Pielęgnacja ciała

Melduję, że moje pięty uratowały: Farmona Nivelazione kuracja S.O.S (super skład, brak parafiny, dużo naturalnych olejków, mocznik 30%, cena: 10 zł w Rossie) oraz FuBWohl z łojem z jelenia (lekki kremik na dzień o dobrym składzie i przyjemnym działaniu, cena: 3,50 w promocji). Do tego moczenie stóp i pilnik. Grunt to systematyczność 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 sierpnia 2013 21:03
o, dobrze wiedzieć 🙂

ktoś stosował?
http://www.doz.pl/apteka/p21941-Bielenda_Bawelna_peeling_organiczny_do_twarzy_i_ciala_200ml
mam na nogach parę szorstkich miejsc. zdzieram mechanicznym peelingiem, nawilżam ale nic nie pomaga 🙁
Melduję, że moje pięty uratowały: Farmona Nivelazione kuracja S.O.S (super skład, brak parafiny, dużo naturalnych olejków, mocznik 30%, cena: 10 zł w Rossie) oraz FuBWohl z łojem z jelenia (lekki kremik na dzień o dobrym składzie i przyjemnym działaniu, cena: 3,50 w promocji). Do tego moczenie stóp i pilnik. Grunt to systematyczność 🙂

Melduję, ze jutro kupuję i traktuję Cię jako ostatnią nadzieję  😉
warto kupić ten masażer czy znacie lepsze? 🙂

hanexx[b]x[/b]- Nie wiem czy aktualne, ale pytałaś wcześniej o depilatory Philipsa.
Mam już drugi tej firmy i jestem zadowolona (chociaż porównania z innymi nie mam) 🙂
warto kupić ten masażer czy znacie lepsze? 🙂

Mam, używam, średnio nadaje się do masażu po posmarowaniu balsamem, bo caly balsam zbiera ze skóry. Mimo wszystko masaż całkiem przyjemny i u mnie dużo pomógł na "rozbijanie" cellulitu w asyście serum Eveline i diety.

[center] 
Cytowanie zdjęć
[/center]
Horsiaa właśnie dzisiaj kupiłam i będę testować 😉 tylko raczej myślałam żeby użyć go podczas kąpieli a dopiero potem wklepać balsam 😉
czy ktoś używał [url=http://www.mango.pl/uroda/pedi_whiz#]tego[/url] urządzonka do pedecure - warto wydać te 119 zł
od razu powiem że produkt z scholl ten do niczego się nie nadaje
macie sprawdzone samoopalacze do ciała i twarzy?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 września 2013 09:04
Czy któraś z Was stosowała Bio Oli na rozstępy? Działa?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 września 2013 11:08
opolanka ja i mama na blizny używałyśmy Bio Oil - działa 🙂
Na moje czerwone nie działa. Może zapobiega bo nie ma nowych ale na stare nic a nic.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 września 2013 13:28
No właśnie - chodzi mi o świeże, czerwone/różowe/fioletowe.
A dlugo używałyście?
Ja co prawda jeszcze nie skończyłam pierwszego opakowania, ale różnicy nie ma żadnej.
kurcze, też czegoś szukam na takie świeże
Zużyłam całe opakowanie. Nie pamiętam ile mi to zajęło 🙂 imo nie warte świeczki niestety 🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 października 2013 11:37
No a drogie... 36zł za 60ml to sporo (czasem można trafić na promocję). OK, nie jestem z tych rzetelnych, co rzeczywiście smarują się codziennie, czasem zapomnę. Ale ten olej jest ... taki oleisty 😉 Średnio się wchłania...
To dobrze. Podobno trza się namachać żeby działało 🙂 u mnie zdecydowanie lepiej poradził sb BD fur mama chociaż cudów nie ma
opolanka, no pewnie - nie wchłania się, bo ma duży udział parafiny 😉
U mnie w miarę działał olej arganowy, jakbym stosowała regularnie to z pewnością działałby lepiej, ale mogę polecić 🙂
Edytka i co, zniknęły Ci blizny po rozstępach? To ja muszę tego spróbować 🙂
Co jeszcze może pomóc na takie blizny?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 października 2013 18:41
Ja nie używałam na rozstępy tylko różne inne blizny na ciele + na blizny potrądzikowe na twarzy. smarowałam regularnie i mniej więcej po połowie dużego opakowania widziałam różnicę.

Mama stosowała na ślady po leczeniu onkologicznym i też była zadowolona.
na zasklepione rany polecam olej tamanu, bardzo szybko wygaja i nie zostawia blizn 🙂
a jesli chodzi o rozstepy to slyszalam ze dobrze jest uzywac czegos z duza iloscia masla kakaowego, ale to w trakcie ciazy np, jak rosnie brzuch. Kolezanka smarowala sie codziennie i nie miala rozstepow.
Latwiej zapobiegac niz leczyc, wlasciwie czymkolwiek sie smarujac w ciazy mozna uniknac rozstepow, wystarczy nawet zwykly krem, byle skora byla natluszczana odpowiednio. Moja dermatolog uwaza, ze na rozstepy sie nic nie poradzi, poza laserowym splyceniem.
nerechta, ciążowe rozstępy to też kwestia genów. Moja mama niczym nie smarowała, a jej ciało po 3 ciążach nie ma rozstępów poza maleńkimi na biuście.
Ja się smaruję rano i wieczorem balsamem, codziennie, a i tak mi się niedawno zrobiły (od przytycia, nie od ciąży)
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 października 2013 16:20
zen, ja się smarowalam od początku ciąży, dwa razy dziennie. Serio 😉
Odgrzebuję temat. 🙂 Dziewczyny co lepsze: depilacja pach woskiem czy pastą cukrową?
Pastą  😀
szepciku  :kwiatek: Kusi mnie od kiedy obejrzałam "Karmel". Czas się umówić do kosmetyczki w takim razie. 😉 Przekonuje mnie też to, że jest lepsza pasta cukrowa dla skóry wrażliwej.
Pasta jest mniej bolesna niż wosk, i dokładnie wyrywa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się