Wybór kierunku studiów

dzwoniłam do Poznania. Babka powiedziała, że nie zatwierdziłam jednego kroku i nic się nie da zrobić. Mogę ewentualnie za rok się przenieść, ale wiem jakie są różnice w programach między UMP a WUM/GUMed, że raczej i tak to mi nie wyjdzie. Niby nic nie da się napisać/odwołać :/
Zonk, różnice są duże, to prawda. Wiesz, co Ci radzę? Dzwoń pod inny numer.  😁  Poważnie mówię, może trafisz na kogoś bardziej ludzkiego.  🙂
Nie wierzę, że chcą spławić za wszelką cenę potencjalną studentką z dobrym wynikiem, dobijaj się do skutku  😀
Nie wierzę, że chcą spławić za wszelką cenę potencjalną studentką z dobrym wynikiem, dobijaj się do skutku  😀


Zonk, a jeżeli faktycznie chcą - to omijaj ich szerokim łukiem, bo "to nie ludzie są - to wilki"  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2013 15:33
Jest ktoś na MSU na Zarządzaniu? Zwłaszcza na specjalizacji Menadżer personalny?
Wiecie, mają rację - moja wina, ale nie wierzę, że nie da się z tym nic zrobić  👿
Jest tu ktoś na Inżynierii Chemicznej i Procesowej lub Inżynierii Środowiska?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
02 lipca 2013 14:03
Kurde, nie mogę wprowadzić wyników do systemu UMK w Bydgoszczy. Niby, że nie uzupełniłam informacji dot. WKU. Ale co mam uzupełniać, skoro zaznaczyłam "nie podlega służbie wojskowej" ?  🤔


Pewnie już sama sobie to sprawdziłaś, ale napiszę: zaznaczasz, że nie podlegasz służbie, ALE zaznaczasz także, pod jakie WKU należysz :-)
Jest ktoś na MSU na Zarządzaniu? Zwłaszcza na specjalizacji Menadżer personalny?

Brzmi strasznie bullshitowo 😉 To specjalizacja nie mogła się nazywać zarządzanie ludźmi/HR itp. tylko menadżer personalny?
Ach to Zarządzanie! 😍

No offence oczywiście :kwiatek: Sama jestem już-prawie-absolwentką kierunku. I mając teraz styczność z biznesem na co dzień, weryfikuję wiedzę zdobytą na studiach 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2013 15:35
amnestria, wiesz, że oni wszystko muszą udziwnić 😀 Mnie nie uraziło, ew. tego, co tworzył specjalizację 😀
A opowiesz mi jak jest na zarządzaniu? Czy coś Ci się przydaje? Ma sens? Zrobiłam licka z politologii, ale chcę się zajmować HRem.
Zdradziłby mi ktoś co to w ogóle jest to WKU?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2013 16:12
wojskowa komisja uzupełnień.
Dzięki  :kwiatek: Mam jeszcze jedno głupie pytanie: czy osoba nie związana w żaden sposób z wojskiem ma coś uzupełniać w tych polach dotyczących WKU i służby wojskowej?  🤔
[s]https://e-dziekanat.univ.szczecin.pl/edziekanat/index.php
czy moglby mi ktos wytlumaczyc co to jest numer albumu? bo nie bardzo wiem jak sie mam logowac, a chcialam jeszcze sprawdzic czy wszystko dobrze wpisalam...[/s]

uff, na szczescie to mnie jednak nie dotyczy, myslalam ze to jest rekrutacja a to jednak juz dla studentow.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lipca 2013 22:20
Niet, to później, jak już będziesz w gronie studentów USu to możesz się tam czasem zalogować i posprawdzać. W sumie ostatnio coraz częściej korzystają z e-dziekanatu, aczkolwiek na tej uczelni to i tak dość mocno kuleje 😉
Mam jeszcze jedno głupie pytanie: czy osoba nie związana w żaden sposób z wojskiem ma coś uzupełniać w tych polach dotyczących WKU i służby wojskowej?  🤔


