Puśliska

Gru   nic nie dzieje się bez powodu
31 maja 2013 08:38
epk o nie... dobrze że piszesz, bo strasznie się na nie napaliłam, ale jak po roku mają być złachane to chyba poszukam innych  😤
Nie ma już tych puślisk Diana na allegro. Czy są gdzieś jeszcze?
Thilnen   Dżamal Ad-Din
02 czerwca 2013 02:34
Ja się ostatnio załamałam, bo kupiłam nowe puśliska, a mój Wintec ma tak zrobioną szlufkę do końcówki puśliska, że przechodzi na drugą stronę siodła i ociera się o czaprak. W związku z tym mój czaprak ma już zabrudzenia od puśliska  😵 Czym można takie puśliska wyczyścić, żeby przestały brudzić? Próbowałam szmatki i szmatki z kremem, ale to niewiele dało. No i czym to zmyć z czapraka...
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
14 czerwca 2013 08:53
Małe ostrzeżenie. Przy zakupie puślisk ujeżdżeniowych Kentaur koniecznie sprawdzajcie, czy pętle na zamek są prawidłowo przeszyte (przeszycia na krzyż przez całe złożenie dwóch pasków). Niestety zdarzyło się, że jedno z dwóch puślisk było wyłącznie sklejone przez producenta, spowodowało to upadek jeźdźca w galopie. Na szczęście nie stało się nic poważnego, ale mogło. Nikt nie wpadłby na to, że nowe puśliska wyciągnięte z paczki mogą być nie doszyte, więc też nikt nie sprawdzał ich pod tym kątem... Będziemy dziś kontaktować się z Kentaurem w tej sprawie, ciekawe, co oni na to powiedzą... Ja do tej pory jestem wstrząśnięta takim niedopatrzeniem w produkcji i na pewno już mocno uczulona na punkcie sprawdzania każdego towaru nawet w najmniejszym szczególe.

łooo, tego kleju też w cholere dali  🤔
Ja ostatnio kupowałam puśliska DAW-MAGa i okazały się uszyte na "lewą stronę" nawet numerowanie dziurek miały po tej stronie szorstkiej :<
martrix, a moze kupilas pusliska, ktore specjalnie sa tak uszyte? sama takie mialam.
aniapa, o żesz... na klej? 😲 To proszenie się o wypadek i zerowe szanse, że to się będzie trzymać. Szczerze, to pewnie producent mógłby słono beknąć za takiego babola...
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
14 czerwca 2013 13:58
Tak, wyłącznie klej. Podejrzewam, że one najpierw są klejone w taki sposób, żeby paski leżały na sobie równo przy przeszywaniu. Po prostu ktoś tam zapomniał przeszyć jedno puślisko z pary, drugie już było jak najbardziej w porządku, normalnie przeszyte.
aniapa, uwazam, ze powinni ci zwrocic kase i dac komplet puslisk w ramach rekompensaty.
martrix, a moze kupilas pusliska, ktore specjalnie sa tak uszyte? sama takie mialam.

Katija, nie... to były normalne puśliska. No bo raczej wierzchnia część powinna być ta błyszcząca? A w tych moich było tak, że wierzchnia część, jak się je zapięło znajdowała się wewnątrz.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
14 czerwca 2013 15:26
katija, ja tu akurat byłam sprzedawcą (jako sklep). Klientce od razu wysłałam nowe puśliska (sprawdzając oczywiście tym razem, czy są zszyte, klientka jak najbardziej chciała nowe bo same w sobie są naprawdę dobrej jakości), oraz gratis przez nią zaakceptowany (strzemiona). Teraz czekam na odpowiedź z Kentaura - są zaskoczeni tak samo, jak my, zaproponowaliśmy im, by też pomyśleli o jakiejś rekompensacie dla klientki, zobaczymy w najbliższych dniach, co z tym zrobią.
Czy ktokolwiek miał do czynienia z ujeżdżeniowymi puśliskami Freemax? Wiem, że są w dwóch wersjach cenowych, w obydwu zdaje się wykonane z "mikrozamszu". Ktoś macał, widział może?
Czy ktos ma blade pojecie gdzie i czy w ogole mozna dostac Diany jeszcze?
faith 501 382 326 - pisz/dzwoń z zamówieniem 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 lipca 2013 21:35
Puśliska Daw-Mag tak zdarte mam na całym odcinku "oczek"  💃.
Od czego tak?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 lipca 2013 21:51
Od zmieniania długości puślisk 😁. To oczywiste, że trochę pojeżdżę tym dzyndzelkiem od zamka po skórze ale nigdy nie próbuję tam dziury wywiercić. Albo daw mag się tak opuścił albo ja mam strasznie słabą partię skóry. 
mils   ig: milen.ju
01 lipca 2013 21:52
ChingisChan codziennie widzę puśliska Daw Maga, nie wiem tylko jakie konkretnie. Nic takiego się z nimi nie dzieje, a długość też często jest zmieniana, bo przekładane są co chwila z ujeżdżeniówki do skokówki i tak cały czas. Może faktycznie gorsza skóra? Fakt faktem, że ciężko się reguluje te puśliska, ale poza tym są w porządku. 👀
Chyba ostatnio mieli jakąś gorszą partię skóry brązowej bo widziałam siodło używane jakieś 3 tyg a całe powycierane na tybinkach, smarowane prawie codziennie. 🤔
Albo masz jakieś wybitnie ostre sprzączki  😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 lipca 2013 21:59
Puśliska mają koło roku (pierwsze ślady zrobiły się po 2 tygodniach?). Mam 4 lata ogłowie z daw maga i świetnie mi się trzyma.
somebody to wszystko tłumaczy! 😁
somebody, nie strasz  😉 Mam nadzieję że mój miesięczny, brązowy GP jeszcze trochę pożyje  😁
Potrzebuję na prezent pusliska ujezdzeniowe dla niewysokiej i nieszczególnie długonożnej panienki, mile widziane gęste dziurkowanie. Co polecacie?
Czy ktoś może ma/używał tych puślisk: http://allegro.pl/pusliska-skorzane-i3423020000.html ? Nie jest to Diana, ale ten sam sprzedawca.
pokora93 miałam z nimi do czynienia, są strasznie twarde i farba zeskrobuje się z nich jak przeciągasz je po zamkach podczas zmiany długości. Ogólnie nie polecam, lepiej trochę dopłacić i kupić coś innego.
Ashura dzięki. I tak nie potrzebuję czegoś super, bo mam bardzo ostre zamki w siodle i szkoda mi kasy na drogie puśliska. Ale wydać 40 zł na taki szajs to też bez sensu.
Łaciata   Forever in my heart ♥
23 sierpnia 2013 19:36
Witam!
Szukam skórzany puślisk tak do 100zł

Znalazłam takie co myślicie firmy York -  http://www.sklep.swiatkonia.pl/strzemiona-pusliska/724-pusliska-york-skorzane.html

Może ktoś je ma 🙂
A ja szukam cienkich skórzanych puślisk z płaską klamerką. Dla lekkiego jeźdźca -chciałabym tylko, żeby nie były z grubej skóry. Bez podszycia oczywiście. Młodzieżowa Daw-Magi byłyby na oko ok, ale mają okrągłą, dużą klamerkę.
prestige?
diana
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się