Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Witam.

Zdaję sobie sprawę, że wdawanie się w forumowe dyskusje sensu większego nie ma, jednakże słowa, które tutaj padły są bardzo krzywdzące zarówno dla mnie jak i dla wielu hodowców koni śląskich.

Panie Jakubie, jak rozumiem uważa Pan, że wszystkie osiągnięcia jakie ma na koncie moja hodowla to nie zasługa ponad 20 letniego doświadczenia, ciężkiej pracy, rezygnowania z wielu, naprawdę wielu zajęć na rzecz koni, ogromnego nakładu finansowego, pasji oraz ukierunkowanej praktyki hodowlanej, a znajomości? O koniach może Pan mieć swoje zdanie i swobodnie je wygłaszać (oczywiście z zachowaniem pełnej kultury), w końcu każdy ma inne oko. Uwagi o hodowcach uważam za niesprawiedliwe, krzywdzące oraz niesmaczne.
To tyle z mojej strony. Zawsze zapraszam do staromodnej rozmowy i dyskusji twarzą w twarz, w sieci ciężko się porozumieć, wszyscy chcemy być chojrakami.

Pozdrawiam
Magdalena Kapica
Dlaczego wszyscy na tym forum piszą moje nazwisko,chociaż ja nic do nikogo nie pisałem 🤔
koniarzhodowca ja się nazywasz ?
Nikt nie jest głupi, chwalisz sie tolkiem, wstawiasz jego zdjęcia, piszesz o zrebakach po nim ze sie urodzily. a jak ktoś dobrał ci sie do tyłka do piszesz z innego niku ze to nie ty. Chociaz zwrocilbys uwage na to ze piszesz w odstępie czasowym 2minuty!!!
Jak się spotkamy w cztery oczy to bedziesz wiedział jak się nazywam.
Przed chwilą kolega napisał do mnie,że ktoś na forum coś pisze na mój temat.I kto to do cholery jest jakub8833 może mi to ktoś powiedzięć. Dlaczego wszyscy mają do mnie jakiś problem.Z chęcią wyjaśnię te sprawę.I kto to jest koniarzhodowca ?Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać Piech1511@interia.pl                                                                                                                             
Koniarzhodowca jego zdjęcia są w internecie na różnych stronach a jego potomstwo jest wszystkim w obrębie 50 km znane więc,a poza tym jak to możliwe,żeby mieć dwa konta na forum?                                                                                                                                                                                                       
Piech namieszałeś a teraz się glupio tłumaczysz. Jak ktoś prześledzi twoje wszystkie wypowiedzi to bedzie dobrze wiedzial ze to ty wszystko wypisywales. np. zapytania o wasze byle konie itd. a kont na forum mozna miec 5!!!!
Mam nadzieję że już niedługo się spotkamy,aby wyjaśnić te sprawę,a poza tym proszę mi wszystko napisać na maila jeśli jest jakiś problem.Na forum jestem od pół roku i tylko przeglądałem czyjeś posty nigdy nic nie pisałem,a teraz ktoś mówi takie rzeczy.Chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby pisać takie rzeczy na forum i jeszcze podać swoje nazwisko.W internecie można wszystko,a jeśli ktoś podaje się za kogoś innego to nie moja sprawa.Postanowiłem natychmiast zareagować aby więcej nie było takich zdarzeń i jeśli ktoś jeszcze raz napisze coś na mój temat to z chęcią sobie z nim porozmawiam .koniarzhodowca mam nadzieje że ta rozmowa odbędzie się jak najszybciej bo mam dość nieuzasadnionych oskarżeń na mój temat.Jest wielu ludzi którzy znają nasze konie,kilku ludzi chciało odkupić nasze klacze,ale każdy rozumuje jak umie
Mówi Pan że od pół roku jednak data rejestracji konta mów że zarejestrował się Pan dzisiaj coś to się miesza
Jest kilku ludzi którzy mogli to napisać,ale na pewno nie byłem to ja,koniarzhodowca podaj mi swój numer telefonu a zadzwonię do ciebie i wyjaśnimy sprawę.Rozumiem oburzenie bo przed chwilą czytałem posty jakuba8833,ale do jasnej cholery mówię że to nie ja napisałem,a z reszta nie boje się o tym rozmawiać bo to nie moje konto i nie mój link.Piszcie co chcecie,ja postaram się wyjaśnić tą sytuację.
Od pół roku jestem na re volcie ale pisałem przecięż że nie dodawałem żadnych postów,a do oglądania nie potrzeba konta.Dopiero dzisiaj zaszła potrzeba założenia go.
Proszę was wszystkich zastanówcie się trochę.Musiałbym być nienormalny żeby pisać tak o ludziach związanych z końmi.Jeśli mi nie wierzycie wasza sprawa,każda dyskusja na ten temat,będzie przeze mnie z chęcią wysłuchana.Też założę sobie konto pod loginem np.Komorowski i zacznę pisać na temat kaczyńskiego,ludzie pomyślcie trochę.Zeby pisać takie rzeczy na forum i jeszcze napisałbym swoje nazwisko to by było chore.
Chłopie przestań się głupio tłumaczyć, przecież wszyscy z kim by nie pogadał wiedzą że to ty. A zdjęcia Tolka ""PO TRENINGU"" haahaha to kto zrobił jakiś zabłąkany paparazzi czy ty!
Tak to jest jak najpierw wypisuje sie "SWOJE MĄDROŚCI" a póżniej się myśli!!!!
jak myślicie nie jest to dziwne ze jak pisze Piech151 to Jakub8833 nie pisze. (zaraz pewnie zacznie)
Tak się składa że osoby które przyworzą klacze na stanówkę robią mu zdjęcia,ale żadnego zabłąkanego paparazziego nie było,a dla mnie dziwne jest że ktoś nie chce podac swojego nazwiska.Już pisałem podaj nr tel to zadzwonię i wyjaśnimy tę sprawę.Nigdy o nikim nie pisałem takich rzeczy,tym bardziej na jakimś forum,a jak już pisałem tolek jest znany i wiele osób może pochwalić się potomstwem po nim.
Panowie zeszliście z tematu wątku, załatwiajcie dalej swoje prywatne sprawy w wiadomościach prywatnych.
Jeszcze ta dziecinada pisania z dwóch kont.

