Stajnie w Warszawie i okolicach

Bjooork, ślicznie tam macie  😍
ash   Sukces jest koloru blond....
03 lipca 2013 07:22
Mehari, ja stoję w Cabrioli w Górkach gm. Dębe Wielkie
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
03 lipca 2013 08:03
ash, wiem 😉 Cabriolę znam (bywałam tam) 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 lipca 2013 08:26
Megane wiem - prawdziwy azyl, cisza spokój, nasz stajenny to złoty człowiek  😍 😍 😉 

ash   Sukces jest koloru blond....
03 lipca 2013 08:27
bjooork, a czy coś się zmieniło jeśli chodzi o porę nocną?! chodzi mi o to czy jest ktoś na miejscu również w nocy.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 lipca 2013 08:40
W nocy monitoring no i stajenny dwa domy dalej - jak na 1,5 roku takiego funkcjonowania to nie mam zastrzeżeń do takiego systemu. Nawet ostatnio nad tym myślałam, bo wyjechaliśmy teraz na wakacje i mój koń stoi w tzw. bocznej stajni. Stajenni są na terenie ośrodka, ale w nocy raczej niczego nie usłyszą z tego bocznego budynku.
Dziewczyny, przepraszam, że w tym wątku, ale chcę się pozbyć jak najszybciej: pasza dodson suregrow 2 i pol worka w potrzebujące ręce do odbioru w wwie. Musiałam uśpić młodą i nie chcę, żeby się zmarnowała.

EDIT: pasza oddana
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 lipca 2013 09:21
MMVG strasznie mi przykro 🙁
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
03 lipca 2013 09:23
MMVG, bardzo mi przykro 🙁 współczuję...
ash   Sukces jest koloru blond....
03 lipca 2013 09:26
MMVG, o matko! strasznie mi przykro! Przecież jeszcze niedawno nasze młode biegały razem po kozienickich łąkach.
Dziękuję dziewczyny. Ash nawet stały boks w boks jeszcze kilka dni temu 🙁 🙁
MMVG strasznie mi przykro 🙁
MMVG, przykro mi. Ostatnio jak bylam w odwiedzinach u mojej Rudej która stala 2 boksy obok, ktoś stał przy Twojej i mówił, że jest lepiej.
przykro. trzymaj się
MMVG jeju wspolczuje, straszna tragedia, trzymaj sie jakos 🙁

glupio mi w takiej przykrej sytuacji, ale pilna sprawa, kto z revoltowiczow stoi w Aromerze?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 lipca 2013 21:51
wilczyk w Aro chyba stoi DressageLife i na bank Precelek
Czym można dojechać do Siedlisk i Prażmowa poza samochodem? I jeśli to pks to mógłby mi ktoś zapodać jakiś link do rozkładu jazdy? Ewentualnie czy w którejś ze stajni na Siekierkach jest możliwość, żeby koń wychodził sam na padok i są jakieś miejsca?
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2013 20:37
Na Siekierkach tych większych, z halą i placem nie sądzę. Stoi tam kilka znajomych twarzy i NIKT nie jest zadowolony, plusem jest odległość. Do Prażmowa się da dojechać, TU masz rozkład. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Przystanek to Prażmów szkoła, do stajnie idzie się 2-3 minuty. Miejsca są.  🙂
Do Siedlisk też coś dojeżdża, ale od przystanku jest 1,5-1,8km.
Na tych mniejszych jest taka możliwość-właściwie tylko taka,  i chyba jeden wolny boks lub boks, który się zapełni lada dzień.
Na Siekierkach tych większych, z halą i placem nie sądzę. Stoi tam kilka znajomych twarzy i NIKT nie jest zadowolony, plusem jest odległość. Do Prażmowa się da dojechać, TU masz rozkład. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Przystanek to Prażmów szkoła, do stajnie idzie się 2-3 minuty. Miejsca są.  🙂
Do Siedlisk też coś dojeżdża, ale od przystanku jest 1,5-1,8km.


Do Prażmowa jest jeszcze jest L19 z przesiadką w Piasecznie. Na kartę miejską.
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&q=L19
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 09:44
On juz nie jeździ przez Prażmów.
Od kiedy? Jechałam w tamtym tygodniu. Tylko ma zmienioną trasę. Rusza nie z Zalesia tylko z Piaseczna.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 10:30
O jezu, jestem ślepowron, nie zauważyłam Prażmowa w liście przystanków. 🙂 Tylko dalej te godziny cienkie, chyba, że ktoś z Piaseczna (ha, wiem, gdzie trzeba szukać mieszkania)
Czy ktoś może wie skąd startuje teraz 719? Nadal z pod Tesco czy z pętli Górczewska?
Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
09 lipca 2013 10:12
Od dwóch tygodni z pętli Górczewska i chyba zmienił się rozkład jazdy (tzn. godziny odjazdów) 🙂

Pozdrawiam!!! 😀
Dziękować :kwiatek: Jadę jutro na Policję do Starych Babic zeznawać w sprawie pożaru w Zaborowie. 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
09 lipca 2013 10:47
ashtray, a ja im powiedziałam, że i tak mnie tam nie było, dojechałam dopiero rano pomóc ogarnąć i zabrać konie, więc jeśli chcą, mogą mnie przesłuchać, ale z racji że się przeprowadziłam to wolałabym żeby jakaś komenda obok mnie to zrobiła... mają dać znać...

zresztą śmiech na sali, że teraz się tym dopiero zajmują, co to za dochodzenie??? za chwilę koleś którego złapali będzie mógł do trybunału europejskiego się zgłosić za przetrzymywanie bez podstaw do zarzutów...
Ja się cieszę, że jednak coś w tej sprawie się dzieje. Powoli, ale się dzieje. Większość spraw o podpalenie jest umarzana, bo ciężko cokolwiek udowodnić (no chyba, że się złapie kogoś za rękę). Mam nadzieję, że w tym przypadku tak nie będzie, dlatego tam jadę. 🙂
Anderia   Całe życie gniade
09 lipca 2013 17:01
ashtray swoją drogą, z Górczewskiej na policję w Babicach dojedziesz też 729 i 714, nie musi być koniecznie 719 🙂 Wszystkie już ruszają z pętli przy Mcdonaldzie, więc naprawdę wszystko jedno.
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lipca 2013 08:15
mam nietypową prośbę, potrzebuję receptę na vagothyl, może ktoś z Warszawy ma dojście do weta, aby wypisał receptę? Moja Pani wet wyjeżdża na zawody i wraca dopiero w poniedziałek..... a mi może zabraknąć do poniedziałku...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 lipca 2013 08:38
Mazia ale ja vagothyl kupuje bez recepty  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się