Końska rewia mody cz. VII (2013)

RatiNa, dzięki! :kwiatek:

Karino1998, mam już atrament Caballowy to sobie odpuszczę już ten granat 🙂
wątek zamknięty
A ja mam cukiereczka w Eskadronie Pink. 😉

wątek zamknięty
Mam pytanie, jak rozmiarowo wypadają derki standardowe polary eskadrona- jednokolowe? Takie jak ta np:


Czy rozmiar M będzie odpowiadał 145cm? Jak wypada M-ka, jest duża w porównaniu do innych firm (145/155)?
wątek zamknięty
gryglodor   świetnie wygląda  😍 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2013 23:32
Naturalsi M-135cm, L- 145cm itd
wypadaja standardowo tylko sa troche długie w sensie sukienkowate 🙂
wątek zamknięty
Dzięki Zairka, nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że M to 145. Mi tam sukienkowatość pasuje na gruby brzuch emeryta, ale taka krótka to jednak być nie może, jak zwykle 145/155 nosi 🤣.
wątek zamknięty
Naturalsi ja cyckowi kupiłam 155 żeby po jeździe ubierać na przejście z hali do stajni jak koń osiodlany. Na konia z siodlem derke zapinam z przodu bez naciągania, jest luz na klacie, z tylu opada i zakrywa zad. Jest dość dluga, faktycznie sukienkowa trochę.  Gdybym brała do osuszania konia do boksu to wzielabym 145.
wątek zamknięty
Wiem, że ja niezbyt w temacie, ale znalazłam takie cudeńko Eskadrona :
http://allegro.pl/czaprak-eskadron-cotton-sahara-wszechstronny-vs-i3358000201.html
Czy opłaca się kupować taki czaprak dla skarogniadego konia?
wątek zamknięty
pewnie - jasne kolory dobrze na ciemnych wyglądają 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
11 lipca 2013 08:42
czyli na pewno nie brać tej łezki granatowej?  🤔
wątek zamknięty
kucyk w hkm flowers
wątek zamknięty
lalusiowa zmniejszaj fotkę, bo całe forum rozjechało  🤬
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2013 09:16
hahaha uroczyście oświadczam że knuje coś niedobrego 😁
az sama sie efektó doczekać nie moge 😍
wątek zamknięty
Ma ktoś realne fotki czapraka Cavallino Marino kolor beż?
dokladnie ten:



w Beckersport jest taki tylko że srebrny - paskudny strasznie !!! większego paskuda nie widziałam... jest zrobiony z materiału który przypomina satynę (więc pewnie szybko się pozaciąga i nitki powychodzą), po za tym wygląda tanio i kiczowato. Taka moja opinia :P
wątek zamknięty
hahaha uroczyście oświadczam że knuje coś niedobrego 😁
az sama sie efektó doczekać nie moge 😍

Zairka czyżby kolejny , obłędny Caball ?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 lipca 2013 13:07
Nirv, to jeden z najładniejszych modeli ESa ever 😉
anai, oba czapraki bardzo fajne. do pyska wam 🙂 uwielbiam hv polo za ich hafty.
Cobrinha, obłędne te krysiexy!
gryglodor, bardzo ładnie 🙂
karusioowa, w GNL widziałam na żywo srebrny i owijki do tego złotego. czaprak jest obłędny  😍 subtelny, nie wygląda jak cerata, bardzo porządnie wykonany, z porządnych materiałów. to po prostu czuć jak się bierze w rękę, że nie masz wrażenia, że się za chwilę popruje. w mojej opinii dużo lepsze od eskadrona, którego też miałam okazję macać - jest ok, ale 'szał bez'. 

oszalałam na punkcie tych kaloszków! takie pomarańczowe będą mi się śniły teraz po nocach  😜 i pasowałyby do tego granatowego czapraka  😍
[img][[a]]http://www.gnl.pl/images/images_medium/hkm_kaloszki_comfort_colorful%20[[a]](3)_srednie.jpg[/img]
wątek zamknięty
A ja dostałam Caballa czekoladowego!  💘

wątek zamknięty
hufeisen  😍 Zakochałam się  😍

Piękne są te Wasze Caballe, teraz to chyba i ja zaczynam się nad nim zastanawiać.. bo Eskadron coraz gorsze szmatki robi.
wątek zamknięty
sei,Abigeil88 właśnie chodziło mi okolor złoty/beż, a nie o ten srebny, chciałam coś klasycznego i eleganckiego, bo eskadrony troche mi się przejadły.

