Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Facella, właśnie niestety nie... w większości przypadków mam przymkniętą przysłonę do 2
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 lipca 2013 01:10
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lipca 2013 10:52
Jasmine, Nikkor 50 f/1.8 przymknięty do 2.8, nie chciało mi się zmieniać na zooma i dobrze zrobiłam  😁

Cocosowo, to i tak nieźle, ja swój zamykam do 2.8 i wtedy jest żyleta zawsze. Czasami się zdarza, że na większym otworze wychodzi ładnie, ale to rzadkość...

W załącznikach parę fotek z juliadną. Robiłam jej sprzętem, przyznam, że nie bardzo jeszcze nad nim panowałam  😁
Osobiście, uwielbiam to drugie  😍
ja wczoraj dzieciakom robiłam zdj 🙂



angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
07 lipca 2013 20:50
Time, 2 - słodkie i kochane 😀 !

Facella, WSZYSTKIE PIĘKNE! !! wow 😀

Trochę źrebaczka z wyprawy :P

[font=Verdana][/font]



Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2013 20:53
angra, śliczne!!!! umarłam, kocham źrebaczki.

A u mnie zabawa ogólnie. Troszkę uciekła ostrość, ale cii
~original
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
07 lipca 2013 20:58
Strzyga- rozpływam się jak widzę Twoje zdjęcia  😍 💘
trzynastka   In love with the ordinary
07 lipca 2013 21:54
Ja nie pamiętam kiedy coś wrzucałam, ale nie pamiętam też kiedy fociłam więc to wiele wyjaśnia.
Ale mam tu zaległych kilka ujęć z wizyty abre 🙂

1.


2.


3.


4.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2013 11:36
angra, ja nie wiem, jak Ty to robisz, ale wszystkie Twoje zdjęcia są takie delikatne i eteryczne, przepiękne!
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lipca 2013 15:41
Jak dla mnie za eteryczne. Kolory wyblakłe, smętne. Razi to zwłaszcza w b&w.
U mnie zdjęcia angry są przepalone, 1 jest zdecydowanie za jasne, w 2 większość kadru to biała plama. Chyba czas skalibrować monitor  🤬

nine: Świetne foty. Pierwsze bardzo subtelne i delikatne, ostatnie genialne  😜
Cocosowo: piękna modelka!  😍

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 lipca 2013 20:41
Facella dla mnie  tez  2 zdjęcie  najbardziej  się podoba , ale szkoda że brama nie zamknięta i ten biały słup po lewej stronie troszku mi przeszkadza

Time  kocham Twoje zdjęcia  😍  chyba najbardziej ze wszystkich zdjęć zamieszczonych tutaj mi sie podobają ,
maja to coś , dusze i sa klimatyczne , az  z przyjemnością sie patrzy
2 jest sympatyczne ,urocze. na 3 koń  ma  piekne  warkoczyki 🙂

nine na 4 niebo boskie , fajnie nadaje takiego trochę  tajemniczego klimatu

abre   tulibudibu
08 lipca 2013 20:45
Jasmine, raczej kupić nowy 😉 u mnie nawet na komórce wyglądają dobrze.

Też mi się podoba high key ale biała winieta... nieee.
ninevet
4 jest dla mnie idealne  😍, trzecie zresztą też. Zdecydowanie zbyt rzadko coś wrzucasz ostatnimi czasy 😉
Strzyga
Opierniczasz się  🤬 😁
abre: Ten jest nowy, kupiony tydzień temu. Skalibrowałam i jest dobrze.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lipca 2013 22:10
Strzyga, jakie to szkło?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lipca 2013 00:41
Pursat, S 70-200 2.8, ale musi iść do serwisu.
angra, dziękuję =)
armara, Dziś modelkowałam 😀
Strzyga
Widziałam, widziałam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lipca 2013 09:46
Ja w ogóle uwielbiam zdjęcia Michała. Jeśli będę brała kiedyś ślub, to wydam ostatni grosz na jego focenie. Totalnie mój klimat:
https://www.facebook.com/fotograf.trojmiasto
Dava   kiss kiss bang bang
09 lipca 2013 10:00
Dla to są mistrze  😀 http://whitesmokestudio.pl/blog/
no ale ja lubie takie proste reportaże  🤣

W weekend próbowaliśmy obfocić parę jeździec i koń z lampami ale wyszło jak wyszło  😁
Podrzucę jaką fotę później  😉
dzisiejsze 🙂




e: rozmiar
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 22:10
wilczyk, zdjęcia poprawne, ale... obrazki, jak każde. Na dłużej bym się przy nich nie zatrzymała.