Tak Wy i wasz Tolek jesteście znani na całym świecie i wszyscy robią wam zdjęcia i wypisują o was w internecie. Nawet zaczynasz na tym koncie prowadzic taką sama głupią spiewkę jak z konta jakub8833. I dobrze ci smarku radze przestań wypisywać głupstwa bo zadzwonie do twojego ojca albo sam osobiście sie do was pofatyguje!!!
Zobaczcie na to Pan Piech twierdzi ze konto Jakub8833 nie nalezy do niego,Powiedzmy ok!!! Kliknijcie na ten link http://www.bazakoni.pl/anonse,a-15159.html i zobaczcie sobie oferte stanowki ogierem Tolek i jaki jest E-mail kontaktowy do Pana Piecha!!! I CO TY NA TO CWANIAKU? Stanówkę też ktoś inny wam ogłosił!!!
dobra więcej nie będzie mnie na tym forum,ale chcę tylko poznać twoje prawdziwe inicjały koniarz hodowca, a poza tym ty tez nie wypisuj takich rzeczy na nas.Konto jest moje,ale ktoś inny je obsługuje mniejsza o to,przesadził z tym co pisał i chcę za wypisane rzecz przeprosić,i jeszcze jedna prośba mój ojciec lepiej niech o tym nie wie
Prosze o przeczytanie mojego głosu, który zawarłem w załączniku. dziękuję
Piech151, i jakub8833, otrzymuja ban za podwojne konto.
Pogadajmy lepiej o dobrych koniach 🙂 🙂 Ktos z was kojarzy moze ogiera Len po Eidam od Lektyka po Wrangel ??
ogier Len stoi u Pana Plicha w Reńskiej Wsi. widziałem odsada po tym ogierze tzn klacz Lena ur w 2012 roku. bardzo przyzwoity koń. Z tego co pamietam kiedyś na Zt też była jakaś córka tego ogiera ale musze spojrzec w wyniki🙂
a jak sam ogier sie prezentuje ??
tego niestety nie wiem🙂
Amasza   Końskie ADHD
05 lipca 2013 17:39
W weekend będę w Reńskiej Wsi i postaram zajrzeć do niego z aparatem, ale nie obiecuję bo coś mi się wydaję, że ten weekend będzie za krótki jeśli chodzi o moje plany :/  Ale mnie bardzo podoba się ten koń. Piszę oczywiście laickim zdaniem, ale ja jestem na tak 😀
W weekend będę w Reńskiej Wsi i postaram zajrzeć do niego z aparatem, ale nie obiecuję bo coś mi się wydaję, że ten weekend będzie za krótki jeśli chodzi o moje plany :/  Ale mnie bardzo podoba się ten koń. Piszę oczywiście laickim zdaniem, ale ja jestem na tak 😀
Byłbym przeszczęśliwy ,gdybym zobaczył fotki 🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
05 lipca 2013 19:57
Moja Żaglówka ma teraz klaczkę po Lenie, poproszę Anię, hodowczynię klaczki, o zdjęcia Lena (Lna?), bo robiła mu przy stanówce.
A Tolek fajny, w ZT był strasznie grubiutki, ale bardzo zyskiwał w zaprzęgu. Moim zdaniem, oczywiście 😉
Moje piękne Kare 2 letnie dziecko <3
Co sądzicie? ; >
Mam słabość do takich odmian jak on ma na głowie 🙂