so hell jeszcze niedawno były na equishopie cottony sahara za 73zł  🤣
wątek zamknięty
sei, a dzięki, też właśnie dlatego kocham hv polo 😉 Żałuję tylko, że drugiego czapraka  na zawodach nie pstryknęłam (tego granatowego z czerwoną wstawką).

lalusiowa, pasuje!

hufeisen, wprawdzie brąz to nie mój kolor, ale pad jest mega elegancki!

gryglodor,  cukiereczek, nic dodać, nic ująć 😉
wątek zamknięty
gryglodor faktycznie cukieras w tym komplecie  😁
hufeisen wygląda przyjemnie, czekam na zdjęcia na modelu 🙂

Do mnie dziś doszła paczka z equishopu  👀 Jestem totalnie i nieodwołalnie zauroczona tą zielenią, na żywo wygląda pięknie.




wątek zamknięty
😲 szalona oba greeny twoje?
wątek zamknięty


Do mnie dziś doszła paczka z equishopu  👀 Jestem totalnie i nieodwołalnie zauroczona tą zielenią, na żywo wygląda pięknie.


Mnie ten zielony też urzekł od pierwszego wejrzenia... To był mój must have no i też uległam promocji w equishopie. Na mojej siwej się prezentuje pierwsza klasa. Tylko zdjęć nie mam, bo siwa jeszcze trochę niewyjściowo wygląda. Mam nadzieję, że niedługo będzie mogła się pokazać 😉
wątek zamknięty
Karino1998 Niee, zakupy rozłożone na 4 osoby.  😉
wątek zamknięty
gryglodor idealny kolor do siwego!!!
Ratana bardzo fajne zakupy!
a ja wpadam z fotami by Zofia Wilczek, Ma Belle w zestawie eskadron New Generation white magneta z owijkami magneta

wątek zamknięty
Karino1998 nie nie, jeden mój a drugi koleżanki  🙂
martrix też mam siwka, co prawda dopiero jutro będę mierzyć ale podejrzewałam, że będzie super wyglądać. Dodatkowo mnie utwierdziłaś  :kwiatek:
Precelek dobry pomysł, żeby magnetowe owijki połączyć z bielą. Ja też mam ten komplet i czaprak + owijki magneta dają strasznie przesłodzony efekt
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2013 20:59
[quote author=Zairka link=topic=90284.msg1824120#msg1824120 date=1373530613]
hahaha uroczyście oświadczam że knuje coś niedobrego 😁
az sama sie efektó doczekać nie moge 😍

Zairka czyżby kolejny , obłędny Caball ?
[/quote]
caball juz leci nowy a co do mojego knucia to tym razem fabryka marzen Deb mi szyje <3
wątek zamknięty
Ratana czym jest podszyta ta derka? To jest przeciwdeszczówka?
Precelek ślicznie wygląda klaczynka, pasuje do niej róż. 🙂
wątek zamknięty
Ratana, piękne zakupy 🙂
Precelek, naprawdę fajnie,  podoba mi się pomysł przełamania klasycznej bieli różem.
BTW, proszę, przestańcie pisać "magneta" (equishop przestawił litery? ), bo ten kolor to magenta 😉 aż sprawdziłam na stronie eskadrona, ale u nich jest poprawnie 😉
wątek zamknięty
Rudy w Schockemohle Coach, ale nie mam pojęcia co to za kolor (gdyby ktoś wiedział proszę o informację, bo chciałabym poszukać pasujących nauszników). Dopiero na zawodach zauważyłam, że mam ekstrawagancko dopasowane rękawiczki do czapraka - zupełny przypadek, sklep pomylił kolor, miały być czarne 😁


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.