PSY

Ruda_H   Istanbul elinden öper
04 lipca 2013 15:58
JARA, pięknie Ci wyrosła  😍 Wszystkiego najlepszego dla Bułki i dużo zdrówka!


kumpela Bullinki Frania też niedawno skończyła 3 lata  🥂





Taki był z niej ładny mały piesek  😀

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2013 15:59
Był mały piesek, teraz jest Szport-bull 😉 Franka to maszyna!


edit:


[quote author=JARA link=topic=32.msg1818520#msg1818520 date=1372913905]
[quote author=Becia23 link=topic=32.msg1818513#msg1818513 date=1372895430]
Wie ktoś, gdzie można kupić flirt pole?



Nie da sie tego kupic,to robi sie samemu: koszt 10zl.
[/quote]
Haha, dzięki 🤣
[/quote]

Serio, ja robiłam sama.
W Castoramie na dziale ogrodniczym kupiłam kij bambusowy za ok 3-4zł. Kupiłam ok 2m sznurka (byle nie gumowy). Nawierciłam w bambusie dziurę, przeciągnęłam sznurek, zawiązałam supeł, na drugi koniec sznurka zabawka. I flirt pole zrobiony.

Tak wyglądał nasz początek 😉
Jara Za te brzydkie whippety to należy się  🤬



A włochate i wygięte to borzoj albo afgan. Afgany normalniejszy grzbiet  mają.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
04 lipca 2013 16:38
Wiem, że mówiłaś serio 🙂
Dzięki ogromne, wykombinuję coś. Jakiego rodzaju zabawka najlepsza?
Fajnie się Buła bawi. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja wydaję jakieś dziwne dźwięki przy takich zabawach 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2013 19:08
Zabawka taka jaką lubi pies, może być nawet kawałek szmatki.

Yasmine, co tam mało zdjęć?  🤬



Popołudniowy spacer






safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lipca 2013 19:16
Jakie ma serduszko na nosie!  😍

Jak bullteriery mi się nie podobają, tak w białych jestem zakochana 🙂
JARA, Bułka wymiata!!!  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2013 07:32
Okazało się, ze wyniki badań wysłałam na złego maila  😵 Sam wet upomniał się, że nie ma wyników  😁
Buła ma nosek w kształcie serca  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2013 09:34
Nie tak ładne zdjęcia, jak wasze, ale upolowałam mojego psa na spacerze, a to i tak wyczyn przy jej ADHD
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2013 09:36
safie, taki prawie ogar 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2013 09:41
safie, taki prawie ogar 😉


Umaszczenie ma przynajmniej rasowe  😂

Mamy podejrzenia, że to jakiś mix ogara z chartem i kotem  😂
Mazia   wolność przede wszystkim
05 lipca 2013 11:08
Jara ten drugi kundelek to cudo  😀 co to?
A czy chwaliłam się już że skończyliśmy podstawowy kurs posłuszeństwa? Mój kundelos pospolitus zdobył najwięcej punktów 😅
Bardzo jestem z niego dumna  😀





JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2013 12:08
Mazia, gratulacje! Ciszy co? Ja też się cieszyłam jak moja Buła tuman nad tumanami i geniusz zła na sam koniec szkolenia pokonał w  konkursie bordera, oj cieszy  😎 (to byl fart 😉 )

Jara ten drugi kundelek to cudo  co to?

To mój drugi pies, Masza 😉 Rasowy kundel prosto w WLKP 😉
Mazia   wolność przede wszystkim
05 lipca 2013 12:19
Oj cieszy, cieszy, bo miałam chwile totalnego załamania, ale nie poddałam się, dalej ćwiczyłam i przyszły efekty. Żeby nie kasa i czas to chodziłabym dalej... ale myślę że jeszcze kiedyś wrócę do szkółki bo bardzo mi się to podoba (i psu też, pół godziny przed jazdą na szkolenie siedzi i czeka w samochodzie)  🤣

a Masza bardzo fajna  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2013 14:24
"Ogar" po spacerze relaksuje się tak:
O jaki słodki śpioch 🙂

Słuchajcie, chcę iść z Szardi w góry w przyszły weekend, max 16km w sobotę (w górę) i ok 12 km w niedzielę (w dół głównie). Jak sądzicie, czy dla 9 miesięcznego piesa to nie za duży dystans? Wydolnościowo myślę że bez problemu, chcemy zrobić w sobotę dłuższy postój w połowie drogi, no a w sumie owczarze po to są, aby napitalały po halach...
z tego co kojarzę to do dogtrekkingu pies chyba musi mieć ukończony 1 rok.

a tak z innej beczki... macie może jakieś patenty/ sposoby na zmuszenie psa do powolnego jedzenia?  🤔 Czarna rzuca się po prostu na wszystko  😵 wciąga jak odkurzacz  🤬
abre   tulibudibu
07 lipca 2013 16:09
Taki sam jak u koni - kamień w michę. Ostatnio przetestowałam.
hmmm z mięsem chyba może być ciężko... wrzuciłam 3 nieduże kamienie, ale i tak dość szybko jej poszło. Może spróbuję z jeszcze mniejszymi  i więcej, tylko boję się że głupia zeżre...  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2013 19:59
kkk, całe jabłko wrzuć do miski 😉 Są też specjalne miski dla psów.
JARA ale ona jabłko też zje... pochłonie wszystko, a potem pochłonie jabłko albo odwrotnie. Normalnie ręce opadają  🤔

Spróbuję z tym jabłkiem, może ją trochę wyhamuje. Miski mówisz...hmmm..muszę popatrzeć

edit: popatrzyłam na miski np. taką http://animalia.pl/produkt,19410,68,trixie-miska-plastikowa-spowalniajaca-jedzenie-kolorowa-15l-27cm.html ale zastanawiam się czy to także spełni swoje zadanie przy BARF'ie...  🤦
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2013 20:19
A taka?
no przy tej i jakbym jej na małe kawałki podzieliła to mogłoby się zejść.... ale co przy okazji dawania skrzydełek czy korpusów z kurczaka  😵

no masakra z nią jest... nie wiem czemu się tak rzuca na jedzenie, jako szczeniak była totalnym niejadkiem, a teraz istny odkurzacz
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2013 20:38
Najlepsza zabawka? Denko od wiaderka  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2013 20:43
kkk, może jej przejdzie, od szczyla była na barfie?
Moja Masza też zjadała karmę w 2 sekundy. Dosłownie, wciągała jak odkurzacz. Z czasem jej przeszło, być może była to fascynacja karmą dla psów, a nie karmą dla świni.
nie, od szczyla była na suchej, przerzuciliśmy ją dopiero my.  Może jej jakoś minie -na to liczę. Staram się jej dawać jak największe kawałki, albo dobrze zamrożone żeby się musiała pomęczyć, ale nic to do tej pory nie zmieniało w jej podejściu do sposobu jedzenia. Kamienie w misce zostawię, zawsze trochę opóźnią, spróbuję z jabłkiem. Może "wyrośnie" z tego  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2013 21:24
Maszy minęło po kilku miesiącach dopiero. Teraz każdą kulkę (nawet małą) gryzie, "delektuje" się 😉 Ona całe życie jadła po śmietnikach, a w schronisku paszę dla świń, więc później Wolfsblut musiał smakować wybornie 😉
Przy misce labiryncie lubi robić się chory język od wkładania go w te szczeliny - sprawdzone.
U nas jabłko zdało egzamin, ale Ryjek nie jada jabłek. Można kupić też kulę porcelanową
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2013 06:41
Co to znaczy chory język?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się