Ja tylko w linku wrzucę zdjęcie za które kocham Michała.
Wryło mnie jak je zobaczyłam i ciągle jestem pod jego wrażeniem
no właśnie to jest kurde mój problem, nie wiem co dalej... przeczytałam x książek, robię tych zdjęć trochę, eksperymentuję, próbuję i nic  😵 nie umiem zrobić czegoś naprawdę fajnego, wszystko jest takie, no zwyczajne  😵 inna rzecz, że światło było mega przeciętne
Strzyga
Nie obraź się, ale zupelnie niestrzygowo wyszłaś, zacznie bardziej podoba mi się to nowe zdjęcie profilowe (fb).
wilczyk
Portret mi się podoba. Nie przejmuj się ja też nie mam takiego "zmysłu/drygu" do fotografii, natomiast bardzo lubię robić zdjęcia takie "użytkowe" że tak powiem 🙂

Ja wyciągnęłam swoją siostrę wreszcie, z nią mi się fajnie fotografuje - jest cierpliwa i kreatywna i mało marudzi (no chyba, że bardzo ją wkurzę  :hihi🙂





a tu portrecik z początku czerwca


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 22:29
Bo profilowe jest sympatyczne, a to jest prawdziwe =)

wilczyk, może zamiast x książek spróbuj opowiedzieć jakąś historię, przekazać jakieś uczucia?
Ja może nie jestem najlepszym autorytetem, bo robię przejarane prostokąty/kwadraty czy co tam jeszcze, ale u mnie w fotografii o wiele, wiele przed techniką, są emocje. Dlatego nudzą mnie laski poubierane w sukienki i konisie stające dęba, a kocham sport, kocham codzienną pracę z koniem, bo właśnie podczas pracy, czy na treningach czy na zawodach, można opowiedzieć najpiękniejsze historie =)

Ja, żeby mi wyszło dobre zdjęcie, muszę mieć uścisk w żołądku, muszę poczuć.
Wrzucę parę moich fotek w linkach, żeby nie straszyć. Proste zdjęcia, a ja czuję w środku jak na nie patrzę. Większość zdjęć to ukradzione chwile przed zawodami, czy na treningach, nawet jeśli są to sesje zdjęciowe, to też są kradzione chwile, bo ja nie ustawiam zazwyczaj modeli, czekam aż zaczną się dziać uczucia.



~original
~original
~original

~original
~original
~original

~original
~original
~original


...chyba, że chcesz robić dziewczynki, suknie i zachody słońca, to wtedy nie wiem i nie umiem.
Strzyga
Ale te ostatnie też można robić i robić 😉 Mnie się tak dobrze pracuje z Olą, bo u nas nic nie jest "sztuczne", u niej kiecka jest zawsze z przymrużeniem oka. Akurat u nas na pierwszym miejscu ma być fun.
No chyba, że robimy zdjęcia "oficjalne" - ma być prosto i ładnie i jak najbardziej katalogowo. Ja mam hopla na tym punkcie.
Generalnie uważam, że każdy powinien robić to co lubi 😉 Przecież to nasze hobby (w większości) po co się na siłę wpasowywać w ramki ?
Przepraszam za wywód tak jakoś mi się napisało  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 22:47
armara, dlatego ja pisałam o SOBIE.  Ja nie potrafię robić słodkich obrazków z sukienkami/szpilkami/balonami, końmi wierzgającymi czy stojącymi dęba, najlepiej o zachodzie słońca, rozbryzgując wodę. ja robię bardzo proste, specyficzne zdjęcia i mogą się nie podobać, ale ja robię to, co czuję. Ja jeżdżę na zawody i robię zdjęcia nie dlatego, że kasa ( bo i tak wydatki się nie równoważą), czy chęć zrobienia jak najlepszych fot dla samego focenia, a dlatego, że mnie to jara. Focę wkkw, bo kocham wkkw. Z resztą, ludzie często się ze mnie śmieją, bo ja bardzo często bardzo emocjonalnie reaguję na przejazdy (Moon się na szczęście już przyzwyczaiła, że wydaje z siebie przeróżne odgłosy w trakcie zawodów). Ja to czuję. I staram się, żeby moje zdjęcia to pokazywały.

Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lipca 2013 22:50
Strzyga, tak jak Ty WKKW, tak ja kocham wyścigi!  😍




Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 22:55
Wojenka, i to widać =) i DLA  MNIE takie zdjęcia są najbardziej wartościowe i na takie lubię patrzyć =)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się