podobała, tylko... niestety nie była w odpowiednich rękach, a ostanie lata "funkcjonowania" pod starym kierownictwem, to już była czarna rozpacz. Mam nadzieję, że teraz się rozwinie i zostanie wykorzystany cały potencjał tego miejsca.

Proszę o zdjęcia :kwiatek:
Osiedle domków powstaje dalej. Między ulicą Limbową a tym takim nasypem z lipami, na którym tam idzie ścieżka do lasu.
Tak, niestety poprzedni bywalcy zrobili bardzo złą robotę nowym. Słyszałam  różnych stron co tam się wyczyniało 🤔
Nowi mają diametralni inne podejście 🙂
Czy się rozwinie i zostanie wykorzystany potencjał nie wiem. Ale jest szansa.
Póki co wł chcą się spokojnie zmierzyć z tematem i na razie ma być mały, kameralny pensjonat na ok 10-12 koni.
Inwestycje nie z wielkim rozmachem, ale krok po kroku (w dobrym kierunku) widać z miesiąca na miesiąc 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2013 08:48
RaDag, czyli odchodzą od rekreacji? Nigdy tam nie byłam, bo opinie bardzo zniechęcające. Fajnie, że znaleźli się ludzie, którzy mają jakiś plan i do niego dążą.
"Odchodzą", to nie najlepsze słowo.
Rekreacji tam po prostu nie ma =)
Czasem córka wł bierze kogoś na własnego konia.
desire   Druhu nieoceniony...
01 lipca 2013 17:41
czy wychodzi na to, że tylko ja z aparatem byłam w Jastrzębiu ?  🤣 😀iabeł:

zdjęcia nie powalają, to fakt.  🙄  padało, co chwile musiałam aparat chować, nie nadążałam.  😜 😁  ale cośtam jest... kLik
czy stoi ktoś może w stajni "Rancho" w Rudzie Śląskiej ?
Czy ktoś się wybiera na amatorki do Siewierza w następny weekend?
ma ktoś może fotki z ostatnich zawodów w EQUI VERSO  w Jastrzębiu?
Farifelia   Farys 21.05.2008
02 lipca 2013 09:18
Lwinka kilka postów wyżej, desire pisała, że była w Jastrzębiu i nawet zamieściła link do albumu
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2013 09:55
Znacie jakąś fajną stajnie w Lublińcu, albo okolicach? Jadę na kilka dni do koleżanki, a tęsknię za jazdą w terenie
Safie zaraz wyślę ci PW 🙂
@RaDag
Ja ale raczej tylko porobić zdjęcia :P Albo luzakować🙂
Ale ze mnie ślepok 🙂 dzięki, nawet sie załapałam na fotki 🙂
Witam, Czy ktoś poleci mi stajnię w Bielsku lub okolicach (do 20-25km) gdzie można pod okiem naprawdę dobrego instruktora na ułożonych koniach podszlifować umiejętności do poziomu min. srebrnej odznaki? Chodzi mi o 2 osoby już jeżdżące.
platka   Audere est facere
02 lipca 2013 21:46
ozzy_bb chyba najszybciej Stajnia na Widoku w Kętach.
Mają dobrze ułożone konie i fajnie przygotowują ujeżdzeniowo i skokowo  😉

A tak ogólnie to w Bielsku nie ma dobrych stajni rekreacyjnych by móc się przygotowywać na takim poziomie, jedynie jeszcze szukać kogoś prywatnego kto prowadzi zajęcia na swoim koniu
stajnia  "Na górce" Międzyrzecze Górne pod Bielskiem
www.bronta.republika.pl
Dziękuję za odpowiedzi.  :kwiatek:
cloud masz pw z kilkoma pytaniami 😉
O Kętach myślałam, jeździłam tam kiedyś do koleżanki... Trochę daleko ale jak nic nie znajdę na miejscu to faktycznie się tam udam.
A czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja obecnie w stajni w Mikuszowicach (koło Szmergielni), w Lasowisku w Rudzicy lub w Janowicach? Słyszałam kiedyś pochlebne opinie o tych stajniach dlatego pytam.
Wichurkowa   Never say never...
03 lipca 2013 08:48
W Janowicach niestety już nie prowadzą jazd... A szkoda,ale postawili tylko na pensjonat dla koni.
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 lipca 2013 08:54
W Lasowisku sobie chwalą na pewno pensjonat. Ale jak z jazdami rekreacyjnymi to nie mam zielonego pojęcia. Może podpytam koleżanki, która zna tam parę osób, to by mi coś może podpowiedziała 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się