Sesja/Studia i t d ;)

Wilejka   nie. na wiele sposobów !
02 lipca 2013 14:09
Czy jest na forum ktoś, kto studiuje pielęgniarstwo na CM w Bydgoszczy lub pedagogikę specjalną na UAM? 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 lipca 2013 15:04
Mam kumpelę na pielęgniarstwie. 😉
Wilejka, moja kumpela studiuje pielęgniarstwo na CM i z tego co wiem jest bardzo zadowolona 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lipca 2013 18:19
Praca przyjęta przez promotor, wydrukowana, oprawiona i złożona u recenzenta oraz w dziekanacie. Obrona przesunięta z 11 na 8 lipca. BŁAGAM O KCIUKI!  😉
Ponia   Szefowa forever.
02 lipca 2013 20:08
martva,  kciuki są!  Powodzenia!
też się bronię, 20 lipca😉
powiedzcie mi, czy bibliografie w wordzie, można jakoś automatycznie ustawić? czy muszę sama się bawić?
Od wczoraj w końcu mam wakacje. Nie wiem, czy uda mi się wszystko zaliczyć, w tej chwili wisi mi to totalnie 😜 Ważne, że już po.
A ja nareszcie WAKACJE!!!  😅
Kisiel chodzi Ci o alfabetyczne ustawienie pozycji w piśmiennictwie? Ja w Open Office zaznaczałam całą listę, klikałam 'sortuj' i tam mi się od razu wyświetlało, że alfabetycznie, klikałam OK i już.
Ja właśnie jadę zdać pracę i 12 lipca obrona 😀 ale podliczając ile mnie wyniesie łącznie za drukowanie, zdjęcia, opłata za dyplom, kwiatki dla promotora i recenzenta, opłata rekrutacyjna na magisterkę to mając początek miesiąca już jestem bankrutem 😵 i niech mi ktoś powie, że studia dzienne są za darmo 🤔wirek:
dobrze wiedzieć, ja mam worda zwykłego, już dałam radę😉
teraz potrzebuję pomocy z przypisami, bo mnie szlag już trafia, co chwila coś przeskakuje, jakieś przerwy się robią pomiędzy nimi.. ktoś zerknie i mnie poratuje?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 lipca 2013 15:29
martva,  kciuki są!   Powodzenia!


Nie dziękuję żeby nie zapeszyć!  :kwiatek:

Mam pytanie. Chodzi o studia stacjonarne II stopnia, czyli krótko mówiąc magisterkę.

Na mojej uczelni są dwa profile kształcenia: ogólnoakademicki i praktyczny. Czyli właściwie...? Jest mi to ktoś w stanie wytłumaczyć o co dokładnie chodzi?
dobrze wiedzieć, ja mam worda zwykłego, już dałam radę😉
teraz potrzebuję pomocy z przypisami, bo mnie szlag już trafia, co chwila coś przeskakuje, jakieś przerwy się robią pomiędzy nimi.. ktoś zerknie i mnie poratuje?

Jeżeli jeszcze potrzebujesz pomocy to wal na pw
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 lipca 2013 22:11
Jutro obrona. Jakieś 2 godziny temu dowiedziałam się, że przesunęli nam ją na 9... BŁAGAM O KCIUKI, przecież te forumowe zawsze dają radę  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2013 22:17
Będą =) , ja przez głupiego recenzenta mam 4,5 na dyplomie i nie wiem czy dostanę się na jedyną specjalność, która mi pasuje (30 miejsc =()
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2013 09:43
Obroniona! Piękna 5 na dyplomie  😍

Ponia, Strzyga dziękuję za kciuki! Przydały się 🙂
Jest tu ktoś na farmacji lub dietetyce, mam kilka pytań  :kwiatek:
Na farmacji jest subaru2009 i Lov, a na dietetyce bodajże Alaska 😉
a ja nadal nie mam wyników z fizjologii zwierząt... 😵
Taaa ja na dietetyce. 😉
ja jestem na farmacji, chociaż teraz to już pewnie byłam  😁
martva, gratki!!! 🙂
Elbus, dziękuję za chęci, już załatwione i oddane😉
Jutro mam obronę pracy magisterskiej na temat jeździectwa 🙂 prawdopodobnie dostanę pytanie odnośnie feminizacji jeździectwa, także jeżeli ktoś posiada jakieś ciekawostki, to proszę pisać, będę wdzięczna :P
Trzymajcie kciuki jutro za mnie ok 12  🙂

Bronie się jutro. Nie umiem nic, nie pamiętam co pisałam w pracy, nie mam żadnych pytań nawet przykładowych od promotora. Jest bosko. Ale to tylko stres 😀 będzie dobrze. <oddychaj, oddychaj>
Chuda trzymam. Mnie czeka to jutro, także też proszę o kciuki o 9.20..
Obroniona 🙂

Dziękuję za kciuki  :kwiatek:
Ja również  😀 😅
I ja. Nie wiem po co ja się tak okrutnie stresowałam 🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lipca 2013 09:46
Mam małą prośbę, a właściwie pytanie- czy ktoś mógłby mi pomóc i wprowadzić mnie w tajniki zapisów na studia zaoczne? :kwiatek: Jakie dokumenty przygotować, do kiedy są zapisy, na co się nastawić? Może być pw :kwiatek: Myślę nad polonistyką, dziennikarstwem lub pedagogiką.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lipca 2013 09:49
CzarownicaSa, świadectwo dojrzałości, dowód osobisty, wpisowe. Rekrutacja już trwa, więc się spiesz.
Z dokumentów to na pewno swiadectwo dojrzalosci, dowod osobisty, zdjecia, wszystko zalezy do uczelni, terminy tez, wiec musisz wejsc na strone uczelni, nad ktora sie zastanawiasz i sprawdzić  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się