muzyka z filmow, reklam. szukam...

Taaaaaak! A ja ponad godzinę przeszukuję internet! Dzięki wielkie!! 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 czerwca 2013 18:52
Też próbowałam po słowach ale ciężko, w końcu wzięłam mikrofon, midomi.com, puściłam filmik i midomi znalazło piosenkę 😜
http://vk.com/video99629655_164359042 z jakiej piosenki jest ta melodia w tle ? 😉
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N6MsGxv-PvA

jak nazywa się konkretnie to wykonanie podkładu z ojca chrzestnego? Szukam i szukam i tylko jakieś inne znajduję, tzn. ten sam utwór ale w innym wykonaniu a ten mega mi się podoba, pomóżcie  :kwiatek:
hanexxx
👀
dzięki  :kwiatek:

jaka to piosenka?  😜
infantil,  Phoenix- Lisztomia
dziękuje!
Szukam piosenki. Najgorsze jest to, że kojarzę tylko 'laaaaa lalalala lalalalalala' albo ewentualnie jest to 'naaa nananana nananana'. Wydaje mi się, że to stara piosenka, znana, kibice też ją często na meczach śpiewają, a zwłaszcza ten fragment z la/na. No za nic tego znaleźć nie mogę, a wpisywałam na wszelkie sposoby. 😵
flygirl,
😁
flygirl, kibice na meczach siatkówki śpiewają to :



Bajm- nie ma wody na pustyni 🙂
Ani to ani to. 🙁 Nigdy tego nie znajdę.
A to po polsku czy angielsku?
Bo jak stara piosenka i z nananananan to kojarzy mi się jedynie to :
może to?  😉
Podejrzewam, że po angielsku, jeśli w ogóle tam jakiś tekst jest. 🤣 W każdym razie na pewno nie po polsku. Na sto procent ją znacie, taka ze starszych lat. Byłoby mi łatwiej gdybym wam zaśpiewała tą melodię. Najpierw jest takie przeciągnięte laaaa/naaaa a potem tak normalnie lalalalala/nananana i potem jeszcze szybciej. Nawet nie wiem czy to refren czy taka jest cała piosenka. 🤔wirek:
tu też jest nanananananan, ale  jest też normalny tekst  👀
To też nie to.  🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 lipca 2013 12:35
Fly, a próbowałaś to zaśpiewać na midomi.com ? Może stronka to zgadnie (o ile masz mikrofon) 👀
Niby mam mikrofon, klikam zezwól a on i tak mi mówi, że nic nie słyszał. 🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 lipca 2013 13:17
może musisz poprzestawiać coś w windowsie, np. głośność mikrofonu (u mnie w viście była na 0 a ja się dziwiłam dlaczego mi nie działa mikrofon 😁 )
czasami to kibice piłki nożnej nucą, śpiewają 'nanana' z tym że w samym tekście tego nie ma ;D 
flygirl,
może to?  😁
wrzuciłam dokładnie ten link pare postów wyżej i flygirl napisała, że nie  😉
infantil, ups w takim razie musiałam przeoczyć 😉
od 1:20 ten moment. Jaka to piosenka w oryginale? 👀
flygirl No przecież sama sobie odpowiedziałaś podając linka: Carnival De Paris - Dario G 😀 Piosenka została nagrana dla 1998 FIFA World Cup we Francji. 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 lipca 2013 12:12
Fly, tak jak pisze Sandrita, to o co pytasz to fragment piosenki którą sama wstawiłaś 😁
Nieee, to w takim razie nie chodzi mi o oryginał. 🤣 Inna wersja leciała na Stars TV ostatnio, tutaj nikt tego nie śpiewa, jest tylko melodia, szukam wersji, w której ktoś to normalnie śpiewa.
[s]To raczej tam gdzie śpiewają to jest cover, a bez tekstu masz oryginał [/s] Edit: no właśnie... 🙂 Poza tym trzeba było pisać, że chodzi Ci o "Hej Śląsk!":
😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się