Stajnie w Warszawie i okolicach

ja też 🙂
w aptece bez problemu sprzedają 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lipca 2013 09:41
A jak nie polecam SGGW lub Służewiec. 🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lipca 2013 09:57
vagothyl jest na receptę, mi bez recepty nie sprzedają
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 lipca 2013 10:04
możesz się umówić, że doniesiesz receptę

jak znają Cię w aptece to na gębę a jak nie znają to biorą podwójną kwotę(jako zastaw że wrócisz po resztę), wystawiają kwit i dopiero wbijają na kasę jak donosisz
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 lipca 2013 11:29
Mazia,
w lecznicy wet. kupisz bez recepty.
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lipca 2013 13:09
dziś podejdę i spróbuję, dzieki
Mam buteleczkę vagothylu z bliskim końcem terminu ważności. Jutro rano sprawdzę czy jeszcze jest, jeśli tak chętnie oddam.
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lipca 2013 14:59
AnetaW chętnie przyjmę dziękuję

PS. udało mi się dostać receptę w zwykłej przychodni dla małych zwierząt, musiałam zapłacić 5 zł
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 lipca 2013 16:18
Czy jest ktoś kto stacjonuje w stajni Sabat i dojeżdża np z centrum Warszawy?  Jeśli tak prosiłbym o kontakt na PW mam parę pytań :-)
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2013 17:02
Medziiik ja nie dojeżdżam, ale okolice i sposób dojazdu bez auta znam. Nie wiem o co chodzi, ale jeśli o to, to możliwe, że mogę pomóc.
Medziiik, ją mieszkam niedaleko Sabatu i  jest naprawdę przyzwoity dojazd niesamochodowy 🙂
Sabat ma super dojazd dla niezmotoryzowanych. A to w ogóle bardzo przyjemna stajnia 🙂
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
12 lipca 2013 09:51
/ciach/
 Ogłoszenie
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lipca 2013 11:39
Z takim tekstem do ogłoszeń...
Co możecie polecić w okolicach Wołomina Zielonki (do 15-20 km) w jak najmilszej cenie tak do 750zł Zależy mi na jakiś padokach nie muszą być  z trawą w miarę sprawny plac do jazdy tzn. niekoniecznie bajoro przez cały rok i możliwość wyjazdu w teren a przedewszystkim dobra opieka
Z tego co się interesowałam to 
stajnia u Kozaka (byłam tam na hubertusie i to raczej chyba kameralne miejsce, ktoś wie czy mają wolne boksy ?)
stajnia w Zagościńcu jest też chyba jakaś w Majdanie Humorek i jakaś prywatna w Helenowie
i dwie w Radzyminie jedna to chyba Bajka a druga zaraz obok to dragon tak ?
ktoś może stoi lub stał z koniem w tych miejscach i mógłby mi coś opowiedzieć o tych stajniach sprawa dość pilna
spin, z tych stajni mogę Ci polecić stajnię wZagościńcu - fajny plac (mniejsza część piaskowa i duża trawiasta), przeszkody, tereny, pastwiska, super opieka, czysto. Obecnie tam stoimy i jesteśmy bardzo zadowoleni, konisko zrelaksowane, wypadokowane (od 5 do 17) i mój portfel nie cierpi.

W Helenowie chyba raczej nie ma boksu, stałam tam przez rok jakieś 3 lata temu i w maju tego roku, są padoki, ale z padokowaniem różnie i dość krótko, teren mocno błotnisty, opieka ogólnie ok, jest karuzela.

U Kozaka chyba raczej nie ma takiego stricte pensjonatu, ale o tej stajni może opowiedzieć tuch.

W Leśniakowiźnie jest Humorek, pensjonat kosztuje ok 900zł (przynajmniej tak jeszcze nie dawno było). Jest hala, padoczki, co do czystości i opieki - dawno tam nie byłam, a jak byłam to nie przyglądałam się.

W Majdanie jest stajnia Hawajka, sporo osób wypowiadało się o tej stajni.