No właśnie? Bo np. na UW nie ma opcji "nie podlega służbie wojskowej". To zostawiam te pola puste?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2013 09:10
Kurcze, mam 63%x 1,5 o wadze 80% i 90% o wadze 20% i nie mam pojecia co z tego wynika 🤔
Coraz czesciej mam ochote olac studia i isc do szkoly gastronomicznej :/
madmaddie: A masz wzór na liczenie wyniku? Z tych danych co podałaś, trzeba policzyć wynik uwzględniając mnożnik i wagę czyli: W=63*1,5*0,8+90*0,2, W=75,6+18, W=93,6 (i taki jest twój wynik)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2013 09:52
dzieki :kwiatek: wzoru nie mam teraz jak zobaczyc, ale to filologia polska na Uniwersytecie Slaskim
madmaddie: Nie ma za co  😉  Znalazłam wzór na stronce: W = a x PP + b x  PU, czyli wszystko się zgadza  😉
Jasmine mieszkam drugi rok z dziewczynami z IChP 😉 jeżeli chcesz coś wiedzieć, to wal śmiało na PW 😉
breakawayy: poszło pw  😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 lipca 2013 21:33
Czy jest ktoś po studiach logistycznych? Czy za jakieś 5lat będzie po tym praca i czy w ogóle warto studiować logistyke?
a rejestrował się ktoś może na AWF do Wrocławia? 🙂 potrzebuje pilnej pomocy 🙂
Czy jest ktoś po studiach logistycznych? Czy za jakieś 5lat będzie po tym praca i czy w ogóle warto studiować logistyke?

Napisz do forumowej gryglodor, bo ona właśnie logistykę studiuje w Warszawie 😉
Odpuszczam Poznań, jak mnie będzie to bardzo męczyć to spróbuję się przenieść za rok, ale jak na razie nic więcej nie mogę zrobić 🙁 teraz tylko muszę zdecydować Gdańsk czy Warszawa i kompletnie nie wiem, co wybrać  😵 Gdyby nie to, że mieszkam w Trójmieście to pewnie bym się zdecydowała od razu na WUM, ale jednak jak zostanę na GUMedzie to będę mieszkała w domu a to ułatwia dużo, W Poznaniu mieszkałabym z siostrą to też inaczej niż tak całkiem samemu. Znając siebie odłoże decyzję do ostatniej chwili i później będę rzucać monetą, żeby coś wybrać, nie ma to jak zdolność do podejmowania życiowych decyzji  😂
rumka pewnie, pisz na pw. 😉 powiem jedno jestem totalnie zachwycona moimi studiami, kierunkiem, wykładowcami i wgl wszystkim! trafiłam w setkę! 💘 😜
czy ktoś coś słyszał o jakimś z kierunków: kynologia, dogoterapia, fotografia, zoopsychologia- opinie + czy takie studia to tylko podyplomowe? szukam i szukam na różnych stronach i albo kursy mi wyskakują albo informacja o studiach podyplomowych...
zonk z doświadczenia - idź daleko od domu, to bardzo uczy życia 😉. Jak zostaniesz u siebie i będziesz mieszkać w domu, to nie poznasz tego 'prawdziwego' życia studenckiego. Ja uciekłam na studia 300km od domu, nie znając kompletnie miasta i ani jednej osoby - rzuciłam się na głęboką wodę. Dzięki temu bardzo się usamodzielniłam, bo muszę sama się o wszystko zamartwić, załatwić każdą pierdołę, musiałam nauczyć się radzić sobie ze wszystkim sama. Zdecydowanie nie żałuję tej decyzji 😉.
Ja uciekłam na studia 300km od domu, nie znając kompletnie miasta i ani jednej osoby [...] Zdecydowanie nie żałuję tej decyzji 😉.


To samo, tylko odległość trochę większa, jakieś 2500km 😉 Z tym, że akurat Wawa nie każdemu pasuje- ale najwyżej się przeniesiesz potem do Poznania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się