Howrse gra :)

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 lipca 2013 10:16
tajfunowaa, wystawiłam 🙂 spokojnie możesz się nią zajmować 😉
Koka wystawisz mi zarezerwowane pokrycie swoim rogiem han. ? 😉 na dziś i na jutro 😉
współdzielenie dałam lockmittel 🙂
hahaha mam limit na zaproszenia julka177 zaprosisz ChemiK ??
Ja też mam  już limit, julka177 zaprosisz mnie na Deni?
lockmittel hanowerów brak. Mam araby, AQH, anglika, pinto, achał, andaluz, walijczyk, kłusak, fryz. Z tym, że nie każdy ma 100 blup.
tajfunowaa ok 😉
Watrusia ChemiK zrobione 😉

Czy ktoś mi wyjasni jak zdobywać kupony?
julka177, Kiedy osiągniesz 50 dzień w Howrse, możesz otrzymać Kupon za 20% swoich funduszy każdego 30 kolejnego dnia spędzonego w grze, ze sprzedaży koni, przedmiotów i za realna kasę, oraz za konia śmiertelnego który skończył 30 lat, umiera a ty wysyłasz go do nieba, możesz tak wysłać 10 koni w ciągu 30 dni.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 lipca 2013 11:47
Zatrudnię kogoś, kto mi połazi bez sensu po koncie i będzie polował na to specjalne UFO 😁 Mogę zapłacić zestawem Harmonii, Hery lub Klepsydrą Kronosa 😉
Watrusia Dziękuję 😀 :kwiatek:
Czarownica zgłaszam się
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 lipca 2013 11:52
Julka jaki masz nick? Zrobię Ci autoryzację 😉
julka177 na pl i com
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 lipca 2013 12:02
CzarownicaSa, ja dziś w specjalnym UFO znalazłam jabłko  😁
tajfunowaa, roślinki podlane 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 lipca 2013 12:08
No ja też, ale nadzieja nie umiera 😁

Julka autoryzacja jest, szukaj szczęścia! 😀 😁

LISTA OSÓB GRAJĄCYCH W HOWRSE:

1. Windziakowa- nick Tazi
2. zaćjesz- nick zaćjesz
3. Dunkaa - ArinStreal
4. ChemiK - ChemiK (PL)
5. Koka - Koka
6. CzarnaGrzanka - Irony (pl) Irony. (com)
7. lockmittel - RudaK
8. Heval - Heval
9. Miyako - MiyakoKuchiki
10. calore - calore (pl) i xofkate(com)
11. sei - neperke (pl i com)
12 wistra - wistra (pl)
13. Bay - kueimu (com) i Bay (pl)
14.Plackowata - Alicred
15. liberian_girl - Hodowca (pl)
16. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
17. Watrusia - Deni (pl) i Zapałka1 (com)
18. CzarownicaSa- Kermitek (pl) i CzarownicaSa(com)
19. Matuzaalem - Matuzaalem (pl)
20. konirka - Nefra01
21.equum-equum (pl)
22. Misskiedis- Misskiedis (pl) i Aksamitka (com)
23. kolebka - kolebka (pl)
24. fin - nick balumal (pl i com)
25. Małe No - Hen. (pl)
26. tajfunowaa - tajfunowaa (pl)
27. julka177- julka177 (pl i com)


Dzisiaj chmurka mi sie trafiła. Ile razy dziennie trafia Wam sie specjalne ufo? raz dziennie czy zdaza sie wiecej?
Mi lata codziennie od 2 dni, miałam już: żywioł, nyksa i okrycie. 😂
Kurczę. A może ktoś potrzebuje eqqus bardzo i chciałby zostać u mnie sitterem? Chociaż raz na jakiś czas. Płacę 70 eqq za konia, czyli za 100 koni 7 tys. Za 200 koni 15 tys. Łatwy zarobek. Mam masę chętnych, ale jakoś boję się komukolwiek zaufać, a tu na forum większości chyba bym była w stanie udostępnić współdzielenie :P Oporządzenie konia u mnie to zakwaterowanie, wyczyszczenie, nakarmienie, pogłaskanie, napojenie, lekcja i położenie spać. Nic więcej, bez treningów, bez zawodów. Ktoś chętny? :<
Liberian ja chętnie. 😀
A ja szukam kogoś kto mi konie w ośrodkach porejestruje 😉 place czymś z cr albo eq, to do dogadania 🙂 tylko najlepiej jutro i we wczesnych godzinach bo potem słabe ośrodki zostają 🙂
Liberian ja chętnie. 😀


Masz tylko jedeń dzień stażu na howrse :< Za dużo mam do stracenia, żeby ryzykować  😡 Ale dzięki za ofertę  :kwiatek:
liberian_girl nie wiedziałam że Modem jesteś🙂 🚫
Liberian, ja mogę :3

[EDIT]Dzisiaj złapałam chmurkę, zestaw hery, podkowy... Z 3 kont, bo 2ma się opiekuję C:
Wiecie może czy ♥malinowa mamba♥, Jiska, redd's, Baziute, koniiiczek, Sikorka36, Poki.,Horselover,Quazi to ktoś od nas z R-V? Jak nie to usuwam
Jiska jest z rv, ale chyba ją wywaliłam, bo długo nie było jej na howrse. koniiiczek to chyba olciik, a Baziute (tam nie było k na końcu?) mam wrażenie, że gdzieś mi mignęło.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 lipca 2013 13:43
liberian_girl, ja mogę 😉 chętnie się zajmę, ale jeżeli Ci to nie przeszkadza w godzinach wieczornych bym wypełniała obowiązki, bo wtedy mam najwięcej czasu 😉
zaćjesz, jutro mogę po 6 rano Ci zakwaterować te konie 😉
liberian_girl nie wiedziałam że Modem jesteś🙂 🚫

a no tak jakoś wyszło :P

Spoko, to wpadnę wieczorem to się jakoś dogadamy :P (też macie małe staże, a ja taka nieufna  :icon_rolleyes🙂
liberian_girl 2 max 3 razy w tyg ja moge sie zajmować (920 stażu 10 karmy) więc jakbyś kogoś miała to ja mogę być jako druga pomagająca. Głównie mogła bym w weekendy czasem w środy
Liberian-miałam po 300, ale ktoś mi konto zresetował i tak jakoś wyszło.
Kogo liberian_girl ,,odrzuci" to zapraszam do mnie xD

Jeśli macie ochotę trochę positterować to ja zawsze się dogadam 😉
A ja czaiłam się z tym samym pytaniem, a tu tylu chętnych do pracy...

Potrzebuje kogoś kto wystawi wymiane. 
Nie chce nikt wymieni się za jabłko ? Mogę dać WM PZ RP z gorszych podkowy PH SA PP CO ewentualnie kupie za Eq.
Fili993   Strach to tylko myśl...
03 lipca 2013 15:26
Miałam okazję 3 razy złapać specjalne ufo, ale zanim mi sie ono pokazało to już zdążylam wcisnąć inną stronę i trzy razy je straciłam! Weźcie mnie zastrzelcie!!! Ohh  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się