Bajkę omijała bym szerokim łukiem, a o Dragonie mogą wypowiedzieć się ludzie tam stojący.
Spin
Do rozwazenia sa jeszcze:
- Slupno kaskaderow: na + duze padoki/ pastwiska, na ktore faktycznie konie wychodza, na - klaustrofobiczna stajnia, boksy IMO z reguly brudne, na hali roznie z bronowaniem
- nowy pensjonat w Markach: do sprawdzenia co faktycznie jest w cenie (sam boks, czy rowniez padok, jesli padok tak to czy we wlasnym zakresie, czym mozna karmic i takie tam), wlascicielka moze nie byc mentalnie przygotowana do prowadzenia pensjonatu (duze zroznicowanie odbiorcow uslugi)
A ja polecam Stajnię Kruki jeśli ktoś szuka miejsca w okolicach Mińska Mazowieckiego, Siedlec. Zielone padoki, duża hala, profesjonalne podłoże, super opieka nad końmi i fajne zaplecze socjalne. Stoję tam z moimi dwoma pupilami i jak na razie same plusy.
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 lipca 2013 19:56
rosott a jaka cena tam w Krukach ? Napisz coś więcej, jak wygląda padokowanie, karmienie, derkowanie itd. ?  🙂
Jeśli chodzi o karmienie to trzy razy dziennie, chyba że konie są na padoku to dwa, siana nikt nie żałuje, a i w boksach czyściutko. Wypuszczane są codziennie, a jeśli jest okropna pogoda to stajenny prowadza je na hali 🙂 Derkowanie, zakładanie ochraniaczy, moskitier itp. bez problemu, i faktycznie tak jest, mój jest cały otulony 🙂 Podaję leki, suplementy, naprawdę super.  Stajnia murowana i angielska. Cena 800 zł. Nie chcę być oskarżona o jakąś reklamę czy coś ale w ogłoszeniach re-volty też gdzieś są. Stajnia jest nowo otwarta, i na razie nas mało, ale bardzo sympatycznie 😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 lipca 2013 20:20
No właśnie ja byłam tam u Was mniej więcej rok temu jak stajnia dopiero co powstała i wszystko zapowiadało się bardzo, bardzo fajnie  💘 Szkoda tylko że tak daleko  🙁 Muszę się koniecznie jakoś wybrać do Was w odwiedziny, żeby zobaczyć co się pozmieniało 🙂
Koniecznie, zapraszam chociażby na kawę  😀 Pozmieniało się, a raczej powstało konkretne miejsce  🤣 A jak daleko masz do nas?

Wcześniej byliśmy w Wólce, też super miejsce 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 lipca 2013 20:40
Niestety z domu mam 42 km.  😤 My właśnie teraz w Wólce stoimy 🙂 Jak będę się wybierać dam znać, na kawę chętnie się wproszę  😀
Z Wólki niedaleko  😉, zapraszam !
Pytam czysto orientacyjnie, czy gdzieś w mazowieckim jest jakieś miejsce na odchów dla 13 miesięcznego ogierka, cena max.400zł, najchętniej żeby konie stały maksymalnie długo na dworze, dużo przestrzeni, wyprowadzanie koni w ręku, towarzystwo rówieśników ?
Pytam czysto orientacyjnie, czy gdzieś w mazowieckim jest jakieś miejsce na odchów dla 13 miesięcznego ogierka, cena max.400zł, najchętniej żeby konie stały maksymalnie długo na dworze, dużo przestrzeni, wyprowadzanie koni w ręku, towarzystwo rówieśników ?


Barchow tyle ze tam 450 ale tam w stadzie sa klacze. Niestety  ale bedzie Ci ciezko znaleźć cos gdzie jest przestrzeń dla ogiera, nawet tak młodego...
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lipca 2013 07:26
A w Kozienicach? Nie było tam kiedyś czegoś dla dzieciaków?
ash   Sukces jest koloru blond....
15 lipca 2013 07:31
Nasza młoda stoi w Kozienicach.
W Kozienicach jest też moja źrebna 🙂
Stajnia Słupno dziękuje za reklamę - nie potrzebujemy - brak miejsc, rotacja niewielka - widocznie ludzie lubią brudne boksy bo siłą nie trzymamy .
w załączeniu kilka zdjęć, w tym tej klaustrofobicznej stajni , no fakt, niektórzy mają TAKIE konie, że 3 x 3 za mało, zwłaszcza jak konie cale dni na pastwiskach....
generalnie fuj, fuj, zdecydowanie nie polecamy !!!!

  [URL=http://www.fotosik.pl] zdjęcia jeszcze cieple - nie z przed roku, ani z przed dwóch, ani z przed trzech.
Pozdrawiamy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się