Pielęgnacja ciała

O, to kupię ten Cerkoderm 🙂 Mam nadzieję, że będzie dobrze działać. Dziękuję!
cavaletti

School 🙂
O, faktycznie! O tym nie pomyślałam, a firma dobrze mi znana 🙂 Kupię oba i zobaczę, który lepiej zadziała
Co polecicie na rozstępy na udach? Nie są duże ani wypukłe. Tylko takie kreski jasnoróżowe.
ash   Sukces jest koloru blond....
25 czerwca 2013 15:28
Olejek Bio Oil
'Czarną serię' Ziaja Rebuilt
Możecie polecić jakąś silnie oczyszczającą maseczkę (może być samorobiona) którą mogłabym walnąć na plecy?
Dziękuję, poczytam i któreś wezmę.  :kwiatek:
jest tu jakaś posiadaczka depilatora Philips?
Szukam dobrego balsamu ujędrniającego. ktoś coś?
Poszukuję dobrego balsamu/masła/mleczka do ciała o zapachu kokosa. Chodzi mi o to, żeby zapach się długo utrzymywał (mój facet ma jakiegoś kręćka na punkcie zapachu kokosa ostatnio  🤔wirek🙂, a było to ciut mniej tłuste (ale może być ciężkie, bo będzie używane na noc. na dzień wolę lżejsze mleczka) od czystego oleju kokosowego. Myślałam o Ziaji, bo widziałam tam coś kokosowego, a cena jest bardzo przyjemna. Pachnie to to prawdziwym kokosem? A masełko z TBS? Bardzo je lubię i może tam upolowałabym coś sensownego. Jakieś pomysły? 🙂

Przy okazji wczoraj sprzątając szafkę zrobiłam zdjęcie kolekcji moich mazideł do ciała (nie wliczając olejków). Bardzo źle ze mną? 😁
Bardzo mocno pachnące są balsamy z Sephory.
cavaletti Z Organique jest fajny coconut oil. Jest on w formie takiego jakby hm.. masła. Nie wiem jak to powiedzieć. Jest taki sztywny. Pachnie takim prawdziwym kokosem. Zapach mi przypomina lody kokosowe. Bardzo fajnie nawilża a zapach się utrzymuje baaardzo długo. Jest to jakaś super seria naturalnych kosmetykow. I cena w sumie zadowalająca.
jest tu jakaś posiadaczka depilatora Philips?

Ja
cavaletti Jak znajdziesz lekarstwo to daj znać, mam niestety podobnie. Zawsze sobie wmawiałam, że masła czy tam balsamy zawsze pójdą, ale kurcze tego sie nie da zużyć ! Mimo, że ja jak policzylam to mam tylko 17 a nie 20  😁
Za to od niedawna zaczęłam kolekcjonować peelingi.
Gillian   four letter word
02 lipca 2013 13:46
hanexxx, ja mam, bardzo go lubię 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2013 16:02
cavaletti, farmonowe zapachy bardzo długo się utrzymują. Ja mam trufle i słodkie migdały i na drugi dzień jest jeszcze intensywny!
Potrzebuje szybko nawilzyc/natluscic skórę nóg. Do wakacji kilka kroków, a moje nogi sa suche jak wior. Mam nawilzajacy balsam z avonu, ale nie pomaga 🙁
Strzyga, kokosa chyba nie mają 🙁 Ale i tak kupię na spróbowanie 😉 Podkusiłaś mnie 😉

konia44, wg mnie świetnie nawilża "balsam nawilżający z apteczki babuni" (jest na foto kilka postów wyżej - taki biały z zieloną etykietką i pompką). No i bardzo ładnie pachnie 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2013 16:56
cavaletti, pachnie tak, że chce się zjeść.

tu masz mus, co prawda, nie mleczko:
http://sklep.farmona.pl/sweet-secret/714-sweet-secret-kokosowy-mus-do-ciala-5900117097298.html
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2013 18:26
konia44, wg mnie świetnie nawilża "balsam nawilżający z apteczki babuni" (jest na foto kilka postów wyżej - taki biały z zieloną etykietką i pompką). No i bardzo ładnie pachnie 🙂

wg mnie też, ale świetnie też działa oliwkowa Ziaja, w białym opakowaniu z pompką  😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:, ziajke kiedyś miałam i była świetna....kompletnie zapomniałem o tej marce
konia44, na moje stopy super zadziałała maść ochronna z witaminą A. Kosztuje niecałe 4zł, warto wypróbować 🙂
fruity_jelly Gdzie można kupić ten krem? Byłam dziś w kilku drogeriach i nigdzie nie znalazłam nic z czarnej serii.
W sklepach firmowych Ziaji na pewno. Ale i w Rossmanach widziałam masło i serum drenujące.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 lipca 2013 19:28
cavaletti, pachnie tak, że chce się zjeść.

tu masz mus, co prawda, nie mleczko:
http://sklep.farmona.pl/sweet-secret/714-sweet-secret-kokosowy-mus-do-ciala-5900117097298.html

Jeśli to ma być coś lżejszego, to ja zdecydowanie polecam musy z Farmony, pachną obłędnie, świetnie nawilżają, a przy tym nie pozostawiają tłustej warstwy na skórze.

Jeśli chodzi o mleczko kokosowe Ziaji, niby pachnie kokosem, ale ma też jakąś mniej przyjemną nutę zapachową, nie wiem jak to wyjaśnić, ale jest w niej coś, co mnie zniechęca, a kokosowe kosmetyki wręcz uwielbiam 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lipca 2013 17:49
więc tak.
pastę cukrową zrobiłam (podejście nr 2, pierwszą spaliłam)
klei się. konsystencję ma dobrą w miarę. nie śmierdzi spalenizną (na plus), bursztynowy kolor ma.
nakładam cienką warstewką na włosy (bikini), czuję, że przy rozsmarowywaniu szpatułką te włosy mi ciągnie. przykładam materiał, przygniatam dłonią, skórę naciągam, odrywam i parę włosów mi na pasku materiału zostaje. reszta patrzy na mnie i pyta: a więc znów próbujesz nas wyrwać?  😎
co robię źle?
Powiem ci tak - w gabinecie kosmetyczka nie używa pasków, nie przyklepuje pasty, ale dość mocno ją rozciąga po skórze, jakby ją chciała przykleić, naciągnąć
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lipca 2013 18:38
wtedy pastę przed użyciem trzeba ugnieść do takiej perłowej konsystencji?
madmaddie, tak. Ja używam pasty cukrowej bez pasków, z tym, że mam kupną, z Allegro, bo kilkukrotnie nie udało mi się jej samodzielnie zrobić 😉 Wyciągam z pudełka, ugniatam w dłoniach, przyklejam do skóry, dociskając pod włos i zrywam z włosem. Idzie sprawnie i efekt długo się utrzymuje, tylko czasami po kilkunastokrotnym zerwaniu takiego paseczka robi się tak lepki i lejący, że już się nie chce odrywać od skóry, tylko ciągnie jak ser na pizzy. Nie wiem, czy tak ma być, czy coś robię źle, ale wtedy po prostu wyciągam sobie nową porcję i lecę dalej.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lipca 2013 20:17
Goździk, dzieki 🙂 bede jeszcze walczyc z ta co mam, a jak nie, to kupię. Jakos tak czulam ze mi nie wyjdzie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się