UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Z czystym sumieniem wpisuję tu re-voltowiczkę monia.  Paczka ( solidnie zapakowana, do której dobranie się zajęło mi z 5 min  🙂 ),  dotarła do mnie z prędkością światła a bryczesy są idealne, czyściutkie i śliczne  😍
To był bardzo udany handelek  😀
WIELKI plus dla kupującej [size=10pt]KATAKUMBY18[/size] - super kontakt, szybka zapłata, profesjonalne podejście. Polecam!
nigdy nie miałam tak dobrych zakupów 🙂 polecam equi.dream i jej sklep jeździecki http://yard-equites.pl/
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Plus dla maxowej jako sprzedajacej oraz dla uzytkowniczki kingatk rowniez jako sprzedajacej. Szybka wysylka i kontakt  :kwiatek: 🙂
+ dla manena jako sprzedawcy  :kwiatek:
Duże plusy dla sprzedających:
Livia
TRS

Dobry kontakt, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka
Zdecydowanie polecam!
Livia   ...z innego świata
03 lipca 2013 09:56
Ogromne i zasłużone plusy dla:
marta_sz
Dramka

za udane transakcje,

dla:
buu
Wezyrowe
Bacik90

za udane wymiany.

Dziękuję :kwiatek:
Duży plus dla Qaida 
Za udną i ekspresową wymianę 🙂

Polecam  :kwiatek:
Ogromny + dla sprzedającej Azbuka - rewelacyjny i przemiły kontakt, błyskawiczna wysyłka oraz tony cierpliwości. :kwiatek:
Duży plus dla Dewizka jako sprzedającej  :kwiatek:
+ dla BRUTUS za wymianę :kwiatek:
+ dla bluchy,błyskawiczna wysyłka. Dziekuję  :kwiatek:
+ dla  wiola178 ,  jako kupujaca , szybka decyzja , szybka wpłata  :kwiatek:
Amabilis   Two of us against the world
07 lipca 2013 10:07
Z przyjemności dopiszę do grona uczciwych za udane transakcje:

incantowa
rudzielec_23


Dziękuję! :kwiatek:
+ dla donka jako kupującej, szybka wpłata, dobry kontakt.
+ dla Katasia za idealną transakcję - wszystko ok - serdecznie Polecam :kwiatek:
+ dla xmoonikaax jako kupującej - szybka wpłata, dobry kontakt
Jak najbardziej polecam użytkownika KATASIA.
Przesyłka naprawdę szybka, a produkt całkowicie zgodny z opisem, w bardzo dobrym stanie!
WIELKI + !
🙂
Plusik + za szybką i miłą transakcję dla kupującej MeLady🙂
duży pozytyw dla Maxowej jako sprzedającej
.
Duuuży + dla majeczki jako sprzedającej - paczka doszła szybciutko, a bryczesy są w stanie lepszym niż myślałam  :kwiatek: :kwiatek:
duże plusy dla kupujących:

empe

el_infierno


dobry kontakt, szybka decyzja, zdecydowanie polecam!
Polecam użytkownika ciska (sprzedający). Mimo przygód z bankiem rewelacyjny kontakt, stan padu Anky i owijek zgodny z opisem 🙂 (idealny)  :kwiatek:

Polecam równieżIncantowa (również sprzedający). Rewelacyjny kontakt, szybka wysyłka, a na dodatek zgodzi la się dla mnie rozkompletować sprzedawany komplet  😅
+ dla MagdaMKM dobry kontakt,produkt zgody z opisem. 🙂
Ogromny plus dla Hajduczek, bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, sprzęt w 100% taki jak w ogłoszeniu 🙂
Polecam 🙂
Polecam użytkowniczki olek oraz marta__sz jaki sprzedające. Wszystko szybko, zgodnie z opisem i bezproblemowo  :kwiatek:
duży + dla pestka2012 jako sprzedającej, nauszniki szybko u mnie i dokładnie takie, jak chciałam  😀
polecam użytkowniczkę shagyaaa rysunki są już w oprawie 💃  💃  💃
polecam uzytkownika westernowyswiat
szybka wysyłka, czaprak świeżo po praniu pachnący, cud miód i malina 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się