A oto moje stwory:

Całkiem mój 10-letni Albatros (Boy, Arabella po Astenik):
zeszły rok:



i najnowsze jakie mam:


Trochę mój, trochę mamy tuptuś do lasu, końska przytulanka, 9-letni Neil, (Lapis, Nepa wlkp) pół-ślązak, ale śląskie geny na nim wybitnie przebiły wyraźnie:





I wspólne ich:


edit: to samo zdjęcie x2
keirashara, ale misiek ten Albatros! Śliczny! 🙂
Oba śliczne -tylko czy Neil jest aż takim łobuzem, że musi miec tak ciasno zapięty skośnik od nachrapnika?? Ponosi? Pytam, bo często ludzie zapinają skosniki tylko dlatego, ze kupili ogłowie z takim nachrapnikiem i zupełnie nie wiedzą dalczego właściwie go zapinają. A dla konia nie jest to obojętne, niestety 🙁
keirashara pokaż więcej tego albatrosa! 😀 masz jakieś zdj zootechniczne?

[quote]a jak sam ogier sie prezentuje ??tego niestety nie wiem🙂 [/quote]

Kare_szczęście - dziękuję  :kwiatek: nabiera tym swoim wyglądem misia, a cwaniak jak ich mało  😁

rzepka - za czasów zdjęcia tak, opis zachowań tego pana nie zmieściłby się w notce, było bardzo źle. Mocno zapięty skośnik był "mniejszym złem" i tak się cieszyłam, że skończyło się na tym i wielokrążku, bo nie jestem zwolenniczką pchania żelastwa do ryja i chamskiego zapinania w miliard pasków. Było minęło, obecnie przekochany brzydal-tuptuś-przytulanka, ale nie mam aktualniejszych zdjęć pod jeźdźcem. Zauważ, że Alu też ma skośnik, a jest dość luźno zapięty 😉

vynter - poszukam, ale nie mam nic aktualnego (fotograf zwiał na wakacje  :rozga🙂, a chłopak mocno się zmienił sylwetką/mięśniami - od grudnia męczymy ujeżdżenie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się