Stajnie na Śląsku

mtl   I M Equestrian
03 lipca 2013 10:06
Posiadam aktualne fotki stajni w Sosnowcu-Ostrowach jakby ktoś był zainteresowany pensjonatem.
Nie mylić z Milowicami, które wcześniej tam stacjonowały 😉



moge prosic fotki  :kwiatek:
platka   Audere est facere
03 lipca 2013 11:20
Mikuszowice postawiły teraz na 100% rekreację dla dzieci, konie bezpieczne, przyjemne, w sam raz na pierwsze nauki jazdy i wyjazdy w teren/rajd. Niestety wyższego poziomu brak jeśli chodzi o przygotowanie do odznak lub poćwiczenie ciekawszych elementów. Ale polecam bardzo tą stajnię dla osób, które kochają wyjazdy w tereny lub chcą by ich pociechy bezpiecznie powoziły się na koniu 🙂

Tak jak pisała Wichurkowa, Janowice to już tylko pensjonat  😉
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi  :kwiatek:
Farifelia będę wdzięczna za info  :kwiatek:
witam moge polecic pana marcela matlachowskiego ma 2 wolne boksy w myslowicach na krasowach. jesli ktos jest zainteresowany pisac 🙂
sandrusia6d mogę prosić o informacje na pw
kurcze mieszkam w siewierzu a o zawodach nie wiedziałam🙂 gdzie one się odbywają? na sportowej? i w jakie dni , wpadne porobić fotki
w sobotę w Gościńcu 🙂 od 11 :P tyle wiem i że są skoki i ujeżdżenie :>
Nie orientuję się ktoś z Was jakie podłoże jest w stajni ELDORADO W ŚWIERKLANACH?
nie chodzi mi o to, czy piasek (to wiem) tylko o to, czy jest tam grząsko czy też nie?
Wybieramy się tam na zawody i nie wiemy czy warto 🙂
Jesteśmy w Eldorado od czwartku, jest grząsko na parkurze, na rozprężalni jest lepiej. Jeśli będą wyrównywać to pewnie dziś wieczorem. Dam znać jakby coś się zmieniło, bo jestem dom obok : )
Dziękuje fisherprice 🙂
Kto jedzie dzisiaj do Siewierza?
O PATRYCJA10822- dziękuję  :kwiatek:
Nie ma za co 🙂
Orientujecie się może czy są jakieś amatorki w najbliższym czasie? Głównie w okolicach Katowic,Mysłowic,Jaworzna i sosnowca.
za 2 tygodnie są w arabce w mysłowicach 🙂 a tak to wiem że niedługo są w rybniku i gliwicach 🙂 Popatrz na Śląskim Związku Jeździeckim 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
08 lipca 2013 20:11
No i 21 lipca w Pszczynie 😉 Tam na pewno się wybieram z moim łobuzem na pierwsze jego zawody 😀
Ma ktoś zdjęcia ze Świerklan ?
dziękuje  :kwiatek:
CIACH- to pozostan w ogloszeniach
CIACH Wiecej info. Na priv. Pozdrawiam
wiecej info to wstaw w ogloszeniach.
A w Pszczynie amatorki ? skoki czy ujeżdżenie ?
Skoki, ale z tego co się orientuję to 60 cm amatorki
robakt   Liczy się jutro.
11 lipca 2013 09:57
Polecicie jakieś stajnie w Sosnowcu/Katowicach/Gliwicach? Przenoszę się na studia i raczej nie będę u siebie już jeździć, a nie chciałabym przestać. Chodzi mi o jakąś bardziej ambitną rekreację.
Jeśli wolisz brać nacisk na ujeżdżenie to polecam SK Arabka w Mysłowicach albo Jokar w Mysłowicach bądź Błyskawicę
hej, znacie kogoś kto dojeżdza na treningi?
stwierdziłam, że wypadałoby ruszyć z miejsca po kilku latach wożenia łyłka 😉
nie chodzi tu o wysokie skoki ani ujeżdzenie ale też nie całkowita rekreacja i osoba, która nie ma bladego pojęcia a papiery ma z przypadku :P
i nie ukrywam cena też ma znaczenie ;P
Stajnia w Katowicach.
Proszę o info na pw

sama jeżdzę beznadziejnie, ale jeśli chodzi o instruktora/trenera to wymagania mam 😀 główne, żeby nie przedkładał ambicji nad dobro i umiejętności konia.
Ja polecam Panią Klaudię Kuś :>
za trening  bierze 40 zł + dojazd ale można się z nią dogadać :>
Bardzo wiele mnie nauczyła 🙂
Polecam naprawdę
Też  jeździłam z Klaudią Kuś, niestety tylko kilka razy. Było ok, zastrzeżeń żadnych nie mam.
Jeździłam jeszcze z Magdaleną Jopek i tutaj było super.Dużo ćwiczeń dobranych do mnie i do konia, ogólnie to z nią ruszyłyśmy z miejsca  😀
Teraz jeżdżę z P. Skrzypczakiem progres jest spory, niestety na co tygodniowe treningi mnie nie stać ( 100zł + dojazd), ale  bardzo polecam- klasa.
Ja z Magdą jeździłam pół roku (potem się kon posypał) i bardzo dużo mi pomogła, brała 40zl w tym dojazd (ale miala 10-15km).
Natomiast nie wiem czy do Katowic by aż dojeżdzała. Mieszka chyba w Tenczynku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się